Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Moim zdaniem, należy do czołówki najlepszych lekarzy ginekologów w Lubinie. Czasem można odnieść wrażenie, że jest nieprzyjemny, ale to tylko wrażenie.. Jego doświadczenie jest na bardzo wysokim poziomie. Zadaje konkretne pytania, oczekując takich samych odpowiedzi. Podczas badań jest delikatny. Koszt wizyty - niewygórowany. Polecam! Mama 3ki Pociech.

 • T

  Gdy moje dziecko trafiło na jego oddział początkowo w ogóle nie chciał ze mną rozmawiać. Nie udało mu się jednak mnie spławić. Gdy doszło do rozmowy był arogancki i nieuprzejmy. Na pytania dotyczące stanu zdrowia mojego dziecka odpowiadał zdawkowo. Nie był w ogóle zadowolony, że mu głowę zawracam. Nie byłem w tym dniu w pracy więc poprosiłem go o wystawienie zwolnienia tylko na ten jeden dzień. Powiedział, że nie jestem matką tylko ojcem więc nie wypisze mi zwolnienia - to nie jest jego sprawą. Wysłał mnie do przychodni do lekarza pediatry. Pediatra również nie chciał mi wystawić L - 4 (ZLA). powiedział, że w szpitalu muszą mi wypisać L-4.
  STANOWCZO ODRADZAM TEGO lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Ja niedawno byłam w szpitalu i trafiłam na pana doktora co prawda przelotem,ale miał w swoim zabieganym dniu i papierologii dla mnie choć chwilę czasu,wysłuchał i wytłumaczył wszystko o co zapytałam. Wydał mi się konkretny i miły.

 • Konkretny, a przy tym z poczuciem humoru. Polecam.

 • Doktor Kozubik jest jedynym lekarzem, któremu dałabym się zoperować i tak też zrobiłam. Może nie jest najlepszy w prowadzeniu ciąży czy w badaniach USG ale sam się do tego przyznaje i jak tylko ma jakieś wątpliwości to odsyła pacjenta do dobrego specjalisty. Ma jak każdy wady i zalety ale jest 100 % specjalistą w wykonywaniu zabiegów i operacji. Szwy zakłada jak chirurg plastyczny po roku nie ma po nich śladu . POLECAM !!!!

 • Pan doktor Kozubik w trakcie 5 wizyt ani razu nie dotknął mnie nawet palcem. Jedyne co robił to USG. Nie dopatrzył się u mnie nadżerki, nie leczył zapalenia pęcherza, ani razu nie zbadał mnie ginekologicznie. Nigdy nic nie tłumaczył. Gdy zadawałam pytania niechętnie odpowiadał. Bagatelizował moje skargi na złe samopoczucie (ból podbrzusza, ból pęcherza).

  Wylądowałam w szpitalu na podtrzymaniu ciąży. Wspomnę, że za każdą wizytę płaciłam niemałe pieniądze.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

97

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go