dr n. med.

Aleksander Niziołek

Chirurg, Onkolog, Proktolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 77 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Starszy Asystent w Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej I Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Starszy Asystent w Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej I Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Wydział Lekarski I 1997

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
112 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja onkologiczna

  Pan dr Niziołek jest bardzo dobrym chirurgiem onkologiem. W maju 2011r został ujawniony u mnie rozległy nowotwór całego żołądka. Dzięki wykonanej z bardzo dobrym skutkiem przez Pana Doktora Niziołka resekcji całego żołądka żyję dalej już przeszło 6 lat w dobrej fizycznej i psychicznej kondycji, mimo początkowo niekorzystnego rokowania możliwości przeżycia w takiej sytuacji zaledwie do jednego roku. Dziękuję Panu Doktorowi za tę operację oraz dalsze troskliwe porady i zalecenia udzielane mi w okresowych konsultacjach.
  Mogę polecić go każdej chorej osobie szukającej ratunku i pomocy w każdym przypadku nowotworowej choroby.
  Maria Krawczuk

 • J
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: kontrola pooperacyjna

  Pan doktor Aleksander Niziołek to nie tylko profesjonalny chirurg onkolog, ale też wspaniały, serdeczny człowiek. Udziela wyczerpujących informacji w prosty, zrozumiały dla pacjenta sposób. W moim przypadku podjął się bardzo ciężkiej operacji, pomimo bardzo dużego zagrożenia życia ze względu na poważną wadę serca. Uratował mi życie!!! Pomógł nie tylko pokonać nowotwór, ale przejść cała tę drogę w sposób spokojny, zrozumiały, z myślą, że jestem w najlepszych rękach. Dzięki Jego niewątpliwie wysokim kwalifikacjom i wieloletniej praktyce lekarskiej potrafi szybko zdiagnozować chorobę i ustalić najskuteczniejszy sposób leczenia. Z całą świadomością polecam Pana dr n. med. Aleksandra Niziołka wszystkim tym, u których zdiagnozowano nowotwór.

 • T
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: narośl na nodze

  Jestem trochę zdezorientowana... Zapisałam Mamę na wizytę do Pana doktora po zapoznaniu się z pozytywnymi opiniami na jego temat ( mama od 3 lat miała na nodze jakaś narosl). Wczoraj wizyta, weszła, Pan doktor spojrzał m nogę, powiedział zapraszam pod gabinet nr 1 do wycięcia, wyciął, powiedział ze wyniki za dwa tygodnie i tyle. Koniec wizyty... żadnego l4, żadnych wyjaśnień, żadnej rozmowy... o co ty chodzi ? :/

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Miałem przeprowadzoną skomplikowana operację wycięcia dwóch guzów wrośniętych w ścianę jelita grubego i pętle jelita cienkiego.
  Rozpoznanie kliniczne: rak wstępnicy. " Wziąłem sprawę w swoje ręce".
  Miałem wybór między 2 profesorami i doktorem. Moja ( inżynierska )
  intuicja wskazała na doktora. Był nim dr n. med. Niziołek Aleksander.
  Nie zawiodłem się. Skomplikowaną operację wykonał mistrzowsko.
  Przed operacją modliło się o moje zdrowie wiele osób i ja sam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje onkologiczne

  Pan Doktor rzeczowy i konkretny a przede wszystkim ma wiele pokładów empatii. Jego stoicki spokój działa kojąco.

 • A
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: badania diagnostyczne

  Najlepszy lekarz , miły , ma czas , spokojnie wszystko tłumaczy , zwykły szary człowiek zrozumie doskonale o czym mówi , swym spokojem działa na dusze pacjenta jak balsam . Jest to lekarz doskonały pod względem wiedzy , praktyki i podejściem do pacjenta .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Profesjonalizm pod każdym względem. Wizyta na czas, rzeczowe podejście do tematu, wnikliwa analiza choroby. Wyczerpujące informacje. I bardzo ważna cecha dla pacjenta, który w oczach ma strach i czarne wizje swojej przyszłości: życzliwość!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem usatysfakcjonowany z wizyty u Pana Doktora, ponieważ profesjonalnie tłumaczy przyczynę powstania schorzenia, sposób jej leczenia i zapobiegania jej rozwoju i nawrotu. Jest otwarty na pytania i dyskusję. Widać, że jest zaangażowany w temat szczegółowo.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje onkologiczne

  Lekarz konkretny, szybko i trafnie ocenia wyniki badań i proponuje dalsze postępowanie. Bardzo sympatyczny, empatyczny i ma dobry kontakt z pacjentem. Wizyta była opóźniona, ale Pan dr na wstępie przeprosił za opóźnienie wynikłe z przedłużonej operacji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny kontakt,zrozumiałe tłumaczenie sytuacji i sposobu leczenia,szybka decyzja i zdecydowane działanie powodują że od razu nabiera się zaufania do Pan doktora.Doskonały specjalista,polecam wszystkim a Panu doktorowi dziękuję za wszystko w imieniu swoim i ojca.