Lek.

Anna Maria Czekaj

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Oko Brillowscy KartuzyUsługa: złe widzenie - zapalenie naczyniowki i rogówki

  Bardzo miła osoba i rewelacyjny fachowiec. Zna się na rzeczy. Dzięki szybkiej reakcji i fachowej diagnozie Pani Ani nie straciłam wzroku. Szczerze polecam !!!!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Lekarz medycyny, specjalista chorób oczu, z doświadczeniem operacyjnym między innymi w zakresie operacji aparatu ochronnego oka: plastyki powiek(podwijania, odwijania powieki dolnej, starczego zwiotczenia skóry powiek, plastyki guzków powiek, gradówek, plastyk kępek żółtych, brodawek).
   Specjalizowała się na oddziale okulistycznym w Szpitalu św. Wojciecha Adalberta na Gdańskiej Zaspie. Staż odbyła w wybitnej klinice laserowej w Frankfurcie nad menem która oprócz laseroterapii szeroko pojętej zajmuje się plastykami powiek.
   Oprócz chirurgii okulistycznej dr Anna Czekaj specjalizuje się w OCT, przyjmuje ambulatoryjnie pacjentów okulistycznych w wielu jednostkach ochronny zdrowia.

  Specjalizacje

  • Okulistyka

  Usługi

  Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

  Pilotów 21, 80-460 Gdańsk, pomorskie

  Usunięcie gradówki od 400 zł
  Usunięcia kępki żółtej od 500 zł
  Usunięcie brodawki na powiece od 300 zł
  Usunięcie kaszaka powiek od 500 zł
  Plastyka zwiotczenia skóry powiek górnych od 2 300 zł
  Zwykła wizyta
  Badanie wzroku
  Badanie dna oka
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Oko Brillowscy KartuzyUsługa: złe widzenie - zapalenie naczyniowki i rogówki

   Bardzo miła osoba i rewelacyjny fachowiec. Zna się na rzeczy. Dzięki szybkiej reakcji i fachowej diagnozie Pani Ani nie straciłam wzroku. Szczerze polecam !!!!

  • A
   Lokalizacja: Oko Brillowscy KartuzyUsługa: zaburzenia widzenia

   Pewnego dnia zauważyłem, iż bez konkretnej przyczyny lewe oko zaszło mi delikatna mgiełką z jednej strony i zmniejsza mi się pole widzenia. umówiłem się na wizytę do dr Czekaj, która bezbłędnie i bardzo szybko zdiagnozowała rozwarstwienie siatkówki, mówiąc mi, że mam 3 dni na operację, a później stracę wzrok, gdyż perforacja dojdzie do plamki żółtej i będzie za późno na ratunek. Wystawiła mi też skierowanie do szpitala z informacją o potrzebie pilnej operacji ratującej wzrok. Dzięki tej otrzymanej od p. doktor motywacji, kolejnego dnia byłem już w szpitalu. Jej prawidłowa i szybka diagnoza uchroniła mnie przed utratą wzroku. Mogę tylko polecać!

  • Lokalizacja: Specjalistyczny Szpital im. św. JanaUsługa: usuwanie ciał obcych

   Jakieś 3 tygodnie przed wizytą wpadło mi coś do oka. Męczyłem się z tym strasznie i oko mi łzawiło tak bardzo że nic przez to nie widziałem. Inni specjaliści kazali mi stosować różne krople by wypłukać to co mi wpadło pod powiekę (nawet antybiotyk był wśród tych wynalazków). Pani doktor żeby nie skłamać zajęło to nie więcej niż 3 minuty by mi pomóc. Specjalistka pod każdym względem. Życzę jak najwięcej takich lekarzy a Pani doktor by miała jak najwięcej siły by nam pomagać.

  • Lokalizacja: Oko Brillowscy Kartuzy

   Byłam na wizycie z synem. Pani doktor ma fantastyczne podejście do dzieci. Badanie przeprowadzone rzetelnie i profesjonalnie. Po kilkuletnich poszukiwaniach "dobrego okulisty" w końcu mogę powiedzieć że takiego znaleźliśmy :)

  • Z ogromną przyjemnością wystawiam bardzo dobrą opinię pani doktor. Byłam dziś z córeczką na wizycie -podejście pani doktor do dziecka jest wręcz celujące -fachowo wytłumaczyła na czym będzie polegało badanie wzroku. Córeczka wyszła z gabinetu z uśmiechem na twarzy. Polecam każdej matce z dzieckiem i nie tylko. Oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam panią doktor bardzo serdecznie :-)

  • N

   Byłam niedawno na wizycie u pani doktor, wszystkie badania oczu były przeprowadzone wnikliwie i sprawnie, a także w miłej i sympatycznej atmosferze. Polecam.

  • A

   Drodzy państwo, odbyłem wizytę u wielu już okulistów. Pani Dr. Anna Czekaj, jest profesjonalistką w swoim zawodzie i rodzynkiem wśród lekarzy "po fachu". Jeszcze nigdy w życiu, nikt nie zbadał moje oczy tak dokładnie, tak skrupulatnie, i tak przyjaźnie jak Dr. Czekaj. Dziękuję, i oczywiście polecam wszystkim, z całą odpowiedzialnością :)

  • D

   Szczerze polecam Panią Doktor :) profesjonalna delikatna i bardzo wnikliwa - co w moim przypadku było wyjątkowo ważne ( kontrola gojenia po zabiegu operacyjnym). Na czas, bez kolejek i bez pośpiechu - POLECAM wizyty w Centrum SANITAS.

  • :

   Bardzo sympatyczna i uśmiechnięta Pani Doktor. Sprawdziła mi wzrok, zrobiła potrzebne badania. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Trochę pożartowałyśmy. Polecam

  • B
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo polecam Panią Doktor
   wspaniały i dokładny specjalista okulistyki .Miałam zabieg plastykę powiek górnych obu oczu, ponieważ miałam ograniczone pole widzenia. Był to olbrzymi problem dla mnie dlatego, że; jestem po oftalmopatii obrzękowo-naciekowej oczu. Po radioterapii nie mogłam się pozbierać i ktoś polecił panią dr. Annę Czekaj i jestem zachwycona minęło parę dni a mam wrażenie, że z moich oczu zniknęły kilogramy które wcześniej nosiłam.Polecam wszystkim wyjątkowego i cudownego lekarza, który z wielką precyzją wykonuje swoje zabiegi i jest oddany dla swojego pacjenta.