Adres

Psychodietetyk Anita Ciemiecka-Kulińska
Medyczna 8, Płock

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Medyczna 8, Płock

Psychodietetyk Anita Ciemiecka-Kulińska

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychodietetykiem i dietetykiem. Ukończyłam studia magisterskie z dietetyki. Jednak zaczynając swoją praktykę szybko zorientowałam się, że samo...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychodietetyk
  • Dietetyk kliniczny

Znajomość języków

  • Polski

21 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoDietMed - Klinika Psychodietetyki i Psychoterapii Online Konsultacja psychodietetyczna

Bardzo serdecznie polecam pracę z Anitką. Niezwykle miła, serdeczna i oddana całemu procesowi. Ludzie, borykający się z problemami natury emocjonalnej oraz żywieniowej mogą znaleźć u Niej ukojenie oraz odpowiedzi na wiele pytań. Poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia jakie można odczuć w trakcie sesji bardzo pomagają w zmaganiach z codziennymi trudnościami. Dodatkowo możliwość stałego kontaktu mailowego bądź poprzez aplikację jest niezwykle pomocna, zawsze mogłam liczyć na szybką odpowiedź. Bardzo serdecznie polecam

B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Przenkliwe spojrzenie.
Fachowe podejście.Bardzo dobra komunikacja.
Przekaz informacji zrozumiały
Polecam.Duża pomoc w walce z otyłością i zrozumienie siebie.

B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoDietMed - Klinika Psychodietetyki i Psychoterapii Online konsultacja psychodietetyczna online

Po sesji spotkań jem regularnie owoce, co samo w sobie zakrawa na cud dietetyczny.


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoDietMed - Klinika Psychodietetyki i Psychoterapii Online konsultacja psychodietetyczna online

Serdecznie polecam Panią Anitę. Jest osobą bardzo ciepłą, zaangażowaną i wyrozumiałą słuchaczką. Spotkania z nią niezwykle pomogły mi w zrozumieniu moich błędów dietetycznych i nauczyły postrzegać jedzenie w zupełnie inny, zdrowy sposób. Nadal jestem w trakcie procesu naprawiania mojej relacji z jedzeniem, ale spotkania z Panią Anitą bardzo mi w nim pomagają i czuję, że idę w dobrym kierunku. Wcześniej sceptycznie podchodziłam do założeń terapii poznawczo-behawioralnej, ale teraz każdemu kto zmaga się z problemami z odżywianiem polecam terapię.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Psychodietetyk Anita Ciemiecka-Kulińska Inny

Serdecznie polecam Panią Anitę . Umówiłam się do Pani gdy już zdałam sobie sprawę ,że moje zaburzenia odżywiania stają się niebezpieczne dla mojego życia ,zrozumienie ,brak oceniania i stały kontakt z Panią Anitą naprawdę dużo wniósł ,ponadto celem 1 wizyty była oczywiście utrata wagi -bo przez zaburzenia odżywania nie mogę schudnąć,a na ostatniej cieszyłam się ,że nie myślę obsesyjnie o jedzeniu,nie liczę obsesyjnie kalorii,nie mam napadów objadania się ,mogę chodzić do szkoły i zdaje z frekwencji .. naprawdę Pani Ania wyciągnęła mnie z ogromnego dołka i z pętli w której tchwilam wciąż probojąc utracić wagę mimo że stan zdrowia mi na to nie pozwalał.Nadal korzystam z jadłospisu od Pani Anity ,posiłki były pyszne,dostosowane do budżetu,czasu o preferencji .
Jeśli chorujesz na zaburzenia odżywiania i chcesz nauczyć się zdrowej relacji z jedzeniem i swoim organizmem musisz się tu umówić


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoDietMed - Klinika Psychodietetyki i Psychoterapii Online Inny

Serdecznie polecam! Pani Anita jest bardzo zaangażowana, cierpliwa i profesjonalna.
Osobiście musiałam się uzbroić w cierpliwość, bo zanim dieta w ogóle zaczęła działać, potrzebowałyśmy razem dużo popracować, żeby rozpakować bagaż emocjonalny dotyczący objadania, zaniżonej samooceny i wszystkich rzeczy, które sprawiały, że żadna dieta nie wytrzymywała.
Dlatego też serdecznie polecam konsultacje psychodietetyczne p. Anity - to jest sięganie do źródła problemu a nie leczenie/odchudzanie objawowo.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoDietMed - Klinika Psychodietetyki i Psychoterapii Online Konsultacja psychodietetyczna

Polecam serdecznie, dzięki spotkaniom z Panią Anitą udało mi się pozbyć napadów objadania, oraz pomogło mi to zrozumieć bardziej samą siebie i swoje myśli. Dziękuję!


Ł
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Najlepszy dietetyk z jakim miałem do tej pory doczynienia, a sporo ich w swoim życiu miałem. Do Pani Anity chodzimy w sumie prawie całą rodziną i jesteśmy zadowoleni z efektów jakie osiągamy dzięki diecie i zaleceniom Pani Anity. Polecam każdemu wizytę i współpracę z Panią Anitą. Dieta nie będzie kojarzyć się z restrykcjami tylko z jedzeniem wszystkiego co się lubi, a to chyba każdy o tym marzy. Jeść to co się lubi i chudnąć.

mgr Anita Ciemiecka-Kulińska

Dziękuję Panie Łukaszu za opinię :) moją misją jest zmiana przekonań na temat diet, bo jedzenie ma być przyjemnością :) Pozdrawiam


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Długo zastanawiałam się czy podjąć współpracę z psychodietetykiem. I żałuje jednego... że zrobiłam to tak późno. Korzystałam z wielu różnych diet dlatego pomyślałam, że spróbuję udać się do kogoś kto ma również podejście psychologiczne. Z Panią Anitą spotykałyśmy się co 2 tygodnie przez 4 miesiące, każda wizyta trwała godzinę. Odnalazłam w końcu przyczynę swoich niepowodzeń w odchudzaniu, nauczyłam się dostosowywać jedzenie do siebie. Teraz sama komponuje swoje posiłki, nie rezygnuje z niczego i moja waga powoli i stabilnie spada. Ale co najważniejsze w końcu nie mam tego stresu i wyrzutów sumienia związanych z jedzeniem. Polecam!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam Panią Anitę. Pierwszy raz spotkałam się, żeby specjalista przeprowadził tak dokładny wywiad, jestem mile zaskoczona. Pani Anita dokładnie słucha tego co pacjent ma do powiedzenia, zadaje pytania i wyciąga wnioski. Metoda współpracy została idealnie dopasowana do mnie. Chudnę bez głodu i wyrzeczeń. Czuję się świetnie. Dziękuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania