Adres

www.psychologiczne.sos.pl,
Gabinet Psychologiczny Online (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna online • 75 zł

Wizyta domowa • od 150 zł

Moje doświadczenie

O mnie

www.psychologiczne.sos.pl 690 060 950 Spotkania online przez Skype/Hangout - www.psychologiczne.sos.pl Jestem absolwentką Psychologii na Un...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna online


www.psychologiczne.sos.pl,

75 zł

Gabinet Psychologiczny Online


Wizyta domowa


www.psychologiczne.sos.pl,

od 150 zł

Gabinet Psychologiczny Online

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Online

Ukończyłam u Pani Aleksandry 7 miesięczną terapię. Było to moje trzecie podejście do wizyt u psychologa, jednak wcześniej trafiałam na specjalistów, którzy albo lekceważyli moje problemy lub je wręcz wyolbrzymiali. U gabinecie Pani Aleksandry w końcu znalazłam to czego potrzebowałam. Terapia pomogła mi rozwiązać wiele problemów z którymi borykałam się przez lata oraz pogodzić się z sytuacjami z przeszłości i dzieciństwa: napadami lękowymi, stanami obniżonego nastroju, przemocą i alkoholizmem w najbliższej rodzinie oraz problemami w związku.

Co ważne, przez żaden moment terapii nie czułam się oceniana, ani nie miałam wrażenia, że psycholog narzuca mi swój punkt widzenia czy swoją wizję tego jak wygląda „szczęśliwe życie”. Spotkałam się z dużą otwartością i poczuciem bezpieczeństwa, które umożliwiło mi swobodne wyrażanie moich poglądów oraz zrozumienie kim jestem i czego naprawdę chcę – bez narzucania na siebie zewnętrznych i społecznych schematów.

Szczególnie doceniam samo zorganizowanie terapii. Na początku wspólnie ustaliłyśmy zasady naszych spotkań: otrzymałam kontrakt ze zrozumiale wypisanymi zasadami współpracy. Ustaliłyśmy również cele, które chce zrealizować podczas spotkań, niektóre z nich były rozwijane lub modyfikowane podczas trwania sesji, jednak najważniejsze założenie pozostały (w moim przypadku niezmienne).

Pani Aleksandra pilnowała, żebyśmy podczas sesji nie uciekały za bardzo od głównych wątków i problemów do rozwiązania – dzięki temu nie miałam poczucia, że terapia „zmierza do nikąd”, a terapeuta chce jedynie wyciągnąć ode mnie jak najwięcej pieniędzy. Nigdy nie miałam problemu z odwołaniem umówionego spotkania, a w sytuacjach nagłych lub kiedy nie mogłam przyjść do gabinetu stacjonarnie – umawiałam się na sesję na skypie – co pozwoliło mi na nieprzerywanie terapii np. w czasie wyjazdu do innego miasta.

Spotkania z Panią Aleksandrą bardzo podbudowały moją pewność siebie, nauczyły mnie asertywności, wyrażania emocji i stawiania swoich granic w kontakcie z innymi ludźmi. Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam właśnie na tę specjalistę, którą z całego serca polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Online psychoterapia

Zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa, wyjaśnienie wszystkich mechanizmów, danie narzędzi do ich odwrócenia i pomoc w nauczeniu się obsługi samej siebie. Opcja online to duży plus, tak samo godziny pracy aż do późnego wieczora.


M
Użytkownik zweryfikowany

Dziesięć lat temu zostało u mnie zdiagnozowane zaburzenie osobowości typu borderline. Od tego momentu podejmowałam kilka prób terapii, aby wyjść z moim zaburzeniem na tzw. "prostą", jednak nigdy nie czułam się bezpiecznie.
Aż do spotkania Pani Aleksandry. Pani Aleksandra przede wszystkim nie demonizuje mojego zaburzenia (a niestety spotkałam się już z takim podejściem ze strony psychologa).
Jest to osoba, która wykazuje duże zrozumienie i empatię. Potrafi doskonale słuchać - wiem, że mogę jej zaufać i powiedzieć o swoich najgorszych obawach, lękach, demonach. Co bardzo ważne dla mnie podczas sesji terapeutycznych mam pełne poczucie bezpieczeństwa. Dzięki wspólnej pracy na sesjach z Panią Aleksandrą jestem stabilniejsza i spokojniejsza.
Odczuwam ulgę. Bardzo dziękuję.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Online

Bardzo profesjonalna, ale jednocześnie pełna zrozumienia. Dzięki jasno wyznaczonym celom, wiem, że zależy jej na moim zdrowiu, a nie na ciągnięciu terapii w nieskończoność, jako to miało miejsce na mojej poprzedniej terapii. Czuję się wysłuchana, mam jasny plan działania. Opcja online, w mojej sytuacji, jest idealnym wyjściem. Dzięki temu mogę pracować i leczyć się.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Online

Bardzo konkretna a jednocześnie otwarta osoba z wielką empatią i zrozumieniem. Pomogła mi w rozwiązaniu problemów, które wydawały się nie do przeskoczenia. Naprawdę polecam.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo konkretna, a zarazem, co ważne w tej profesji, empatyczna specjalistka. Szybka diagnoza - już po pierwszej rozmowie i ustaleniu celów terapii , został mi przedstawiony plan działania i droga, którą będziemy się kierować w drodze do rozwiązania moich problemów. Skorzystałam z opcji konsultacji online, ponieważ zawsze wstydziłam się pójść osobiście, w tym przypadku tego problemu nie ma. Bardzo polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia

100% profesjonalizmu i zrozumienia. Warto zaufać i pozwolić na pomoc w naprawie głowy i życia. Plus za wersję online, polecam każdemu niezależnie od miejsca zamieszkania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Rozstanie z partnerka po 3 latach mieszkania razem. W domu dziecko partnerki 5 letnie. Powodem rozstania byl.moj brak pracy. Partnerka uznałam ze musze sie wyprowadzić i wziąć za siebie odpowiedzialność. Prosiła tez o miesiąc bez kontaktu. Moje wcześniejsze pytania wdotyczyly właśnie tego. Prace juz mam. U psychologa również bylem juz 3 razy. Każdy nakazywal mi cierpliwość i nie odzywanie sie do niej. Niestety nie uszanowałem tego i kontakt byl. Ostatni w czwartek. Napisalem do niej długiego meila o tym ze mam prace, ze wszytsko zrozumiałem, ze prosze ja o szanse, ze nie chce sie wprowadzać a chce sie z nia spotykać, ze jej we wszystkim pomogę itp. Oto jej odpowiedz - "Milo ze to piszesz ale nie mam na to ochoty.
  Naprawde cieszę sie z tego ze mam spokoj, a stresow dostarcza mi praca. Naprawde ciesze sie ze sie wziales za siebie ale 2 tyg nic nie zmieniły. Nie chce sie spotykac, chce odpoczac. Skup sie na sobie. A propozycje od Ciebie po przycisnieciu do sciany po prostu nie wydaja mi sie takie jakie chcialabym je widziec.
  Przykro mi ale tak czuje.
  Nie jestesmy razem, i chce zeby tak zostało. Nie bede Ci dawac zludnej nadzieji bo w tym momencie czuje sie duzo lepiej bez ciągłego naciskania i problemów.
  Przykro mi." Nie wiem do końca jak mam to interpretować. Po tym mailu rozmawialiśmy przez tel. Powiedziała to samo ale dodała ze mnie kocha ale nie chce mi dawać żadnej nadziei ponieważ ma teraz nerwowy okres w pracy. Zadzwoniłem tez do jej siostry ktora powiedziała mi ze sa zdziwieni ze tak sie stało ponieważ widzieli w Nas udany zwiazke. Podkreśliła ze musze partnerkę zrozumiem bo nie czula sie przy mnie bezpiecznie. Powiedziała ze nie ma.ona tez.nikogo nowego i ze praca sprawia jej obecnie bardzo duzo problemów. O dziwo siostra wiedziała gdzie pracuje wiec musiały o mnie rozmawiać. Siostra powiedziała ze partenrka jest twarda i nie okaże tak szybko uczuć ale ze ona tez to wszytsko przezywa i jest jej ciężko. Powiedziała abym dal jej ten czas. Po rozmowie z siostra dostałem smsa od partnerki abym juz do niej-siostry nie dzownil bo przesadzam i jeszcze bardziej ja do siebie zniechęcam. Przeprosiłem ja i napisałem ze to emocje. Napisała.abym naprawdę dal jej ten czas i spokoj. Ze jej tez jest ciężko i ja to boli - pierwszy raz tak wprost napisala. I abym swoja postawa i zachowaniem nie pogarszal sytuacji. Nie wiem jak do końca mam to rozumieć. Gdyby chciała to by napisala abym kategorycznie wyniósł sie z jej zycia, zabrał resztę rzeczy itp. Jedyne co nastąpiło po czwartku to zablokowała mnie na gb jednak to zapewne zrobiła jako odruch obronny abym naprawdę jej przez ten czas nie meczyl. Myślę ze poczuła sie osaczona z powodu tego telefonu do siostry. Co Państwo sadzicie na ten temat?

  Proszę Pana, była partnerka wyraziła się jasno, poprosiła Pana o spokój, brak kontaktu. Nie uszanował Pan jej decyzji nie raz, wypytuje Pan o nią jej rodzinę.
  Powtarza Pan, że nie wie jak rozumieć jej słowa, a one są zupełnie jasne "nie mam na to ochoty", "Nie chce sie spotykac", "Nie jestesmy razem, i chce zeby tak zostało".
  Napisała wystarczająco dużo i nie musi swoich życzeń formułować w taki sposób w jaki Pan chciałby to widzieć. Nie może Pan wymagać, żeby zrobiła coś więcej jeśli chce kategorycznego zerwania kontaktu - ona zrobiła wystarczająco dużo.

  Jeśli ma Pan do niej ciepłe uczucia i chce żeby była szczęśliwa to proszę uszanować jej życzenia i skorzystać z jej rady zajęcia się sobą. Proszę skupić się na leczeniu. Nie stosując się do jej prośby powoduje Pan u niej dyskomfort, wywołuje stres, w przyszłości może poczucie zagrożenia. I przede wszystkim pokazuje Pan, że nie szanuje jej zdania i jej samej, a także, że Pańskie dobro jest dla Pana ważniejsze niż jej.

  Przy okazji wspomnę, że uporczywe nękanie znalazło swoje miejsce w Kodeksie Karnym:
  Art.190a kk
  § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

  Pozdrawiam i życzę powodzenia w leczeniu,
  Aleksandra Kraszczyńska

  mgr Aleksandra Kraszczyńska

 • Mój były zneca się psychicznie nade mną smsami. Co robić? Jestem na skraju załamania nerwowego. On nie jest do końca normalny. Grozi że opublikuje moje błędy z przeszłości jeśli do niego nie wrócę. Boję się wychodzić z domu, w domu też boję się siedzieć. Nie wiem co robić

  Szanowna Pani, w czwartek w Centrum Praw Kobiet jest dyżur prawny, telefon działa od 10 do 16 - niestety z powodu ograniczeń jakie nakłada portal Znany Lekarz nie mogę podać Pani numeru telefonu, ale po wejściu na stronę Centrum Praw Kobiet i wybraniu "jak pomagamy" a następnie "pomoc prawna" znajdzie Pani ten numer w tekście.

  Pod tym numerem prawniczka/prawnik udzieli Pani informacji, powie jakie można podjąć kroki, jak zgłosić sprawę na policję, wyjaśni procedurę, z czym się to wiąże, jak zebrać dowody itp. W pozostałe dni tygodnia pod tym samym numerem dyżuruje psycholożka, która również byłaby pomocna w Pani sytuacji.

  Centrum Praw Kobiet ma doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi przemocy, gróźb, nękania i z pewnością Pani pomogą.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego,
  Aleksandra Kraszczyńska

  mgr Aleksandra Kraszczyńska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

www.psychologiczne.sos.pl 690 060 950 Spotkania online przez Skype/Hangout - www.psychologiczne.sos.pl Jestem absolwentką Psychologii na Un...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna