Adresy (2)

Alojzego Felińskiego 45/1a, Bytom
Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
32 461..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi - stacjonarnie w Bytomiu oraz o...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia odżywiania
 • Bezsenność
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski w Katowicach (ukończone 5-letnie studia magisterskie)
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS w Katowicach (ukończone całościowe szkolenie)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Konsultacje online

Pozostałe usługi


Alojzego Felińskiego 45/1a, Bytom

150 zł

Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANYAlojzego Felińskiego 45/1a, Bytom

150 zł

Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANYAlojzego Felińskiego 45/1a, Bytom

150 zł

Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Polecam współpracę z Panią Aleksandra. To osoba ciepła, kompetentna i bardzo profesjonalna. Angażuje się w sprawy swojego klienta w 100 procentach. Cieszę się że do niej trafiłam.

mgr Aleksandra Gnacek

Bardzo mi miło, dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam serdecznie.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Szczerze polecam! Pani Aleksandra jest świetnym, empatycznym specjalistą. Pomogła mi uporać się z poważnym problemem, dzięki niej jakość mojego życia niesamowicie się poprawiła. Jest punktualna, zawsze dobrze przygotowana do sesji. Zapewnia także dodatkowe materiały do pracy między spotkaniami jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. Cierpliwie tłumaczy i pomaga ułożyć sobie wszystko w głowie. Jest otwarta na doświadczenia klienta, nigdy nie miałam uczucia, że w jakikolwiek sposób mnie ocenia czy umniejsza moje przeżycia/problemy. Atmosfera na sesjach jest zawsze przyjazna, mam poczucie, że naprawdę mnie wspiera.
Dziękowałam już wiele razy osobiście, ale dodam to i tutaj - bardzo dziękuję, rozpoczęcie terapii z Panią to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)

mgr Aleksandra Gnacek

Serdecznie dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY psychoterapia indywidualna

Dziś ukończyłam terapię trwającą ponad rok. Wchodząc do gabinetu Pani mgr. Aleksandry Gnacek byłam pełna lęku i strachu o to, że mój stan się nigdy już nie zmieni. Dzisiaj prowadzę szczęśliwe życie, strach pozostał wspomnieniem , ponieważ dzięki profesjonalizmie i wiedzy Pani Gnacek udało nam się pokonać problem, nauczyłam się wielu przydatnych umiejętności i dowiedziałam się wiele o samej sobie . Pani Aleksandra to osoba ciepła, empatyczna i bardzo profesjonalna. Jej wskazówki będą mi towarzyszyć przez całe życie , za co serdecznie dziękuje ! Polecam tą terapeutkę każdemu.

mgr Aleksandra Gnacek

Bardzo serdecznie dziękuję za tak miłe słowa i za zaangażowanie we współpracę. Gratuluję sukcesu i życzę wszystkiego dobrego.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY psychoterapia indywidualna

Polecam serdecznie usługi Pani psycholog. Pomogła uporać się z emocjami.Kilka spotkań i rozmów pomogło mi wyjść z problemów.

mgr Aleksandra Gnacek

Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią. Cieszę się, że nasza wspólna praca pomogła. Życzę wszystkiego dobrego.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Dziś dobiegla końca moja prawie dwuletnia psychoterapia z Panią Aleksandrą i cieszę się że trafilam na tak konkretną i bardzo dobrą terapeutkę, decyzja o rozpoczęciu była najlepsza w życiu. Bardzo szybko poczułam się swobodnie i byłam pewna, że mogę się w pełni otworzyć i zaufać. Pani Aleksandra nie tylko wykonuje swoją pracę, ale również dba o klienta, pomaga nie tylko podczas spotkań, ale również poza gabinetem. Naprawdę odczulam, że Pani Aleksandrze zależy na tym by mi pomóc i robiła to w sposób bardzo profesjonalny, jeśli miałam z czymś problem, czegoś nie rozumiałam, coś sprawiało mi trudność śmiało mogłam o tym mówić i Pani Aleksandra mi pomagała, tłumaczyła tak by było jak najlepiej dla mnie . Potrafiła do mnie dotrzeć, zmienić moje myślenie, przekazała mi mnóstwo wiedzy, informacji, sposobów radzenia sobie nie tylko tu i teraz ale i w przyszłości w wielu różnych sytuacjach. Dla mnie ta psychoterapia była czymś bardzo wartościowym, nie tylko uporałam się z problemami, z którymi przyszlam ale dzięki psychoterapii wiele się nauczyłam, odkryłam siebie, dzięki Pani Aleksandrze wiem jak sobie radzić i jestem bardzo wdzięczna i będę polecać każdemu wizytę u Pani Aleksandry, bo naprawdę to psycholog o wielkim sercu, zaangażowaniu, bez wahania można stwierdzić, że Pani Aleksandra to terapeutka z powołania. Jeśli ktoś się zastanawia nad wizytą u psychologa z całego serca polecam Panią Aleksandrę Gnacek.

mgr Aleksandra Gnacek

Jest mi ogromnie miło czytać tak serdeczne słowa. Bardzo dziękuję za współpracę i jeszcze raz gratuluję wypracowanych efektów. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam.


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Z całego serca polecam współpracę z Panią Aleksandrą. Jest bardzo uważna i wnikliwa: potrafi słuchać, rozmawiać i zadawać nieoczywiste i bardzo pomocne pytania. Precyzyjnie i konkretnie nakreśla problematykę i proponuje rozwiązania, które po wprowadzeniu okazują się bardzo skuteczne. Bardzo cierpliwie tłumaczy, powołuje się na badania naukowe, pokazuje różne punkty widzenia — to przynosi świetne efekty: dzięki temu rozumiem więcej.

Przez wiele lat rozważałam terapię, doszukując się problemów nie tam, gdzie trzeba. Dziś miała miejsce moja 20 sesja (pracujemy online). Te pół roku wywróciło moje postrzeganie świata i relacji z ludźmi do góry nogami (i to świetna wiadomość). Mam w sobie więcej spokoju i dystansu, rozumiem więcej, nie czuję się tak zagubiona w świecie. Krótko mówiąc, terapia jest po prostu skuteczna.

Bardzo dziękuję!

mgr Aleksandra Gnacek

Bardzo mi miło, serdecznie dziękuję za te słowa i podzielenie się opinią.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY psychoterapia indywidualna

Jestem wdzięczny za to, że Pani Aleksandra jest moją psychoterapeutką. Jej profesjonalne podejście i fachowa wiedza pozwoliły mi poczuć się lepiej. Mam do niej pełne zaufanie i każda wizyta daje mi bardzo dużo.

mgr Aleksandra Gnacek

Bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY Inny

Bardzo polecam współprace z panią Aleksandrą ponieważ już od pierwszej wizyty gdzie bardzo się jej bałem i byłem zestresowany pani Aleksandra podeszła do mojej sprawy z dużym profesjonalizmem dzięki czemu szybko się uspokoiłem i już podczas pierwszego spotkania czułem, że mogę jej zaufać i się otworzyć. Moja współpraca z Panią Aleksandrą trwała 1,5 roku uważam, ze ten czas ukazuje jak bardzo duże zaufanie miałem do Pani Aleksandry. Pani Aleksandra bardzo mi pomogła z moim problemem i wiele mnie nauczyła za co jestem bardzo wdzięczny. Każdego dnia lepiej mi się żyje i to dzięki Pani Aleksandrze. Polecam każdemu Panią Aleksandrę ponieważ wieże ze każdemu zdoła pomóc

mgr Aleksandra Gnacek

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Jeszcze raz gratuluję i życzę wszystkiego dobrego.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY zatracenie podstawowych wartości, zagubienia, wahania nastroju, pejoratywne nastawienie do życia

Pani mgr Gnacek jest bardzo kompetentną osobą, wykonuje swoją pracę z powołania. Serdecznie polecam. Pomogła mi dostrzec problemy, poprzez które zatraciłem się w codziennej rzeczywistości, uświadomiła mi w czym tkwi problem, nakierowała mnie na działania w taki sposób, by móc wszystko zrozumieć, a co ważniejsze , aby prawidłowo funkcjonować i cieszyć się egzystencją.

mgr Aleksandra Gnacek

Ogromnie dziękuję. Cieszę się, że nasze spotkania okazały się pomocne. Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego.


K
Użytkownik zweryfikowany

Korzystałam z pomocy Pani Aleksandry przez 1,5 roku. Pani Aleksandra w sposób bardzo profesjonalny pomogła mi poradzić sobie z problemem. Służyła pomocą, nie tylko w trakcie umówionych wizyt, ale dzięki wysyłaniu dodatkowych materiałów także między kolejnymi spotkaniami. Atmosfera jaka panowała na spotkaniach pozwalała bez wstydu przepracować swoje trudności. Pani Aleksandra wykazywała się zaangażowaniem, przez co zawsze miałam poczucie, że jestem wysłuchana. Jeśli jakich element terapii był dla mnie szczególnie trudny, Pani Aleksandra była otwarta na alternatywne podejście do danego tematu. Pomoc jaką otrzymałam jest nieoceniona. Początkowe obawy przed wizytą u psychoterapeuty okazały się niepotrzebne. Z całego serca polecam!

mgr Aleksandra Gnacek

Bardzo dziękuję za te słowa. Jeszcze raz serdecznie gratuluję sukcesu i życzę wszystkiego dobrego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

255 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam 21 lat. Mam stwierdzona lekka depresje z atakami paniki . Moja historia z atakami zaczela sie ok.3 lata temu. Moje ataki trwaja ok. 2,3 minut I sa mw. Co 2 tydzien, dwa, trzy dni z rzedu po ok 3 razy. Najgorsze, ze pojawiaja sie bez przyczyny. Moge wstac w dobrym humorze, a atak przyjdzie znienacka .na poczatku mdlalam podczas atakow, pozniej doszlo odrealnienie i wszystkie objawy typowe dla tej choroby. Pozniej przez dlugi czas czulam podczas ataku posmak matali w ustach. Na dzien dzisiejszy od kilku miesiecy oprocz typowych objawow, kilka godzin przed atakiem lub po mam silne dusznosci, brak mozliwosci pelnego oddechu.a po atakach jestem tak zmeczona ze nie potrafie normalne mowic i chce mi sie niesamowicie spac .lekarz przepisal mi 4 mies. temu lek elicea .rzeczywiscie jestem bardziej usmiechnieta, ale ataki dalej sa. Pisze do Państwa z prośbą co mam zrobić? Jakie badania wykonać? Moze usg tarczycy, glowy? Nie mialam traumatycznych przezyc w zyciu.wydaje mi sie ze ataki sa spowodowane jakas niezgodnoscia w organizmie.robilam tez 2 razy pod rzad badania na tarczyce. Tsh, ft4 I ft3 prawie ponad norme.dziekuje I pozdrawiam.

Dzień dobry. W pracy z atakami paniki bardzo wysoką skuteczność ma terapia poznawczo-behawioralna. Praca z terapeutą w takim nurcie pozwoli także przyjrzeć się i przepracować przyczynę pojawiającego się lęku. Serdecznie zachęcam, aby spróbować i ocenić, czy ten rodzaj pracy Pani odpowiada. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

mgr Aleksandra Gnacek

Mam problem który w skrucie opiszę. Dwa lata temu rozstałem się z dziewczyną i nie mogę zamknąć tego rozdziału przez głupie wspomnienia. Kompletnie tego nie rozumiem. Przeszkadza mi to również w tym że nie mogę otworzyć nic nowego. Bo zaraz przed tym uciekam i przypomina mi się stare. Jak zamknąć przeszłość by wspomnienia nie wracały? Jak zacząć coś nowego nie myśląc o starym?

Dzień dobry. Rozstanie jest pewnego rodzaju utratą, a zatem naturalnym procesem "dochodzenia do siebie" po nim jest żałoba. To czas na oswojenie się ze zmianami, przyzwyczajenie do braku obecności drugiej osoby, wybrzmienie emocji związanych z relacją oraz samym rozstaniem. Czas trwania żałoby jest zawsze indywidualny. Niekiedy zdarza się jednak, że trudno domknąć nam pewien etap i - tak jak Pan pisze - ruszyć dalej, zacząć coś nowego. Jest wiele powodów, dla których może się tak dziać. Czasami rozstanie uruchamia nasze przekonania o sobie lub o innych ludziach - jest doświadczeniem na tyle trudnym, że niełatwo zaangażować się w nową relację, nawet gdy sama żałoba jako taka już minęła. Warto się temu przyjrzeć, a psychoterapeuta może w tym pomóc. Nie zmienimy naszych wspomnień, nie da się "zapomnieć", ponieważ minione doświadczenia są faktem i nie sposób wymazać ich z pamięci. To, co możemy zrobić podczas pracy z psychoterapeutą, to nadać wspomnieniom inne znaczenie - lepiej je zrozumieć, przeformułować wnioski, nauczyć się czegoś na ich podstawie i podjąć najlepsze dla siebie decyzje odnośnie do przyszłości. Gabinet terapeuty to również przestrzeń na przyjrzenie się swoim emocjom i zatroszczenie się o siebie. Serdecznie zapraszam do skorzystania ze wsparcia psychoterapeuty. Pozdrawiam.

mgr Aleksandra Gnacek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi - stacjonarnie w Bytomiu oraz o...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia odżywiania
 • Bezsenność
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski w Katowicach (ukończone 5-letnie studia magisterskie)
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS w Katowicach (ukończone całościowe szkolenie)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Zespół Opiekuńczo-Wychowawczy nr 2 w Sosnowcu
 • Stowarzyszenie Kompas w Będzinie
 • Oddział Rehabilitacji Neurologicznej w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym im. prof. K. Gibińskiego w Katowicach
Zobacz więcej

Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (5)

Powiązane wyszukiwania