Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych
81 454..... Pokaż numer

Ten specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

Sposób płatności: Przelew na konto, Blik

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Fryderyka Chopina 14/70 IIIp, Lublin
Gabinet Leczenia Chorób i Zaburzeń Psychicznych


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
81 454..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE DOWODU OSOBISTEGO PRZED WIZY PIERWSZA KONSULACJA ONLINE MOŻLIWA JEST TYLKO W FORMIE WIDEOKONSULTACJI ( KAMERKA + DŹWIĘK) NI...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bezsenność
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
 • Fobia społeczna
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie Wydział Lekarski

Specjalizacje

 • Psychiatria

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

120 zł

Konsultacje onlineFryderyka Chopina 14/70 IIIp, Lublin

120 zł

Gabinet Leczenia Chorób i Zaburzeń Psychicznych

Opinie

5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób i Zaburzeń Psychicznych konsultacja psychiatryczna

Pani doktor,to bardzo profesjonalny lekarz,widać;że posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w tym temacie.Wsłuchuje się w pacjenta,jest bardzo uważna,na to on mówi,przemiła,w jej obecności,człowiek czuje się swobodnie,rewelacyjnie dobiera lekarstwa,to moja ulubiona Pani doktor


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online Inny

Pani doktor bardzo mi pomogła.Żaluje że tak długo zwlekałam z wizytą po zdjagnozowaniu u mnie nowotworu złośliwego Bardzo profesjonalne i pełne empatii podejście do pacjenta leki dobrze dobrane lepsze samopoczucie,Polecam serdecznie nie bać się tylko iść jeśli ma się wątpliwości tak jak ja .


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób i Zaburzeń Psychicznych konsultacja psychiatryczna

Pani doktor jest bardzo miła i zaangażowana w historię pacjenta. Atmosfera była bardzo przyjazna, nie czułam się skrępowana, a to bardzo ważne podczas wizyt u psychiatry. Wszystko dokładnie wyjaśniła na temat leków i zaproponowanego leczenia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób i Zaburzeń Psychicznych konsultacja psychiatryczna

Polecam serdecznie. Bardzo bałam się tej wizyty, będąc już pod gabinetem chciałam zrezygnować, ale cieszę się, że zostałam. Pani doktor potrafi słuchać, zadaje trafne pytania i nie pośpiesza pacjenta. Jasno i zrozumiale wszystko tłumaczy. Czuć zaangażowanie ze strony Pani doktor. To była moja pierwsza wizyta i cieszę się, że wybrałam właśnie Panią. Na razie jestem mocno przytłoczona, ale nie żałuję, że pojawiłam się w tym gabinecie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób i Zaburzeń Psychicznych konsultacja psychiatryczna

Zawsze w punkt i profesjonalnie. Wychodzę z uczuciem że zostałem potraktowany poważnie i z zaangażowaniem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób i Zaburzeń Psychicznych Inny

U Pani doktor byłam raz z powodu tego, że zabrakło mi leków i tutaj był najszybszy termin wizyty. Nie pomyślałam, że mogę zadzwonić do przychodni, gdzie przyjmuje mój lekarz i poprosić o samą receptę. Tego dnia miałam stresująca dla mnie zmianę w pracy a w dodatku taksówkarz się spóźnił i bałam się że nie zdążę do gabinetu. A potrzebowałam leków, bo inaczej nie mogłabym pracować z powodu lęku i większych wtedy problemów poznawczych. W każdym razie byłam w dużym dystresie. Dotarłam w sumie w sam raz. Czułam się roztrzęsiona. Zaskoczyło mnie to, że Pani doktor zrobiła szczegółowy wywiad, rzadko mi się to zdarzało w przeszłości a poznałam wielu lekarzy, co najmniej z 20. Ale uderzyła mnie oschłość Pani lekarki. Rozpłakałam się, wpadłam po prostu we flashback. Przypomniało mi to po prostu sytuację z dzieciństwa, kiedy oczekiwałam jakiejś troski od ojca a był surowy i oschły. Mój stan psychiczny wchodząc do gabinetu i tego typu potraktowanie sprawiło że otworzyła się głęboka rana. Przeplakalam 90% wizyty. Nie zauważyłam, żeby lekarka się tym przejęła. Kontynuowała usilnie swój szczegółowy wywiad. Ganiąc mnie a to za to, że nie zadzwoniłam do swojej przychodzi, a to za to że nie wzięłam wypisów ze szpitali a to za to, że nie zdezynfekowalam rąk a to za to, że uważam że ja, moje doświadczenie z moimi problemami i psychoedykacha i duza samoedukacja jaka miałam przez 8 lat mogą coś wnieść do dyskusji. Generalnie poczułam się tam wariatka, która w dodatku popełnia błąd za błędem i nie ma do powiedzenia nic wnoszącego do dyskusji. (Myślałam, że leczenie szczególnie psychiatryczne polega na współpracy pacjenta z lekarzem). Dodatkowo ja już w pełnym płaczu a Pani nadal usilnie dopytuje mnie o szczegóły napadania mnie i molestowania przez sąsiada jak mniemam po to, by sprawdzić czy nie kłamie i czy nie jestem lekomanka. Rozumiem przyczynę tego zachowania, ale nie rozumiem podejścia i sposobu.
Wyszłam roztrzęsiona w poczuciu bycia głupia wariatka. Całe szczęście, że miałam tego dnia psychoterapie i mogłam odrobinę temat przegadać.
Odniosłam wrażenie, że Pani doktor zna się na psychiatrii, na lekach i leczeniu, jest pewna swych kompetencji. Robi szegółowy wywiad i odpowiada na wszystkie wątpliwości, natomiast podejście do pacjenta jest wg mnie niedopuszczalne. Oczywiście wtedy wszystko bardziej mnie dotykało ze względu na flashback, ale mam duże przekonanie, że nawet gdybym była wtedy w lepszym stanie psychicznym to zostałby spory niesmak po tej wizycie.
To był duży falstart a szkoda, bo kompetentnych psychiatrów mało. Jednak jak dłużej o tym myślę nie dałabym rady przeskoczyć takiego traktowania szczególnie, jako osoba wysoko wrażliwa i z dużą trauma w związku z ojcem, która ta przypominałaby mi się na pewno podczas kolejnych wizyt.

dr n. med. Aneta Gerhant

Pani Małgorzato, dziękuję za Pani opinię. Przykro mi z powodu Pani uczuć, jednocześnie ciężko mi się odnieść do opisanej sytuacji, ponieważ nie przypominam sobie, by podobna miała miejsce w moim gabinecie. Oczywiście ma Pani prawo do własnej oceny sytuacji oraz do oparcia na niej swojej opinii. Szczerze mówiąc nie mam pewności, czy to ja jestem adresatem Pani opinii, ponieważ nigdy nie zdarzyło mi się by pacjent przepłakał 90% czasu wizyty.
Dziwi mnie również, że zaskoczyło Panią szczegółowe przeprowadzenie wywiadu przeze mnie. Jest to niezwykle ważny element każdej wizyty, szczególnie pierwszej. Od tego zależy prawidłowa diagnoza i skuteczne leczenie, to podstawa relacji lekarz-pacjent . Przykro mi, że 20 innych lekarzy, z którymi miała Pani styczność, tego nie robiło. Im więcej uzyskam informacji na podstawie wywiadu i dokumentacji medycznej, tym lepiej będę potrafiła poprowadzić leczenie.
Pani Małgorzato, zapraszam Panią do gabinetu. Jeśli Pani zechce, możemy omówić poprzednią wizytę lub wcale do niej nie wracać tylko skupić się na Pani dalszej drodze do uzyskania równowagi i spokoju ducha. Pozdrawiam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

To moja pierwsza wizyta. Pani doktor wykazała się profesjonalizmem, zadawała pytania, istotne z punktu widzenia diagnozy i zrozumienia pacjenta. Była komunikatywna, życzliwa, zaangażowana. Wnikliwa w pytaniach.
Jestem zdecydowana kontynuować leczenie u pani doktor.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób i Zaburzeń Psychicznych konsultacja psychiatryczna

W gabinecie panuje przyjazna atmosfera, pani doktor dokładnie słucha pacjenta, zadaje dodatkowe pytania, widać,że jest zainteresowana stanem osoby, która się do niej zgłasza. Wizyta nie polega tylko na wypisaniu recepty (nawet jeśli jest któraś z kolei), ale także na rozmowie, która przypomina psychoterapię. Bardzo podoba mi się, że pani doktor podchodzi do pacjenta z humorem i empatią. W moim przypadku jest to bardzo uspokajające i korzystne. Zwraca również uwagę na poczynione postępy w leczeniu co daje mi dużo siły do walki oraz wiarę, że mogę pokonać moje zaburzenia.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób i Zaburzeń Psychicznych konsultacja psychiatryczna

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Gerhant. Zrobiono mi szczegółowy wywiad oraz wysłuchano. Wizyta była punktualnie. Pani Doktor pozostawiła bardzo dobre wrażenie :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób i Zaburzeń Psychicznych konsultacja psychiatryczna

Panią Doktor Anetę polecam wszystkim,którzy mają jakiekolwiek obawy przed wizytą u psychiatry. Wspaniałe podejście do pacjenta, dobrze dobrane leki.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Po jakim czasie zacznie działać lek Paroxinor? Biorę go od dwóch tygodni w związku z lękami i póki co mam wrażenie że mój problem się nasilił.

  Paroxinor zaczyna działać po 2-3 tygodniach stosowania w dawce terapeutycznej. W ciągu pierwszych 2 tygodni przyjmowania mogą wystąpić objawy uboczne takie jak nasilenie lęku, biegunki,nudności, zgaga. Po tym czasie objawy te stopniowo ustępują i jednocześnie również stopniowo następuje poprawa nastroju, redukcja lęku. Widoczne rezultaty pojawiają się 4 tygodnie od rozpoczęcia leczenia.

  dr n. med. Aneta Gerhant

 • Od kilku lat zmagam się z nerwicą. Przez ostatnie lata brałam codziennie lek Parogen 20mg/ 1 tabl. dziennie, która wystarczała by normalnie funkcjonować.
  Jestem w 7tyg. ciąży, odstawiłam lek, jednak nie potrafię sobie poradzić z uczuciem niepokoju, lęku i biegunek każdego dnia. Odstawienie leków i moje złe samopoczucie jest zarówno niebezpieczne dla mnie jak i przebiegu ciąży. Czy jest jakiś lek, którym mogę się wesprzeć w okresie ciąży, co pozwoli mi przetrwać trudny czas, a co jednocześnie nie wpłynie negatywnie na rozwój dziecka?
  Dziękuje serdecznie za każdą pomoc.
  Pozdrawiam.

  I trymestr ciąży jest bardzo newralgiczny dla rozwoju dziecka.
  Cierpi Pani na nerwicę a podstawą jej leczenia jest psychoterapia. Aby uniknąć farmakoterapii może Pani skorzystać z tej formy leczenia. By uzyskać szybkie efekty, nauczyć się technik relaksacyjnych wskazana byłaby psychoterapia poznawczo-behawioralna. Leczenie farmakologiczne wchodzi w grę dopiero w II trymestrze ciąży i tylko w przypadkach, w których korzyści z leczenia są większe niż ryzyko z nim związane, co ma miejsce najczęściej w psychozach oraz ciężkich zaburzeniach nastroju. Najlepiej udać się do psychiatry i przeanalizować z nim problem. Proszę pamiętać, że nagłe odstawienie Paroxinoru samo w sobie może wywołać zespół odstawienia, który manifestuje się podobnymi objawami do tych, które Pani opisała. Nie jest to na nawrót objawów lękowych. Zespół odstawienia słabnie w ciągi kilku tygodni od ostawienia leku.

  dr n. med. Aneta Gerhant

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE DOWODU OSOBISTEGO PRZED WIZY PIERWSZA KONSULACJA ONLINE MOŻLIWA JEST TYLKO W FORMIE WIDEOKONSULTACJI ( KAMERKA + DŹWIĘK) NI...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bezsenność
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
 • Fobia społeczna
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie Wydział Lekarski

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychiatria

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania