dr n. med.

Aneta Kacprzak

verifiedCreated with Sketch.

Pulmonolog

13 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
214 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Jest Specjalistą chorób wewnętrznych oraz Specjalistą II stopnia Chorób Płuc, z wieloletnią praktyką zawodową w szpitalach polskich i zagranicznych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, następnie przeszła do badania i wytłumaczyła dalszą drogę leczenia. Jak dla mnie bardzo profesjonalne podejście ;)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: przypadkowo wykryte zmiany w płucach przy okazji innych badań

  Lekarz wydaje się być kompetentna i miła, zostałem zbadany, wysłuchany co do pierwotnych przyczyn badań, obejrzała zarówno opisy z rentgena jaki dostałem podczas wypisu ze szpitala jak i zdjęcia z tomografii komputerowej dostarczone na płycie CD, wykonała dodatkowe konsultacje z radiologiem aby ocenić prawidłowo sytuację.
  Nie naciąga na niepotrzebne badania ani inne wyciąganie pieniędzy aby tylko ogolić pacjenta z kasy

 • Lokalizacja: VeritaMedUsługa: Inny

  Jestem pacjentką pani Anety już bardzo długo, trafiłam do niej z podejrzeniami astmy, Pani doktor zdiagnozowała, zaleciła leczenie, dzięki dobremu doborowi leków nie mam już duszności takich jakie mnie męczyły.

 • W
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Mam astmę i jestem zadowolona z opieki. Pani doktor jest bardzo dobrą specjalistką i wspaniałą osobą. Uważam, że lepiej trafić nie można.

 • G

  Niestety, ale zdecydowane odradzam tego lekarza. Pani Doktor zleciła mi serię badań jakie miałem wykonać i poleciła mi abym to zrobił w szpitalu w jakim pracuje. Okazało się, że połowę badań nie mogłem zrobić w danym miejscu, bo szpital ich nie robi. Ale powód dla którego odradzam tego lekarza jest inny. Jednym z badań jakie zostało mi zlecone, była spirometria. Nie zostało jednak określone, czy powinno być zrobione z próbą rozkurczową czy nie. Udałem się w takim wypadku do Pani doktor, która akurat miała dyżur w szpitalu z jednym pytaniem jaką spirometrię powinienem zrobić. Pani doktor nie była łaskawa nawet wyjść z gabinetu, a jak powiedziałem jej że byłem u niej na wizycie, to przerwała mi zdanie i powiedziała, że nie ma dla mnie w ogóle czasu i koleżanka już zamykała mi drzwi przed nosem. Mimo wszystko dokończyłem to co chciałem zapytać, to na odchodne usłyszałem, ze ma być z próbą rozkurczową. Udałem się na badania i okazało się, że jednak nie zrobią mi tego badania, bo trzeba w nim podać lek i muszę mieć skierowanie od lekarza, którego oczywiście nie dostałem.

  Podsumowując:
  1. umówiłem się na prywatną wizytę, którą opłaciłem i zostałem wysłany na badanie, których nie mogłem zrobić bo:
  - jednym badań nie można zrobić w sugerowanym miejscu
  - nie miałem skierowania, które umożliwiliłoby mi zrobienie kolejnych badań
  2. chciałem zadać jedno pytanie związane z wizytą jaką miałem u Pani doktor, to zostałem potraktowany jak intruz i odniosłem wrażenie, że jak nie płacę, to nie ma możliwości nawet na 1min Pani doktor.

 • Od lat cierpię z powodu kaszlu i duszności,aż trafiłam do dr n. med. Anety Kacprzak. Bardzo miła i empatyczna osoba, szczegółowy wywiad,przegląd dokumentacji i badanie. Dokładnie objaśniła chorobę i sposób leczenia. Czuję się już znacznie lepiej, mogę spokojnie przespać całe noce. Z dnia na dzień coraz lepiej, leki bardzo dobrze działają. Cieszę się, że trafiłam na tak wspaniałą Panią Doktor! W innym przypadku męczyłabym się z dusznościami kolejne miesiące. Cudowny lekarz, człowiek. Polecam.

 • Pierwsza wizyta zrobiła pozytywne wrażenie - wywiad szczegółowy, wstępna diagnoza potwierdza przyczynę objawów. Pani Doktor posiada wiedzę i potrafi pomóc pacjentowi. Naprawdę warto udać się do tego specjalisty.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarka bardzo sympatyczna, odpowiada dokładnie na zadawane przez pacjenta pytania.Jako jedyna(a byłam u czterech pulmunologów) zleciła badania konieczne do postawienia prawidłowej diagnozy.Polecam.

 • E

  Ewa (28.12.2017) Pani dr.jest bardzo miłą osobą.Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty.Zostałam bardzo dokładnie przepytana z moich objawów a także zbadana.Zostałam też dkierowana na dalsze badania e celu wyjaśnienia przyczyny mojej choroby.Cieszè sie że trafiłam do Pani dr.Anety Kacprzak bo wiem że jestem w dobrych rèkach.Bardzo gorąco polecam Tą lekarke

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.
  Jest Specjalistą chorób wewnętrznych oraz Specjalistą II stopnia Chorób Płuc, z wieloletnią praktyką zawodową w szpitalach polskich i zagranicznych (Papworth Hospital – Cambridge, Wielka Brytania). Doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, gdzie pracuje do dnia dzisiejszego na stanowisku Asystenta w I Klinice Chorób Płuc.

  Specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniu przewlekłych oraz ostrych chorób układu oddechowego takich jak: astma oskrzelowa, ostre i przewlekłe zapalenia, sarkoidoza, przewlekła obturacyjna choroba płuc, choroby płuc śródmiąższowe, nowotwory, gruźlica układu oddechowego, a także diagnostyka nieprawidłowości stwierdzonych w kontrolnych badaniach radiologicznych klatki piersiowej.
  Przyjmuje tylko osoby pełnoletnie.

Specjalizacje

 • Choroby płuc

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Centralny Szpital Kliniczny MSWiA
 • Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc
 • Papworth Hospital - Cambridge/Wielka Brytania