Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Alojzego Felińskiego 45/1a, Bytom
Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

UWAGA: Obecnie brak możliwości umówienia wizyty.
.
Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pracuję...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Konsultacje online

Pozostałe usługi


Alojzego Felińskiego 45/1a, Bytom

150 zł

Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANYAlojzego Felińskiego 45/1a, Bytom

150 zł

Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANYAlojzego Felińskiego 45/1a, Bytom

150 zł

Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY

21 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Pani Ola bardzo pomogła mi poradzić sobie z różnymi trudnościami. Cała terapia wiele mnie nauczyła i z całego serca mogę polecić terapię u Pani Oli. Można być pewnym empatycznego podejścia, cierpliwości, ogromnej wiedzy i wsparcia. Jeśli przyjdzie czas, że będę potrzebowała pomocy specjalisty ponownie, na pewno rozważę powrót do spotkań z Panią Olą

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY psychoterapia indywidualna

Bardzo profesjonalne i konkretne a jednocześnie empatyczne podejście Pani psycholog. Bardzo polecam.

mgr Aleksandra Gnacek

Dziękuję bardzo. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY Inny

Serdecznie polecam usługi Pani Aleksandry. Empatyczna, zaangażowana, profesjonalna i uważna, a także skoncentrowana na wspólnie obranym celu - Pani Aleksandra była dla mnie wspaniałym towarzyszem w podróży w głąb siebie :) czuję, że gdybym kiedys potrzebowała ponownego wsparcia, znajdę pomoc w gabinecie Pani Aleksandry. Sesje realizowałam online i stacjonarnie, obie formy były komfortowe. Jeszcze raz serdecznie polecam!

mgr Aleksandra Gnacek

Dziękuję za te słowa, gratuluję sukcesów terapeutycznych i trzymam kciuki za dalszy rozwój :)

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY psychoterapia indywidualna

Polecam z całego serca psychoterapeutkę Aleksandrę Gnacek! Stworzyłyśmy bardzo bezpieczną dla mnie relację, pełną empatii i zaufania. W gabinecie spotkałam się ze zrozumieniem, jak nigdzie indziej. Potrafiłam otworzyć się i powiedzieć o bardzo trudnych emocjach oraz doświadczeniach, a to nigdy nie było dla mnie łatwe. Po każdej sesji wychodziłam z uśmiechem na twarzy. Podczas współpracy z Panią Psycholog przeżyłam wiele przełomowych momentów i zmieniłam podejście, w głównej mierze do własnej osoby. Efekty psychoterapii przeszły moje najśmielsze oczekiwania, za co jestem dozgonnie wdzięczna. To była piękna przygoda odkrywać siebie na nowe i cieszę się, że mogłam tego doświadczać u Pani boku. Dziękuję najmocniej!

mgr Aleksandra Gnacek

Ja również serdecznie dziękuję - i życzę dalszych sukcesów. Gratuluję jeszcze raz!

T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online Inny

Opinie pisze po roku czasu od zakończenia terapii i moich obserwacji przez ten czas. Pani Ola, można powiedzieć odmieniła moje życie. Ogromnie cenie ją za pełen profesjonalizm, przygotowanie do każdej sesji, uśmiech, poczucie bezpieczeństwa jakie czułam podczas spotkań, stworzenie miejsca gdzie mogłam popracować nad własnym Ja bez stresu. Dzięki pracy z Panią Olą udało mi się zerwać bardzo toksyczne relacje, a co ważniejsze! Nauczyłam się budować nowe relacje, które są zdrowe. Mogłabym wiele pisać, co jeszcze się zmieniło, ale napisze jeszcze raz, ze po prostu ogromnie Pani dziękuje Pani Olu, dzięki naszej wspólnej pracy i że była Pani moim drogowskazem przez pewien czas mogę śmiało powiedzieć, ze jestem szczęśliwym człowiekiem
I dodam, że sesje miałam online i wcale nie uważam żeby były gorsze niż na żywo

mgr Aleksandra Gnacek

Dziękuję za te słowa. Gratuluję wszystkich osiągnięć i trzymam kciuki, by ta praca nadal owocowała. :)


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Relacja, która między nami powstała była dla mnie bezpieczna. Czułam się zaakceptowana. To pozwoliło mi bezpiecznie dryfować po niezanych mi wodach. Czułam nieustanne wsparcie i pełną akceptację podczas podróży w głąb siebie. Wiem, że to było szczere i budujące. Wiem, że ta podróż dla mnie się nie skończyła i Wiem również to, że gdy będę potrzebowała cierpliwego, empatycznego przewodnika zawsze mogę przyjść. Z wyrazami głębokiego szacunku.

mgr Aleksandra Gnacek

Serdecznie dziękuję za tak krzepiące słowa. Dziękuję za zaufanie i gratuluję sukcesów. Życzę wszystkiego dobrego!

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY psychoterapia indywidualna

Pani Alensadra jest doskonałą specjalistka w swojej dziedzinie, profesjonalna, empatyczna i bardzo skuteczna. Sesje, mimo poruszania czasem trudnych tematów, były przyjemnością. Pani Ola pomogła mi uporać się z różnymi problemami emocjonalnymi, zrozumieć siebie i poprawić mój komfort życia. Serdecznie polecam każdemu, kto jest w sytuacji kryzysowej albo po prostu chce lepiej funkcjonować na co dzień.

mgr Aleksandra Gnacek

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa i zaufanie. Gratuluję osiągniętych sukcesów terapeutycznych :)

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Polecam współpracę z Panią Aleksandra. To osoba ciepła, kompetentna i bardzo profesjonalna. Angażuje się w sprawy swojego klienta w 100 procentach. Cieszę się że do niej trafiłam.

mgr Aleksandra Gnacek

Bardzo mi miło, dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam serdecznie.

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Szczerze polecam! Pani Aleksandra jest świetnym, empatycznym specjalistą. Pomogła mi uporać się z poważnym problemem, dzięki niej jakość mojego życia niesamowicie się poprawiła. Jest punktualna, zawsze dobrze przygotowana do sesji. Zapewnia także dodatkowe materiały do pracy między spotkaniami jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. Cierpliwie tłumaczy i pomaga ułożyć sobie wszystko w głowie. Jest otwarta na doświadczenia klienta, nigdy nie miałam uczucia, że w jakikolwiek sposób mnie ocenia czy umniejsza moje przeżycia/problemy. Atmosfera na sesjach jest zawsze przyjazna, mam poczucie, że naprawdę mnie wspiera.
Dziękowałam już wiele razy osobiście, ale dodam to i tutaj - bardzo dziękuję, rozpoczęcie terapii z Panią to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)

mgr Aleksandra Gnacek

Serdecznie dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam.

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia i Rozwój KWESTIA ZMIANY psychoterapia indywidualna

Dziś ukończyłam terapię trwającą ponad rok. Wchodząc do gabinetu Pani mgr. Aleksandry Gnacek byłam pełna lęku i strachu o to, że mój stan się nigdy już nie zmieni. Dzisiaj prowadzę szczęśliwe życie, strach pozostał wspomnieniem , ponieważ dzięki profesjonalizmie i wiedzy Pani Gnacek udało nam się pokonać problem, nauczyłam się wielu przydatnych umiejętności i dowiedziałam się wiele o samej sobie . Pani Aleksandra to osoba ciepła, empatyczna i bardzo profesjonalna. Jej wskazówki będą mi towarzyszyć przez całe życie , za co serdecznie dziękuje ! Polecam tą terapeutkę każdemu.

mgr Aleksandra Gnacek

Bardzo serdecznie dziękuję za tak miłe słowa i za zaangażowanie we współpracę. Gratuluję sukcesu i życzę wszystkiego dobrego.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

255 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam 21 lat. Mam stwierdzona lekka depresje z atakami paniki . Moja historia z atakami zaczela sie ok.3 lata temu. Moje ataki trwaja ok. 2,3 minut I sa mw. Co 2 tydzien, dwa, trzy dni z rzedu po ok 3 razy. Najgorsze, ze pojawiaja sie bez przyczyny. Moge wstac w dobrym humorze, a atak przyjdzie znienacka .na poczatku mdlalam podczas atakow, pozniej doszlo odrealnienie i wszystkie objawy typowe dla tej choroby. Pozniej przez dlugi czas czulam podczas ataku posmak matali w ustach. Na dzien dzisiejszy od kilku miesiecy oprocz typowych objawow, kilka godzin przed atakiem lub po mam silne dusznosci, brak mozliwosci pelnego oddechu.a po atakach jestem tak zmeczona ze nie potrafie normalne mowic i chce mi sie niesamowicie spac .lekarz przepisal mi 4 mies. temu lek elicea .rzeczywiscie jestem bardziej usmiechnieta, ale ataki dalej sa. Pisze do Państwa z prośbą co mam zrobić? Jakie badania wykonać? Moze usg tarczycy, glowy? Nie mialam traumatycznych przezyc w zyciu.wydaje mi sie ze ataki sa spowodowane jakas niezgodnoscia w organizmie.robilam tez 2 razy pod rzad badania na tarczyce. Tsh, ft4 I ft3 prawie ponad norme.dziekuje I pozdrawiam.

Dzień dobry. W pracy z atakami paniki bardzo wysoką skuteczność ma terapia poznawczo-behawioralna. Praca z terapeutą w takim nurcie pozwoli także przyjrzeć się i przepracować przyczynę pojawiającego się lęku. Serdecznie zachęcam, aby spróbować i ocenić, czy ten rodzaj pracy Pani odpowiada. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

mgr Aleksandra Gnacek

Mam problem który w skrucie opiszę. Dwa lata temu rozstałem się z dziewczyną i nie mogę zamknąć tego rozdziału przez głupie wspomnienia. Kompletnie tego nie rozumiem. Przeszkadza mi to również w tym że nie mogę otworzyć nic nowego. Bo zaraz przed tym uciekam i przypomina mi się stare. Jak zamknąć przeszłość by wspomnienia nie wracały? Jak zacząć coś nowego nie myśląc o starym?

Dzień dobry. Rozstanie jest pewnego rodzaju utratą, a zatem naturalnym procesem "dochodzenia do siebie" po nim jest żałoba. To czas na oswojenie się ze zmianami, przyzwyczajenie do braku obecności drugiej osoby, wybrzmienie emocji związanych z relacją oraz samym rozstaniem. Czas trwania żałoby jest zawsze indywidualny. Niekiedy zdarza się jednak, że trudno domknąć nam pewien etap i - tak jak Pan pisze - ruszyć dalej, zacząć coś nowego. Jest wiele powodów, dla których może się tak dziać. Czasami rozstanie uruchamia nasze przekonania o sobie lub o innych ludziach - jest doświadczeniem na tyle trudnym, że niełatwo zaangażować się w nową relację, nawet gdy sama żałoba jako taka już minęła. Warto się temu przyjrzeć, a psychoterapeuta może w tym pomóc. Nie zmienimy naszych wspomnień, nie da się "zapomnieć", ponieważ minione doświadczenia są faktem i nie sposób wymazać ich z pamięci. To, co możemy zrobić podczas pracy z psychoterapeutą, to nadać wspomnieniom inne znaczenie - lepiej je zrozumieć, przeformułować wnioski, nauczyć się czegoś na ich podstawie i podjąć najlepsze dla siebie decyzje odnośnie do przyszłości. Gabinet terapeuty to również przestrzeń na przyjrzenie się swoim emocjom i zatroszczenie się o siebie. Serdecznie zapraszam do skorzystania ze wsparcia psychoterapeuty. Pozdrawiam.

mgr Aleksandra Gnacek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

UWAGA: Obecnie brak możliwości umówienia wizyty.
.
Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pracuję...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Angielski

Powiązane wyszukiwania