Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

GABINET GINEKOLOGICZNY ANNA ORZESZKO
OBROŃCÓW POKOJU 16/4, Trzebnica

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista ginekologii i położnictwa. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w pracy na oddziałach szpitalnych. Wykonuje przesiewowe badania prenatalne ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

  • Polski

26 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
U
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNY ANNA ORZESZKO Inny

Wybrałam 2/5 ponieważ jestem bardziej niezadowolona niż zadowolona z usługi (konkretnie prowadzenie ciąży pierwszego dziecka) pani lekarz. Nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o część analityczno-techniczną - czyli przeprowadzenie badań usg i ich interpretacji. Jednak jeśli chodzi o zręczne prowadzenie pacjentki w okresie ciąży tak, aby czuła się w pełni poinformowana i zaopiekowana, to niestety pani lekarz nie staje na wysokości zadania. Prowadziłam całą ciążę u pani lekarz i dlatego jestem w stanie powiedzieć, że jest dość chimeryczną osobą. Raz bardzo miła, a następnym razem kłótliwa i ukąśliwa. Nigdy mi sama z siebie nie zaproponowała aby zrobić wydruk zdjęcia usg na pamiątkę. Więc jak się nie upomniałam, to nie miałam. A te, które zrobiła na moją prośbę, były bylejakie. Ale co przeszkadzało mi najbardziej, to niedomówienia bardzo istotnych kwestii dotyczących mojej ciąży. Gdy rozwinęła się u mnie cukrzyca ciążowa, pani lekarz dopiero gdy zaczęłam się dopytywać jakie to ma konsekwencje w ramach porodu, zaczęła bardzo niejasno tłumaczyć, że wtedy nie mogę (z pewnością) rodzić w planowanym szpitalu, ponieważ gdy mamy do czynienia z ciążą wysokiego ryzyka, poród powinien się odbyć w szpitalu o trzecim stopniu referencyjności. A na pytanie jaka jest konkretna różnica w prowadzeniu porodu, odpowiedziała, że takie przypadki są intensywniej monitorowane. Owe 'monitorowanie' okazało się w rzeczywistości obowiązkowym podłączeniem do EKG i poprzez to bycie przywiązaną do tego okropnego łóżka porodowego. To był dla mnie szok i bardzo negatywnie wpłyną na przebieg porodu. A przecież wiele razy w trakcie moich wizyt u pani lekarz podkreślałam jak bardzo nie chcę rodzić na łóżku porodowym. Jednak najwidoczniej nie uważała, że powinna mi otwarcie powiedzieć na co mam się nastawić. Dlatego ja już nie jestem i nie będę pacjentką pani lekarz Anny Orzeszko.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Byłam pacjentka pani dr w szpitalu w Trzebnicy . Warunki szpitalne każdy wie jakie są ,ale dzięki pani dr czułam się bardzo komfortowo . Bardzo serdeczna ,konkretna lekarka , zabieg przeprowadzony szybko i bezboleśnie . Polecam i dziękuję z całego serca .

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNY ANNA ORZESZKO Inny

Z przykrością muszę wystawić negatywną ocenę po wizycie u dr Orzeszko. Trafiłam do doktor z polecenia, jednak zawiodłam się. Będąc w ciąży i robiąc USG pacjentka oczekuje odrobiny empatii ze strony lekarza. Nie chodzi tu o przesadną troskę, ale o zrozumienie, że będąc w pierwszej ciąży kobieta ma prawo nie wiedzieć zbyt wiele o przebiegu ciąży. Nie otrzymałam wyjaśnienia sprawy i wsparcia. Ponadto, lekarz miała pretensje, że w ogóle pojawiłam się na wizycie u niej. Wydaje mi się to niestosowne, gdyż pacjentka ma prawo a nawet powinna skorzystać z wizyty kontrolnej (w tym przypadku prywatnie) jeśli zgłasza w ciąży złe samopoczucie...


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Nie polecam. Byłam u dr. Orzeszko raz prywatnie, badanie było ogólne, bez żadnej dokładności.
Kolejny raz miałam „przyjemność” z dr. Orzeszko na Izbie Przyjęć. W ciąży, z bólem brzucha i plamieniem czekałam bardzo długo aż się zjawi po czym dosłownie zaczęła na mnie krzyczeć „czego od niej oczekuje”, że szpital nie jest od takiego czegoś, że z wczesną ciążą się czeka w domu, a nie zgłasza na IP bo później dochodzi do wczesnych poronień i są takie sytuacje jak moja... Zero empatii.


N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNY ANNA ORZESZKO Inny

Pani doktor jest bardzo kompetentnym i empatycznym lekarzem. Prowadziła moją ciążę i dzięki jej zaangażowaniu udało się urodzić bez cesarskiego cięcia. Pani doktor przyjechała do szpitala w czasie porodu mimo że nie miała dyżuru i przeprowadziła odpowiednie badanie, co było naprawdę dużym wsparciem. Serdecznie polecam. Wspaniały lekarz! Przez całą ciążę byłam pod najlepszą opieką.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNY ANNA ORZESZKO ciąża

Pełen profesjonalizm i bardzo miłe podejście do pacjentki, z pełnym zrozumieniem. Pani Doktor prowadziła moją ciążę z drobnymi problemami i tymi trochę większymi, bardzo troszczy się o swoje pacjentki. Jest przyjemna w kontakcie, rzeczowa i życzliwa.


K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: GINEMEDICA konsultacja ginekologiczna

Pani doktor była nie tylko miła ale i pomocna. Badanie zostałoPrzeprowadzone kompleksowo, Pani doktor miała dla mnie tyle czasu ile potrzebowałam. Bardzo polecam.


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: GINEMEDICA konsultacja ginekologiczna

Pani Doktor bardzo miła, atmosfera bardzo przyjemna. Wykonała badania oraz usg i przepisała odpowiednie leki.


G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: GINEMEDICA

Pani Doktor przemiła. Szczegółowa konsultacja, wszystko jasno i wyraźnie wyjaśnione. Badanie przeprowadzone w sposób profesjonalny. Atmosfera bez skrępowania.


P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: GINEMEDICA konsultacja ginekologiczna

Do Doktor trafiłam trochę przypadkiem bo pilnie potrzebowałam konsultacji w sobotę. Nie zawiodłam się, badanie dokładne, ale delikatne. Super wyposażony gabinet. Uzyskałam pomoc jakiej oczekiwałam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania