dr n. med.

Aleksander Niziołek

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Onkolog, Proktolog

143 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
68 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Starszy Asystent w Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej I Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
143 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła terminową, bez pośpiechu, pełen profesjonalizm. Pan doktor wytłumaczył wszystko dokładnie, sprawdził wyniki . Polecam!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: kwalifikacja do leczenia onkologicznego

  Pan dr n. med. Aleksander Niziołek jest bardzo dobrym specjalistą. Objaśnia dokładnie co pacjentowi dolega i jakie proponuje leczenie. Mam do Niego pełne zaufanie.
  Naprawdę polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor bardzo miły i sympatyczny a co najważniejsze kompetentny. Dokładnie wysłuchał, odpowiedział na pytania, uspokoił nerwy, wytłumaczył na czym będzie polegać zabieg- na który już jestem do Pana doktora umówiona. polecam w 100%

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: usuwanie hemoroidów

  Witam wszystkich czytających opinie wystawione przez pacjentów dr. Niziołka . Wiem że pan doktor zajmuje się sprawami dużo bardziej poważnymi niż moja , jednak chciałbym opisać moje doświadczenie z doktorem Aleksandrem ponieważ byłem juz u wielu specjalistów w Poznaniu jak i w Wrocławiu gdzie wszędzie mówiono mi że bedzie juz ok. Idąc na pierwszą wizytę do dr Aleksandra miałem wiele wątpliwości i obaw wyrzuciłem już naprawdę sporo kasy na specjalistów i zabiegi , a po ostatniej wizycie u jednego z specjalistów w Poznaniu który nie pomógł mi a raczej zaszkodził naprawdę bałem się diagnozy a poza tym mój stan psychiczny był naprawdę kiepski po ciągle nawracających się hemoroidach odbytu i nie bardzo udanym ostatnim zabiegu usuwania ich. Pan dr . na pierwszej wizycie spokojnie wysłuchał mnie sprawdził dokumenty dotychczasowego leczenia . Przepisał mi odpowiednie leki i poprosił o następną wizytę za około dwa miesiące. Niby nie dużo zdziałał , ale oprócz wystawienia recepty pan dr powiedział mi na czym polega mój problem , a co najbardziej mnie zdziwiło powiedział mi jakim jestem człowiekiem , jaką ma nature w jaki sposób pracuje , to co usłyszałem zdziwiło mnie tak bardzo ponieważ doktor nigdy przedtem nie miał okazji mnie poznać prywatnie a zachował się jak jasnowidz. Pan dr Niziołek to nie tylko bardzo dobry specjalista w swoim fachu , ale również bardzo dobry psycholog . Proszę mi uwierzyć wszedłęm do gabinetu chory i załamany ciągłymi nie powodzeniami w leczeniu mojej przypadłości , a wyszedłem moze nie zdrowy ale na pewno już nie załamany lecz pełen nadziei . Druga wizyta była bardzo podobna tyle że już wiedziałem do kogo idę . Poza tym atmosfera w gabinecie jest bardzo dobra dr ,wie jak rozmawiać z pacjentem i wprowadzić mimo powagi sytuacji lużną atmosferę a chwilami rzucić fajnym żartem :) . Czeka mnie jeszcze kilka badań i być może jeszcze parę spotkań z dr Niziołkiem ale przynajmniej teraz nie mam wrażenia że wyrzucam pieniądze w błoto. W lipcu czeka mnie jeszcze kolonoskopia którą będzie robił mi dr Niziołek ale juz na NFZ mam nadzieję że zabieg nie będzie nie przyjemny :). Ogólnie w skali do dziesięciu daje dr Aleksandrowi 11 :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Byłam z córką wizytą u Pana Doktora, bardzo miły, sympatyczny. Dokładnie wytłumaczył na czym będzie polęgać zabieg. Pan doktor godny zaufania.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: operacja wątroby

  W marcu miałem przeprowadzoną resekcję wątroby , oczywiście przez Wielkiego specjalistę Dr. Aleksandra Niziołka .Bardzo chciałem podziękować doktorowi za szczęśliwie przeprowadzoną operację jak również za Wielkie zaangażowanie i pomoc w mojej chorobie .
  Naprawdę profesjonalizm pod każdym względem !.W tech chwili wszystko goi się pięknie . Polecam naprawdę bardzo konkretny lekarz.
  Ryszard .M

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: badanie proktologiczne

  Pan Doktor bardzo miły a zarazem kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy, a i samo badanie stara się przeprowadzić możliwie bezbolesnie

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy proktologiczne

  Szanowni Państwo,
  po licznych kontaktach ze służbą zdrowia, mogę powiedzieć, że dr Aleksander Niziołek należy do grona lekarzy zasługujących na najwyższy szacunek. Jest oczywiście kompetentny, najbardziej podoba mi się holistyczne podejście do pacjenta. Przepisana terapia i zabiegi przeprowadzone przez Pana doktora w znaczny sposób poprawiły komfort mojego życia . Dolegliwości należą do tych ,,wstydliwych" więc nie będę ich opisywać. Doktor Aleksander Niziołek ma świetny kontakt z pacjentem i można wreszcie poczuć, że lekarz opiekuje się pacjentem. Chęć niesienia pomocy i zaangażowanie w dążeniu do wyleczenia pacjenta jest na wysokim poziomie. Od wizyty u Pana doktora Niziołka, zaczęło się prawidłowe leczenie. W związku z tym, że mam jeszcze inne problemy zdrowotne, prosiłam o polecenie specjalistów z innych dziedzin, za każdym razem był to tzw. strzał w dziesiątkę. Jest to logiczne, gdyż wybitny specjalista jakim jest dr Niziołek, poleca tylko najlepszych w swej dziedzinie.
  Niniejszym składam ogromne podziękowanie dla Pana doktora za wszelką pomoc a Państwu życzę zdrowia.
  z wyrazami szacunku
  Ewa Różalska-Isaak

 • A
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje onkologiczne

  Bardzo dobry fachowiec operował mnie i wykonał to perfekcyjnie. Wspaniały człowiek miły cierpliwy pełen empatii.Polecam i dziękuję doktorze.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam.Lekarz bardzo sympatyczny a najwazniejsze kompetentny.Wszystko dokladnie wytlumaczyl i nakierowal na dalsze postepowanie w walce z choroba nowotworowa.

Doświadczenie i kwalifikacje