Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wiejska 9, Brodnica Przyjmuje na NFZ
Zespół Opieki Zdrowotnej w Brodnicy Poradnia Rodzinna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

E-mail kontaktowy-haciaanna@wp.pl Strona www: anna-hacia.pl z możliwością bezpośrednego kontaktu do lekarza. Ukończona Akademia Medyczna im. Karola ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból w klatce piersiowej
 • Choroby tarczycy
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Zespół Opieki Zdrowotnej w Brodnicy Poradnia Rodzinna Ogólnie osłabienie

Pani doktor to Anioł! Po szeregu badań, które zleciła pani doktor babcia wróciła do zdrowia. Uśmiechnięta, kompetentna, niech inni lekarze biorą przykład z pani doktor! Zleca badania, nie odpuszcza aż znajdzie przyczynę.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Zespół Opieki Zdrowotnej w Brodnicy Poradnia Rodzinna leczenie bólu

Świetny lekarz! Najlepszy z jakim spotkałam sie w Brodnicy ! Mieszkam za granicą niestety podczas urlopu w Polsce dopadł mnie straszny ból kregosłupa nie mogłam normalnie funkcjonować. Pani doktor bardzo mi pomogła za co serdecznie jej dziękuje !


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja:

Pani Doktor ma świetne podejście do pacjenta, jest bardzo pozytywna i dodała mi otuchy. Bardzo profesjonalnie podeszła do mojego problemu i myślę, że moje problemy zostaną rozwiązane! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja internistyczna

Pani doktor zasiliła mój szereg najlepszych lekarzy w Brodnicy. Do dnia dzisiejszego nawet nie wiedziałam, że przyjmuje w naszym miescie. Bardzo rzeczowa, szybko postawiła diagnozę i pomogła w moim problemie. Z całego serca polecam. Widać, że Pani jest lekarzem z powołania a nie z przymusu :)!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: konsultacja internistyczna

Jest w miasteczku lekarz
co złamane skrzydła
nastawia aniołom
potem im nie szczędzi
troski, ciepłych słów,
aż na skrzydłach marzeń
w niebo wzlecą znów.
Witamy pacjenci potrafią przyjechać do Pani Doktor z drugiego końca Polski a może i świata po nadzieję. Po pomoc po ocalenie bo dla niektórych chorych jest ona ostatnią deską ratunku tak jak w moim przypadku wczoraj jak i przypadku mojej narzeczonej dzisiaj gdyby nie pani doktor to nikt by mi dziś nie pomógł jest Cudotwórcą Wspaniały lekarz! Bardzo rzetelna, wręcz przemiła porozmawia, pośmieje się czuliśmy się bardzo swobodnie. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem jej zaangażowania nie tylko w Polsce ale i w Indiach jak pomagała chorym dzieciom Pani doktor ma pani wielkie ❤ ❤ Naprawdę polecamy z czystego serca. Taktowna , daży pacjentów ogromnym szacunkiem najlepsza pani doktor u jakiekolwiek byliśmy jest specjalistą bardzo kompetentnym . Badanie przeprowadzone bez pośpiechu po godzinach pracy pani doktor tak długo czekała aż dojedziemy pomimo ze skończyła już pracę, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśniła bardzo szczegółowo i spokojnie profesjonalnie podchodzi do pracy nie obwija w bawełnę zleci wszystkie Badania:) leki trafne w 100000%
Analiza wyników szczegółowa ppostawienie diagnozy szczegółowa znajaca zagadnienia najlepszy Lekarz pod słońcem dziękujemy doktorze Z całego serca Naprawdę polecamy serdecznie jest pani najlepszą pani doktor jaką znamy będziemy z Panią w kontakcie jak zawsze z reszta . Paulina i Łukasz


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: konsultacja internistyczna

Pierwszy raz spotkałam się z tak miła i przyjaźnie nastawioną do pacjenta Panią Doktor.Jest bardzo cierpliwa, wsłuchuje się w każde słowo pacjenta.Szczegółowo przeprowadza badania.Analizuje zgromadzone już wyniki, oraz proponuje wykonanie dodatkowych.Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam niezdecydowanym.Chrzanowska.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja internistyczna

Pani doktor bardzo kompetentna, przeprowadza szczegółowy wywiad dotyczący objawów choroby i ogólnego stanu zdrowia, stawia konkretną diagnozę i jasno wyjaśnia proponowany sposób leczenia.Wizyta przebiegała w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, a poprawę stanu zdrowia już widać.


Użytkownik zweryfikowany

Naprawde Swietny lekarz wysłucha pacjenta, odpowie na każde wątpliwości, szanuje pacjenta, nie podchodzi do pacjenta jak za karę, w dodatku bardzo symaptyczna, Dla mnie nr jeden polecam!!!!!!

lek. Anna Hącia

Dziękuję za pozytywną opinię.
Cieszę się ,że był Pan zadowolony z konsultacji.
Pozdrawiam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Dociekliwie prowadzi wywiad z pacjentem co skutkuje iż podejmuje trafne decyzje wobec dręczących cie dolegliwości.Polecam z czystym sumieniem.

lek. Anna Hącia

Dziękuję za miłą opinię.
Cieszę się, że mogłam pomóc.
Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

24 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od bardzo długiego czasu źle się czuję. Mam m.in.:
  - stany depresyjne i nerwicowe,
  - niepewność przy innych osobach (możliwe, że fobia społeczna)
  - senność i zmęczenie,
  - problemy z koncentracją i przypomnieniem sobie różnych rzeczy,
  - suche, sine, zimne i pękające dłonie (w ciepłych miesiącach jest znacznie lepiej),
  - suche usta, twarz i łupież (w ciepłych miesiącach jest trochę lepiej),
  - nadmiar woskowiny w uszach,
  - katar (przy pozbywaniu się go, często pojawia się krew),
  - często mam ciemny mocz (szczególnie rano, dodam też, że wtedy jest go mało),
  - duża ochota na słodycze, chipsy (tylko czasami), mimo to, staram się w ogóle nie spożywać tego typu jedzenia, bo powoduje u mnie wypryski,
  - wydaję mi się, że mocz oddaję za często w porównaniu z innymi osobami,
  - bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, rzadziej w krzyżowym (możliwe, że to nie ma nic wspólnego z powyższymi objawami),
  - nie wiem, czy to takie ważne, ale napiszę : może raz lub dwa razy na pół roku zdarzy się, że zapiecze mnie cewka moczowa podczas oddawania moczu,
  - czasami bolą mnie dolne mięśnie nóg (mam płaskostopie, więc możliwe, że to jest przyczyną),
  - podkrążone oczy z widocznymi żyłami.

  Z tego powodu zrobiłem sobie badania (wypiszę wyniki, które nie mieszczą się w normie) :

  morfologia krwi :
  leukocyty - 3,98 (norma : 4,2-9,1),
  płytki krwi - 142 (150-400),
  RDW-CV - 15% (11,6-14,4),

  badanie ogólne moczu :
  ketony - 5,2 (0-5),
  leukocyty - 25 !!!! (0-10),

  osad moczu :
  pasma śluzu - d liczne,
  bakterie - d liczne,

  żelazo - 216,5 !!!! (59-158).

  Razem z tymi badaniami, robiłem jeszcze glukozę, magnez i TSH, ale wszystko w normie.
  Tak jak już wspomniałem, te objawy są odczuwane przeze mnie przez bardzo długi czas.
  Poprzednie badania robiłem sobie 2 lata temu (wtedy również odczuwałem te same objawy) i mało co odbiegało od normy :

  płytki krwi - 155 (180-430)
  limfocyty - 46,3 (15-45).

  Jeszcze wcześniej zrobiłem sobie badanie na candide, ale to było tylko raz i nic nie wykryto.
  Aktualnie nie jestem aktywny fizycznie ze względu na porę roku, jak się zrobi cieplej, to się zmieni.
  Co może być przyczyną takich objawów?

  Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

  Witam serdecznie.
  Jest kilka nieprawidłowości w Pana wynikach.Należy wspólnie z lekarzem dokończyć diagnostykę i poukładać to w jedną całość.
  Wysokie stężenie żelaza może wskazywać na Hemochromatozę czyli chorobę metaboliczną,która jest wywołana przez nadmierne wchłanianie żelaza z przewodu pokarmowego.Jednak na podstawie jednorazowego wyniku nie można stawiać diagnozy, z uwagi chociażby na możliwy błąd laboratoryjny.Proponuję wykonać dokładny panel badań gospodarki żelazowej- żelazo, TIBC,transferynę,ferrytynę oraz morfologię. Warto również wykonać Alat i Aspat oraz USG jamy brzusznej z dokładną oceną wątroby i śledziony.Objawy, które Pan zgłasza a szczególnie zmęczenie, senność, obniżony nastrój mogą być (ale nie muszą) objawami nadmiernej ilości żelaza.
  Kolejna rzecz, która zwraca uwagę w Pana wynikach to leukocyturia oraz dość liczne bakterie w moczu.Należy wykonać posiew moczu oraz kreatyninę.
  Natomiast niewielka leukopenia, limfocytoza, obniżenie płytek w morfologii oraz ketonuria mocno mnie zastanawiają.Czy nie zaczął Pan się głodzić celem obniżenia żelaza?
  Jeżeli nie to należy również poszerzyć diagnostykę.Niestety internet nie jest miejscem na stawianie ostatecznej diagnozy. Brakuje tu mimo wszystko dokładniejszego wywiadu, zbadania Pana oraz poszerzenia diagnostyki.Proszę się trzymać swojego Internisty i wspólnie z nim współpracować.Jestem pewna ,że wszystko się wyjaśni.
  Pozdrawiam serdecznie.

  lek. Anna Hącia

 • Od kilku dni mam bardzo dziwne objawy, generalnie idę z nimi do lekarza (wizyta już umówiona) ale chciałem zasięgnąć dodatkowej opinii, ponieważ różnie z tym bywa, a objawy są dla mnie bardzo dziwne i jeszcze takich nigdy nie miałem.
  Objawy są takie: od kilku dni zmiany skórne po prawej stronie twarzy - czoło, skroń. Pojawiła się najpierw jedna ok 2-3 cm okrągła zaczerwieniona zmiana, na której w ciągu kolejnych dni pojawiły się pęcherzyki, które wysychają i się łuszczą, po złuszczonych pozostają czerwone plamki. Po kilku dniach od pierwszych objawów, pojawiły się podobne zmiany w okolicy pierwszej, jedna większa ok 2 cm, inne drobne, także pod okiem (samo oko, powieka, brew nie zajęte). Zmianom towarzyszy lekki świąd w ich okolicach, czasami pojawia się ból, czasami lekki a czasami bardzo silny nagły i równie nagle ustępujący, taki jakby świdrujący w głąb czaszki, przypomina ból po uderzeniu głowy o kant mebla. Dodatkowo mam lekko opuchniętą okolicę między uchem a oczodołem i lekko powiększone węzły chłonne wzdłuż również prawostronnych mięśni szyjno-ramiennych, szczególnie wyczuwalny węzełek za uchem u nasady czaszki. Objawom przez chwilę towarzyszył stan podgorączkowy ale ustąpił samoistnie, brak innych objawów, nie boli gardło, nie bolą uszy, nie ma zaczerwienia w gardle. Bardzo lekkie osłabienie ale generalnie czuję się sprawny i mogę normalnie funkcjonować, jeść i żyć. Z innych informacji: przed pierwszymi objawami skórnymi, przez około tydzień (może trochę dłużej) bolały mnie mięśnie wzdłuż których teraz mam powiększone węzły chłonne, ból taki jak przy normalnym spięciu mięśni, ale generalnie takich bólów tych mięśni nie miewałem wcześniej.
  Dotychczasowe leczenie: ibuprofen 3t dziennie, tribiotic (maść) na zmiany skórne (od początku ich występowania), groprinosin 6t dziennie (od 3 dnia po zmianach skórnych), witamina C 1000 jednostek, witamina A+E, odpoczynek.
  Bardzo bym chciał się dowiedzieć, do jakich chorób mogą te objawy pasować.

  Witam serdecznie.
  Bardzo dobrze, że ma Pan umówioną wizytę lekarską.
  Zmiany, które Pan opisuje doskonale pasują do półpaśca, który jeżeli jest zlokalizowany na twarzy i nie leczony może doprowadzić do poważnych powikłań min. do groźnych wariantów choroby półpaśca ocznego lub półpaśca usznego mogących się objawiać porażeniem mięśni gałki ocznej oraz niebezpiecznymi zaburzeniami widzenia jak i trwałym upośledzeniem słyszenia. Powikłaniem bywa również porażenie nerwu twarzowego. Istotny w tym przypadku jest pilny kontakt z lekarzem oraz badanie lekarskie celem postawienia ostatecznej diagnozy oraz włączenia celowanego leczenia przeciwwirusowego (Acyklovir). Szybkie włączenie leku poprawia rokowanie. Preparaty, które Pan stosuje nie mają żadnego działania leczniczego jedynie objawowe (zmniejszenie natężenia bólu-ibuprofen). Jeszcze raz sugeruję pilną konsultację u lekarza. Pozdrawiam serdecznie.

  lek. Anna Hącia

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

E-mail kontaktowy-haciaanna@wp.pl Strona www: anna-hacia.pl z możliwością bezpośrednego kontaktu do lekarza. Ukończona Akademia Medyczna im. Karola ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból w klatce piersiowej
 • Choroby tarczycy
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne