dr n. med.

Aleksander Niziołek

Chirurg, Onkolog, Proktolog

128 opinii +dodaj

Umów wizytę 76 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Starszy Asystent w Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej I Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
128 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: bóle brzucha

  Leczę się u p. doktora Niziołka już 10 lat i mogę stwierdzić, że to wspaniały człowiek i świetny ,kompetentny specjalista. W dniu 1.03.2018r. znowu byłam z wizyta u p. doktora i jak zwykle nie zawiodłam się. Był bardzo życzliwy, badanie przeprowadził bezboleśnie, uważnie wysłuchał co mi dolega i zlecił gastroskopię i kolonoskopię.Badania jeszcze przede mną, ale wierzę, że p. doktor zrobi wszystko,żebym przeszła je w sposób jak najbardziej komfortowy. Wiem o tym , bo już dwukrotnie miałam te badania wykonane przez dr Niziołka. Kilka lat temu operował mnie tez na woreczek żółciowy za co jestem mu bardzo wdzięczna, bo bardzo się bałam, ale doktor potrafił mnie przekonać i uspokoić.Mam do niego pełne zaufanie. Gorąco polecam doktora Niziołka!! Małgorzata z Wrześni

 • Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja onkologiczna

  Właśnie dziś byliśmy z mężem na wizycie u Pana doktora. Bardzo miły, kompetentny. Potrafi w zrozumiały sposób wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Polecamy.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr Aleksander Nizołek jest wysokiej klasy specjalistą, wspaniałym i życzliwym człowiekiem. Jego ogromna wiedza pozwala mu szybko zdiagnozować chorobę i prawidłowy sposób leczenia. Jego biegłość i umiejętność w technice chirurgicznej pozwala mu na perfekcyjne wykonanie każdej operacji, co pozwala pacjentowi czuć się bezpiecznym i spokojnym przez cały okres leczenia. To prawdziwy lekarz z powołania!

 • J

  Trafiłam do Pana Doktora pod koniec 2016 z podejrzeniem nowotworu złośliwego tarczycy. Pan Doktor przedstawił mi plan leczenia i po 2 miesiącach byłam już po operacji. Zero powikłań i niewielka, prosta blizna to efekt pracy Pana Doktora. Dziś mogę śmiało stwierdzić, że Pan Doktor jest świetnym lekarzem. Fachowość, skrupulatność i profesjonalizm to cechy, które można przypisać Panu Doktorowi.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Dr Niziołek prowadzi mnie w dwóch problemech nowotworowych. Nie tylko uważany jest za doskonałego operatora, ale również posiada nie tak często spotykaną cechę traktowania organizmu pacjenta jako jedną całość.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Bardzo solidny i konkretny lekarz. Diagnozy jeszcze nie ma, gdyż muszę wykonać dodatkowe badania, ale podejście do pacjenta - wzorowe. Śmiało mogę, polecić

 • S
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: wycięcie zmiany nowotworowej

  Dr Aleksander świetnie naprawił u mnie to, co źle wykonał inny lekarz. Szczerze go polecam.
  Danuta S. z Poznania

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Każdy z nas w momencie odebrania wyników badania, które są nieciekawe, traci grunt pod nogami.Rodzi się wtedy pytanie: co dalej?? Polecam wizytę u Pana dr Niziołka. Empatia i życzliwość na "dzień dobry",
  następnie- konkretne działania.Bardzo dobry lekarz!!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: kontrola pooperacyjna

  Niezwykle kompetentny lekarz. Konkretny, słucha i chętnie odpowiada na pytania. Zabieg polegał na usunięciu tarczycy i przebiegł bez komplikacji. Rana dobrze się goi.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Odczułem fachowe i konkretne podejście do tematu, życzliwość i zrozumienie, oraz gotowość pomocy w relatywnie krótkim czasie.

Doświadczenie i kwalifikacje