Aneta Domarańczyk

Stomatolog

Poproś o kalendarz wizyt

Po ukończeniu w 1992r Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie uzyskałam specjalizację I a następnie II stopnia z chirurgii stomatologicznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wo... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Po ukończeniu w 1992r Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie uzyskałam specjalizację I a następnie II stopnia z chirurgii stomatologicznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie.Od 2000r. wraz z mężem prowadzę NZOZ ginekologiczno-stomatologiczny w Darłowie, gdzie przyjmuję pacjentów prywatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ.
  W 2011r. uzyskałam certyfikat Curriculum Implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego ( PSI); jestem również członkiem towarzystw implantologicznych: niemieckiego-DGOI oraz amerykańskiego-ICOI. W gabinecie wykonuję m.in. usługi w znieczuleniu ogólnym dla pacjentów wyjątkowo " wrażliwych"
  Poza pracą zawodową moje zainteresowania związane sa ze sportem- bieganie, jazda konna , narciarstwo oraz podróżami. Mąż-Jacek jest specjalistą ginekologiem-położnikiem , córka -Karolina -studentką rehabilitacji medycznej.Mam dwa wspanałe psy-Fiodora i Fride oraz konia-Jedynaka.

Choroby

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Najmilsza Pani Doktor na swiecie. Dzieki niej moj strach przed wizyta u dentysty poszedl w zapomnienie. Po wyrwaniu 8 nie bylo zadnego bolu nawet niewiedzialam kiedy puscilo znieczulenie. Polecam serdecznie wszystkim.

 • bardzo dobry

  bardzo miła pani doktor natrudziła się przy takim kimś jak ja ale nie boli nic po wyrwaniu 8 pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Przyjechałem nad morze z bólem zęba. Mój stomatolog w mieście rodzinnym blednie postawił diagnozę, przez co ból doskwierał mi niemal 2 tygodnie. Panią Anetę znalazłem w sieci. To był strzał w 10-ke. Szybko postawiła WŁAŚCIWA diagnozę, usunęła przyczynę. Uratowała mi urlop,ale najważniejsza była wiedza i profesja. Byłem pod wrażeniem. Jakościowo to była nalepsza wizyta w moim 30 letnim życiu ;) Gorąco polecam Panią Anetę nie tylko za profesjonalizm i bardzo wyską jakość pracy, ale takze za podejście do pacjenta. Jeszcze raz serdecznie dziękuje Pani Doktor!! :)

 • bardzo dobry

  Miła, kompetentna, zna się na wszystkim. Pomoże nie tylko dorosłemu ,ale również dzieci chętnie wybierają się do Pani doktor. Polecam wszystkim !!!!!!!

 • bardzo dobry

  byłam wczoraj na wyrwaniu ósemki, zabieg kilkuminutowy, a dziś nie odczuwam żadnego bólu! jestem pozytywnie zaskoczona, polecam wszystkim bojaźliwym ! :)

 • bardzo dobry

  Jestem straszną panikarą i często zdarza mi się zasłabnąć u dentysty,lecz Pani Aneta zawsze cierpliwie do mnie podchodzi,nigdy nie okazała nawet cienia niezadowolenia.Kilka dni temu Pani Doktor wykonała mi resekcję korzenia i usunęła torbiel.W trakcie zabiegu zupełnie nie czułam bólu,po zabiegu wzięłam zaledwie jedną tabletkę przeciwbólową i nie spuchłam.Jak widać trafiłam w dobre ręce i wszystkim będę polecać przemiłą Panią Doktor:)

 • bardzo słaby

  Nie polecam!! Pani Doktor źle usunęła mi zęba. Kiedy zadzwoniłam do niej i powiedziałam,że coś musiało zostać to poinformowała mnie,że to nie możliwe. Zapytałam czy mogę przyjechać żeby to obejrzała to powiedziała,że nie ma czasu bo ma dużo pacjentów. Co się okazało później miałam źle usuniętego zęba przez Panią Doktor-nie usunęła reszty zęba którego ukruszyła przy wyrywaniu.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Aneta Domarańczyk ( 20 września 2014)

  Jak wynika z Pani tekstu ząb został usunięty prawidłowo a podczas extrakcji drobne fragmenty mogą czasami pozostać w skrzepów, które zwykle same się wydzielają. Co do zarzutu , iż odmówiłam przyjęcia kontrolnego , to zadziwiła mnie Pani , ponieważ przez 20 lat mojej praktyki byłby to pierwszy przypadek:)

 • bardzo dobry

  Wizyta odbyła się punktualnie (Pani Doktor zmodyfikowała termin telefonicznie z powodu przedłużajacego się zabiegu ) . Czysty ,zadbany , profesjonalny gabinet . Znakomite podejście do mojego synka lat 9 , szybki i dokładny zabieg ; wyczerpująca informacja po zabiegu nt. dalszego leczenia . Polecam serdecznie wszystkim których problem z zębami dotknął nad morzem w pobliżu Darłowa . Jeszcze raz serdecznie dziękuje . A.S.

 • bardzo dobry

  Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do każdego pacjenta.Potrafi zastosować odpowiednie leczenie do indywidualnych potrzeb pacjenta. Polecam

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz byłem u Pani doktor i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony. Pani Aneta jest bardzo dobrym specjalistą i do tego bardzo wesoła i rozmowna.
  Polecam.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Rafał Karski

stomatolog,  protetyk

Umów się