Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Olbrychta 1a, Zielona Góra
Lecznica dla zwierząt s.c. B. Hanusz & L. Kacała

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

53 opinie pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica dla zwierząt s.c. B. Hanusz & L. Kacała

Ja bardzo żałuję ze dałam do tej kliniki moja kotkę zalecono kroplówki przez 3 dni po których tylko na chwilę się polepszyło,nie zrobiono usg żeby stwierdzić co tak naprawdę jest.Wydałam dużo kasy a i tak nie pomogło .Musiałam skorzystać z usług innej kliniki która rozpoznała chorobę i wdrożyła odpowiednie antybiotyki i leki.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica dla zwierząt s.c. B. Hanusz & L. Kacała niewydolność sercowo-naczyniowa u kota

Ogromne wyrazy uznania i wdzięczności kieruję w stronę Pani Doktor Barbary Hanusz za uratowanie i opiekę nad moim ukochanym przyjacielem Julianem. Natalia


K
Użytkownik zweryfikowany

Według mnie najlepsza klinika w mieście! Przyjechaliśmy z półumarłym kotkiem do lecznicy pani Hanusz był w okropnym stanie. Pani lekarka od razu zajęła się nim podała mu kroplówkę i zrobiła prześwietlenie. Ta natychmiastowa reakcja lekarza zachwyciła nas. Niestety 8-miesięcznego kotka nie udało się uratować miał zalane wodą płuca którego nikt inny nie zauważył


J
Użytkownik zweryfikowany

Najlepsza przychodnia w mieście,znakomita obsada,pełny profesjonalizm i życzliwośc i co najważniejsze podejcie do zwierzaka i jego własciciela,chodzę z moim Frikiem w zasadzie od 7 tygodniowego szczeniaczka,pupil ma juz prawie rok,teraz mamy problem z jego oczkiem ,ale mamy codzienną pomoc za ktorą bardzo dziękujemy,nie wazna jest cena (niektórzy mówia że drogo ) ważny jest efekt POLECAM !!!


L
Użytkownik zweryfikowany

Ja jestem rozczarowana tym gabinetem i personelem ponieważ dałam moją najukochańszą kotkę tam do sterylizacji w ramach schroniska i przy odbiorze zapewniali mnie że jest wszystko dobrze że nie było komplikacji że normalnie się wybudziła kotka leków nie musiała dostawać itd, przywiozłam kotkę do domu i niby wszystko było dobrze a rano moja mama znalazła ją nieżywą ( nie mogła się wypróżnić i krew z pyszczka jej poszła). Straciłam moją kochaną Kotałkę żaden kot mi jej nie zastąpi, była jedyna w swoim rodzaju i kochana przez wszystkich domowników... Jak zadzwoniła do gab. pani hanusz i powiedziałam o sytuacji usłyszałam przykro nam, kotka prawdopodobnie się udusiła lub dostała wewnętrznego krwotoku. Nie polecam ani trochę jeżeli nie chcecie stracić kochanego zwierzaka.


T
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalna, wzorowa i pełna elokwencji kadra prowadząca opiekę nad swoimi pacjentami. Jestem pełen podziwu za serce, wkład i pełne oddanie wobec bezbronnych zwierząt...


Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, ciągle szerzący swoja wiedzę,Przychodnia unowocześniana !!!!! Pani Hanusz całkowicie oddana jest swojej pracy. Trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Powodzenia i wytrwałości !!!!


C
Użytkownik zweryfikowany

Trafiliśmy do p. dr Hanusz z pieskiem rasy Shih-tzu leczonym przez czterech innych lekarzy weterynarii antybiotykami z powodu infekcji dróg oddechowych - trwało to około dwa miesiące. Już w wejściu jednia z Pań zauważyła, że objawy u naszej Malutkiej to nie infekcja, tylko nie do końca drożny nosek (typowa wada piesków z krótką kufą). Trafna diagnoza + operacja = koszt 300 zł. Wizyty oraz leczenie u totalnych dyletantów = 800 zł. Po roku trafiliśmy ponownie do gabinetu p. dr Hanusz z naszą Sunią z zapaleniem trzustki. Choroba bardzo ciężka u ludzi, nie mówiąc o psiakach. Długotrwałe leczenie i zaangażowanie pani Barbary, Małgorzaty i pana Wojtka przyniosły rezultaty - nasza Sunia jest zdrowa. Konsultowaliśmy przypadek z zaprzyjaźnionym lekarzem weterynarii z doktoratem uczelni we Wrocławiu. Stwierdził, że leczenie jest wzorowe, a uratowanie tak małego psiaka (ca. 5 kg) to w przypadku tego schorzenia prawie cud. Nic dodać, nic ująć. Ceny adekwatne do jakości oferowanych usług. Gdybym miał wybór, to osobiście leczyłbym się w tym gabinecie z natychmiastowym dostępem do tomografu, USG, RTG itd. Żaden ośrodek dla nas obywateli RP nie oferuje takich usług w ramach chorego kontraktu z NFZ. BRAWO!


N
Użytkownik zweryfikowany

Dwa lata temu moja sunia zachorowała na ropomacicze, niestety rozlało sie, ci, którzy się z tym zetknęli wiedzą , że choroba jest śmiertelna, pies nie dawał żadnych objawów, więc byliśmy świadkami "efektu końcowego", szybko zawiezliśmy psa do gabinetu dr Hanusz, nie ukrywam, że był najbliżej, ale dziękuję losowi, że to właśnie on był blisko, dzięki ogromnej wiedzy, szybkiej reakcji personelu i dobremu sprzętowi diagnostycznemu udało się uratować naszą sunię, może i Pani doktor ma specyficzny styl bycia i wcale nie jest tania, ale czy nasi pupile nie są warci sporej ceny? wg mnie oddanie i spojrzenie psa jest bezcenne, dziękuję całej ekipie za ogromne serce.


J
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz , Wspaniały człowiek.Pani dr posiada oprócz ogromnej wiedzy leczniczej jeszcze ogromne serce w ratowaniu zwierząt i opiece nad nimi.Będąc tak wspaniałym oddanym lekarzem skupia wokół siebie szlachetny personel .Widać to na twarzach całego zespołu.Ich uśmiech i skromność napawają nas wszystkich wielką nadzieją ,kiedy zgłaszamy się do gabinetu ze swoim zwierzątkiem.Pani dr z otwartym sercem ratuje też niczyje zwierzęta.
Wielki ukłon dla Pani doktor Barbary Hanusz.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie