prof. dr hab. n. med.

Anna Doboszyńska

verifiedCreated with Sketch.

Pulmonolog

47 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pani doktor przyjmuje pacjentów od 15 roku życia ! więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Gabinet pokój nr 112 na I pUsługa: długo utrzymujący się kaszel

  Bardzo miłe i rzetelne podejście do pacjenta. Mimo przepisanego leku, Pani doktor kieruje na dalsze badania w celu ustalenia dokładnej przyczyny. Gorąco polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Profesor wie co robi i widać to już od pierwszej minuty wizyty w gabinecie. Uprzejma i życzliwa. Wyjaśniła wszystko. Skierowała na kolejne badania, nie pozostawiając mnie bez pomocy. Polecam!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet pokój nr 112 na I p

  Na wizytę do Pani doktor szłam z bijącym sercem i z nadzieją , że może wreszcie po wielu nieudanych próbach leczenia ,,ktoś " zajmie się na poważnie moim problemem zdrowotnym i potrafi mi pomóc.I nie pomyliłam się :) Pani doktor to bardzo kompetentna osoba. Konkretna, zdecydowana, rzeczowa,a przy tym bardzo życzliwa i ludzka , co się rzadko zdarza. Wyjaśniła mi wszystko, skierowała na dalsze leczenie, a najważniejsze to to, że pomogła odzyskać nadzieję, że pomimo choroby mogę normalnie żyć. Dziękuję bardzo Pani doktor i pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet pokój nr 112 na I pUsługa: przewlekła, ostra astma oskrzelowa

  Pani doktor jest bardzo cierpliwa, miła i rzeczowa. Ma podejście do pacjenta. Potrafi naprawdę pomóc, wyjaśnia wszystko, tłumaczy w sposób zrozumiały zawiłe słownictwo lekarzy. Po wizycie czujemy, że znaleźliśmy lekarza, który potrafi nam pomóc. Polecamy z całego serca i z czystym sumieniem.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet pokój nr 112 na I p

  W moim przypadku, była to konsultacja na temat TK po wypadku komunikacyjnym, jednak nie zmienia to faktu, że rozmowa z Panią profesor to przyjemność. Myślę, że z takim specjalistą można przejść, bez lęku, nawet przez najgorszą chorobę i terapię. Polecam każdemu takiego pogodnego, pełnego empatii lekarza (ja także się bałam). Jolanta Marozas

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm, z dużą cierpliwością udziela wyjaśnień i informacji. Pani Profesor to świetny lekarz i bardzo dobry człowiek. Wykazuje ogrom empatii i oddania sprawie. Polecam jako człowieka i fachowca.

 • H
  Lokalizacja: Gabinet pokój nr 112 na I p

  Cierpliwy, kontaktowy i kompetentny lekarz. Wysłucha, przeprowadzi testy i badania zanim wyda diagnozę. Z czystym sumieniem mogę polecić.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet pokój nr 112 na I pUsługa: badanie po zapaleniu płuc

  Z Panią Profesor zetknęłam się w szpitalu gdzie Pani Profesor jest ordynatorem w Olsztynie parę lat temu gdzie leczona byłam w związku z zapaleniem płuc od razu zobaczyłam poważne podejście do pacjenta,rzeczową rozmowę i dziś znowu byłam w związku z chorobą gdzie otrzymałam fachową poradę,ciepłe i rzeczowe podejście. Tacy powinni być wszyscy lekarze.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet pokój nr 112 na I p

  Pani Profesor jest bardzo miłym, kompetentnym i rzeczowym lekarzem. Podczas pierwszej wizyty uważnie mnie wysłuchała, zbadała i nie zwlekając skierowała na dalsze badania diagnostyczne. W gabinecie poczułem się jak Pacjent, a nie tylko kolejna osoba z listy. Dziękuję serdecznie Pani Profesor i pozdrawiam.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet pokój nr 112 na I p

  Kontakt z Panią Profesor należał do bardzo przyjemnych. Już od wejscia do gabinetu wyczuwalna jest empatia. Tutaj nie jesteś przypadkiem medycznym, a człowiekiem potrzebującym o iczekującym pomocy.
  Pomoc ta zostaje bez wątpienia udzielona zgodnie z najszerszą i najlepszą wiedzą. Dziekuje i pozdrawiam

Pytania pacjentów (95)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pani doktor przyjmuje pacjentów od 15 roku życia !

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne