Aleksandra  Łozińska, weterynarz Prażmów

lek. wet. Aleksandra Łozińska

Weterynarz więcej

1 opinia

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Czołochańskiego 4, Prażmów
Przychodnia weterynaryjna "Prażmów"

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
1 opinia

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Prażmów"

Bardzo dobry weterynarz, z duża wiedzą i zaangażowaniem. Świetne profesjonalne podejście do pacjentów Pani weterynarz od kilku lat sprawuje opiekę weterynaryjną nad moimi psami.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam problem z nowo adoptowanym psem ze schroniska. Po przywiezieniu go do domu w piątek pies był pełen energii i ochoczy do zabawy. Problem zaczął się w sobotę. Pies po przejściu kilku kroków siadał i nie chciał iść dalej. Początkowo myślałem że boi się nowego otoczenia, jednak w niedzielę było jeszcze gorzej. Nie potrafił wyjść z budy i po ustaniu kilku sekund na nogach kład się. W poniedziałek problem narastał nie potrafił już ustać na nogach kilku chwil. Problem dotyczy tylnych kończyn z przednimi wydaję się być wszystko ok. Wygląda to tak jakby nie miał siły na nich ustać. Po konsultacji ze znajomym weterynarzem powiedział, że to jakaś choroba stawów. Doradził aby podać mu jakieś leki przeciwbólowe i antybiotyk oraz podawać mu witaminy aby go wzmocnić. Pies ma dwa lata, wielkość średnia (grzbietem sięga ponad kolano). Tak jak wspomniałem pies ze schroniska był przywieziony zdrowy, problemy zaczęły się na drugi dzień.
  Proszę o pomoc i pozdrawiam

  Proszę jak najszybciej jechać z psem do weterynarza. Może to być jedna z chorób odkleszczowych, trzeba zrobić badania krwi.
  Pozdrawiam

  lek. wet. Aleksandra  Łozińska

 • Mam suczke, która ma roczek. Od pewnego czasu dziwnie się zachowuje. Rozrzuca moje ubrania i wierci się w nich a potem się kładzie na nie i tak w koło. Przy tym bardzo dyszy i piszczy czasami. Jestem zaniepokojona. Co to może znaczyć? Bardzo dziękuję za odpowiedź ????

  Ciąża urojona

  lek. wet. Aleksandra  Łozińska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie