lek.

Beata Butrymowicz

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

55 opinii +dodaj

Specjalista chorób oczu Beata Butrymowicz ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Specjalizacię I i II stopnia uzyskała na Akademii Medycznej w Poznaniu. Pracowała na Oddziale… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski Okulistyczny Beata ButrymowiczUsługa: zapalenie spojowek

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna, cierpliwa i empatyczna. Wytlumaczyla mi co mi dolega i jak dbac o oczy. Badanie bylo bardzo dokladne. Polecam w 100%

 • O

  Pani doktor przebadała moje oczy bardzo dokładnie. Odpowiadała cierpliwie i wyczerpująco na każde moje pytanie. Ostatni raz byłam tak dokładnie przebadana około 10 lat temu.
  Do tego niska cena i najlepszy okulista murowany :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Byłam z synkiem pierwszy raz u Pani doktor. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu wizyty, podejścia do pacjenta, badania. Pani doktor jest bardzo spokojną, skupioną na swoich obowiązkach osobą.Umówiliśmy się już na kolejną wizytę.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Okulistyczny Beata Butrymowicz

  Bardzo kompetentna Pani doktor .Potrzebowałam wyrobić nowe okulary .Badanie wzroku szczegółowe .Polecam serdecznie .

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Okulistyczny Beata Butrymowicz

  Pani doktor bardzo dokładnie zbadała mi oczy, ciśnienie w oczach, żółtą plamkę, sprawdziła czy nie mam objawów zaćmy i jaskry. Znalazła przyczynę łzawienia i opuchnięcia oczu, przepisała odpowiednie lekarstwa. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Wizyta miała charakter prywatny. Zdecydowanie polecam !

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Okulistyczny Beata Butrymowicz

  Bardzo pozytywnie oceniam wizytę u Pani doktor Beaty. Na wizycie zostały wykonane wszystkie podstawowe badania. Pani doktor wyjaśniła wszystkie wątpliwości i odpowiedziała na moje pytania. Wszystko bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Polecam

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski Okulistyczny Beata ButrymowiczUsługa: konsultacja okulistyczna

  Kolejna moja wizyta, z której jestem bardzo zadowolona, Przy jednej wizycie zawsze szczegółowe badanie i postawienie diagnozy,fachowa porada. Moim zdaniem jest lekarzem znający zagadnieni i do tego bardzo miłym Polecam

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Okulistyczny Beata Butrymowicz

  Bardzo profesjonalne i kompleksowe podejście do pacjenta. Pani doktor zrozumiale wyjaśniła wszelkie wątpliwości i udzieliła wyczerpujących informacji, a wszystko w bardzo miłej atmosferze. Cena za wizytę przystępna.
  Gorąco polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Okulistyczny Beata Butrymowicz

  Bardzo miła wizyta. Pani doktor dokładnie zbadala wzrok dziecka i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Dodam, że synek do najgrzeczniejszych nie należy.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Okulistyczny Beata ButrymowiczUsługa: spuchnięte okolice oczu, swędzenie

  Profesjonalne, kompleksowe podejście do pacjenta, życzliwa atmosfera, Pani doktor zrozumiale i jasno wyjaśniła wszelkie wątpliwości i udzieliła wyczerpujących informacji, wizyta o umówionej godzinie (nie musiałam czekać).
  Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chorób oczu Beata Butrymowicz ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Specjalizacię I i II stopnia uzyskała na Akademii Medycznej w Poznaniu. Pracowała na Oddziale Okulistyki Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze. Obecnie prowadzi indywidualną specjalistyczną praktykę prywatną. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt pozwalający na kompleksowe przebadanie, zdiagnozowanie i leczenie wielu chorób.

  Konsultacja okulistyczna zawiera:
  - badanie refrakcji z doborem okularów
  - badanie przedniego odcinka gałki ocznej
  - badanie dna oka
  - badanie ciśnienia sródgałkowego
  - zalecenia okulistyczne

Specjalizacje

 • Okulistyka

Edukacja

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie

Choroby

więcej

Zdjęcia