Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Strumykowa 15n, Zielona Góra
SabVet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SabVet

Miła, przyjazna atmosfera w gabinecie. Bez pośpiechu, zniecierpliwienia Lekarz "pochylił" się nad moim psem. Badanie przeprowadzone profesjonalnie. Diagnoza lekarska rzetelna, przedstawione wszystkie opcje możliwego leczenia, podane szanse i zagrożenia podjętych działań łącznie z orientacyjnymi kosztami. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Witam, moja stara sunia i obecna są pacjentkami Sabvetu. Także moje dwa koty są pod opieką tej lecznicy. Uważam Panią Doktor za osobę bardzo empatyczną z doskonałym podejściem do zwierząt. Moja druga sunia po bardzo złych przejściach garnie się do tej lecznicy, bo pracują tam naprawdę życzliwi zwierzakom lekarze. Bardzo fachowa opieka i leczenie. Nie zawiodłam się w najmniejszym stopniu. Ceny też są przystępne. Polecam z czystym sumieniem.


W
Użytkownik zweryfikowany

Bylam dzis pierwzy raz u Pani doktor, jestem zadowolona z obslugi i ceny oraz podejscia do pacjenta. Za tydzien napisze czy skuteczna w leczeniu :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Do tej pory psiak swojego weterynarza miał we Wrocławiu, aczkolwiek poszukiwałam dobrego weterynarza, któremu zależy na psie, jest "świeży" w tej branży, a przez co ma najnowszą wiedzę w jednym palcu. Tak też jest z Panią doktor, którą polecam. Psiaka zbadała, pogłaskała i mimo tego, iż miał wszczepiany implant (kastracja chemiczna- duża igła) nie był obrażony na Panią doktor. Będziemy tam wracać ze względu na elastyczność, zaangażowanie oraz co również ważne dla właściciela- rozsądne (i póki co konkurencyjne) ceny.

Polecamy. ;)


A
Użytkownik zweryfikowany

Trafiliśmy z kotką do gabinetu Sabvet przez przypadek, ale na pewno tam wrócimy. Kotka miała tam wykonywaną sterylizację. Po operacji (zabiegu?) szybko doszła do siebie, a rany już prawie nie widać :) widac że p. doktor ma podejście do zwierząt!


S
Użytkownik zweryfikowany

Witam, dziękuje Pani doktor za opiekę nad moją sunią. Gdyby nie jej pomoc, nie było by mojej suni i jej maluchów na świecie. Zaszczyki z oxytocyny były niezbędne, mało brakowało a była by cesarka, ale Pani Dr. podołała zadaniu:) Gdy coś jest nie w porządku zawsze pomoże osobiście jak i przez telefon. Naprawdę dziękuje! Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że Pani Doktor jest sumienna i dobrym weterynarzem z powołania!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Witam, Jestem bardzo zadowolona z Pani Dr. Świetne i profesjonalne podejście. Mój piesek tylko do Pani Dr chodzi chętnie do innych nie chce nawet wchodzić do gabinetu. W razie gdy cos sie dzieje jest pod telefonem. Polecam i uważam że jeśli nasze zwierzątka trafiaja do Pani Agnieszki to trafiaja w dobre ręce!!!


Z
Użytkownik zweryfikowany

Witam serdecznie!
Niezmiernie się cieszę, że są fora w których można wyrazić opinię na temat danego lekarza. Moja prosta rada jest taka aby każdy omijał szerokim łukiem gabinet Pani dr przy ul. Strumykowej w Zielonej Górze.Po dzisiejszej wizycie jestem głęboko rozczarowana i zażenowana postawą Pani dr. Brak profesjonalizmu i doświadczenia są niezmiernie widoczne. Aż rażą w oczy! Weterynarz ma za zadanie pomóc zwierzęciu a nie sprawiać mu krzywdę. Pani dr nie potrafiła zrobić prostego zastrzyku, przebiła mojemu pieskowi skórę na wylot i szczepionka wyleciała na zewnątrz, następnie kłuła go jeszcze raz. Więc o jakim leczeniu zwierząt można pisać skoro Pani dr nie nadaję się do tego w zupełności. Mam nadzieję, że żaden Zielonogórzanin nie trafi tam ze swoim pupilem i nie stanie się on ofiarom nieudolnego lekarza.


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam,mój piesek był poddany właśnie w tym gabinecie u weterynarz Agnieszki zabiegowi sterylizacji zaufałam i nie zawiodłam się wszystko jak do tej pory idzie dobrze ,piesek zdrowieje rana się goi,podejście i zaangażowanie dobre ,ufam że dalsza współprace też będzie się tak ukłądać,polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie