dr n. med.

Aleksander Niziołek

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Onkolog, Proktolog

147 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
96 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Starszy Asystent w Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej I Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
147 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pan Doktor Niziolek jest świetnym specjalistą z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Informacji udziela w sposób zrozumiały dla pacjenta i po wyjsciu z wizyty wiesz jaka pomoc uzyskasz. Wizyta odbywa się w spokojnej atmosferze, która sprzyja uzyskaniu kompletnej informacji.

 • Z
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje chirurgiczne

  To był szczęśliwy traf !! Doktor Aleksander Niziołek znaleziony przez internet okazał się lekarzem z charyzmą. Nieustannie dziękuję losowi i Doktorowi każdego dnia rano, kiedy wstaję i patrzę w lustro że jestem , wieczorem że mogłam przeżyć kolejny dzień. Doktor Aleksander Niziołek ma szczęśliwą rękę i pozytywną osobowość oraz to coś...co powinien mieć każdy lekarz...intuicję i pasję Podejmuje się spraw bardzo trudnych nawet wtedy kiedy inni lekarze rozkładają ręce i to z pełnym powodzeniem. Tak było ze mną, dziś cieszę się zdrowiem i korzystam z życia a doktorowi po staropolsku Bóg zapłać i szczęść Boże na sali operacyjnej W CO w A M Medic i każdym innym miejscu gdzie będzie udzielał pomocy choremu człowiekowi.Doktor nadal opiekuje się moim zdrowiem sprawdza, doradza, przestrzega i niech tak zostanie . pozdrawiam Zofia L .

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Zdecydowanie polecam.
  W skali od 1 do 5 …… na „7” 

   Pan dr Niziołek ma profesjonalne podejście do pacjenta. Jest fachowcem w tym co robi. Trafnie stawia diagnozę i eliminuje problem podczas zabiegu lub operacji.
  Jego spokój i opanowanie oraz rzeczowa rozmowa eliminują stres przed ewentualnym zabiegiem lub operacją. Jego poczucie humoru pozwala rozładować napięcie.
  Miałem tą przyjemność, że właśnie dr Niziołek perfekcyjnie przeprowadził operację, za wykonanie której raz jeszcze bardzo dziękuję.

  Pozdrawiam
  Stefan M.

 • J
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pan dr. Niziołek to bardzo miły, spokojny i kompetentny lekarz. Wysłuchał, uspokoił oraz pokierował na dalsze badania.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła terminową, bez pośpiechu, pełen profesjonalizm. Pan doktor wytłumaczył wszystko dokładnie, sprawdził wyniki . Polecam!

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: kwalifikacja do leczenia onkologicznego

  Pan dr n. med. Aleksander Niziołek jest bardzo dobrym specjalistą. Objaśnia dokładnie co pacjentowi dolega i jakie proponuje leczenie. Mam do Niego pełne zaufanie.
  Naprawdę polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor bardzo miły i sympatyczny a co najważniejsze kompetentny. Dokładnie wysłuchał, odpowiedział na pytania, uspokoił nerwy, wytłumaczył na czym będzie polegać zabieg- na który już jestem do Pana doktora umówiona. polecam w 100%

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: usuwanie hemoroidów

  Witam wszystkich czytających opinie wystawione przez pacjentów dr. Niziołka . Wiem że pan doktor zajmuje się sprawami dużo bardziej poważnymi niż moja , jednak chciałbym opisać moje doświadczenie z doktorem Aleksandrem ponieważ byłem juz u wielu specjalistów w Poznaniu jak i w Wrocławiu gdzie wszędzie mówiono mi że bedzie juz ok. Idąc na pierwszą wizytę do dr Aleksandra miałem wiele wątpliwości i obaw wyrzuciłem już naprawdę sporo kasy na specjalistów i zabiegi , a po ostatniej wizycie u jednego z specjalistów w Poznaniu który nie pomógł mi a raczej zaszkodził naprawdę bałem się diagnozy a poza tym mój stan psychiczny był naprawdę kiepski po ciągle nawracających się hemoroidach odbytu i nie bardzo udanym ostatnim zabiegu usuwania ich. Pan dr . na pierwszej wizycie spokojnie wysłuchał mnie sprawdził dokumenty dotychczasowego leczenia . Przepisał mi odpowiednie leki i poprosił o następną wizytę za około dwa miesiące. Niby nie dużo zdziałał , ale oprócz wystawienia recepty pan dr powiedział mi na czym polega mój problem , a co najbardziej mnie zdziwiło powiedział mi jakim jestem człowiekiem , jaką ma nature w jaki sposób pracuje , to co usłyszałem zdziwiło mnie tak bardzo ponieważ doktor nigdy przedtem nie miał okazji mnie poznać prywatnie a zachował się jak jasnowidz. Pan dr Niziołek to nie tylko bardzo dobry specjalista w swoim fachu , ale również bardzo dobry psycholog . Proszę mi uwierzyć wszedłęm do gabinetu chory i załamany ciągłymi nie powodzeniami w leczeniu mojej przypadłości , a wyszedłem moze nie zdrowy ale na pewno już nie załamany lecz pełen nadziei . Druga wizyta była bardzo podobna tyle że już wiedziałem do kogo idę . Poza tym atmosfera w gabinecie jest bardzo dobra dr ,wie jak rozmawiać z pacjentem i wprowadzić mimo powagi sytuacji lużną atmosferę a chwilami rzucić fajnym żartem :) . Czeka mnie jeszcze kilka badań i być może jeszcze parę spotkań z dr Niziołkiem ale przynajmniej teraz nie mam wrażenia że wyrzucam pieniądze w błoto. W lipcu czeka mnie jeszcze kolonoskopia którą będzie robił mi dr Niziołek ale juz na NFZ mam nadzieję że zabieg nie będzie nie przyjemny :). Ogólnie w skali do dziesięciu daje dr Aleksandrowi 11 :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Byłam z córką wizytą u Pana Doktora, bardzo miły, sympatyczny. Dokładnie wytłumaczył na czym będzie polęgać zabieg. Pan doktor godny zaufania.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: operacja wątroby

  W marcu miałem przeprowadzoną resekcję wątroby , oczywiście przez Wielkiego specjalistę Dr. Aleksandra Niziołka .Bardzo chciałem podziękować doktorowi za szczęśliwie przeprowadzoną operację jak również za Wielkie zaangażowanie i pomoc w mojej chorobie .
  Naprawdę profesjonalizm pod każdym względem !.W tech chwili wszystko goi się pięknie . Polecam naprawdę bardzo konkretny lekarz.
  Ryszard .M

Doświadczenie i kwalifikacje