Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pani Doktor Agnieszka to lekarz z powolania, niezwykle kompetentny. Uważnie słucha, co sie mówi, tłumaczy i wyjasnia wszystko. Z całego serca Polecam!

 • S

  Moja niespełna sześcioletnia córka miała problemy z 3 migdałem, ale sytuacja była opanowana, były krople i córka niewiele chorowała. Ta zima była jednak okropna. Córka złapała infekcję w połowie stycznia i tak się ciągnęło i zaczęły się problemy z prawym uchem i ze słuchem. Zdania laryngologów były podzielone- jedni usuwać, drudzy nie usuwać. Nasilały się charakterystyczne symptomy- chrapanie, pocenie główki w nocy, oddychanie buzią, niedomknięta buźka, nosowa barwa głosu, balony w buzi (tak to określałam), poranny kaszel, głośne mówienie, głośne słuchanie bajek, zatkane uszko, kataralne zapalenie ucha. Wysięku z ucha nie było. Jeden z laryngologów w Gdańsku (bo tu mieszkamy) dał skierowanie na wycięcie- określił migdał jako bardzo duży, stopień 3/4. Zaczęłam wydzwaniać po szpitalach, by zapisać córkę na zabieg, ale czas oczekiwania to średnio rok. Stwierdziłam, że będę szukać pomocy prywatnie, ale dostanie się do lekarza operatora na konsultację wcale nie jest takie proste (terminy). Koleżanka z Torunia podpowiedziała mi nazwisko doktor Garsteckiej, bo sama miała ten sam problem z synkiem. Zadzwoniłam, po 3 dniach konsultacja. Pierwsze wrażenie - trudno mi opisać, bo byłam zdenerwowana całą sytuacją i tym że tak to wygląda na NFZ. Pani doktor niezwykle spokojna, zadała mnóstwo pytań, zrobiła badanie , tympanogram prawego ucha płaski wyszedł. Zaplanowała zabieg, wzięła pod uwagę możliwość drenażu ucha. Zabieg odbył się 14 maja, po niespełna 3 tygodniach od naszej wizyty w Citomedzie. Uspokoiła mnie, bo widziała moje emocje i podeszła ze zrozumieniem, a to był nasz pierwszy kontakt.
  Zabieg trwał 20 minut, wszystko poszło sprawnie, nie było żadnych powikłań, doktor niezwykle miła, cały czas była z rodzicami, sprawdzała, dopytywała, rozmawiała z nami o wszystkim. Ogólnie atmosfera bardzo miła, personel cierpliwy, miły, wszystko było wytłumaczone, przegadane.
  wyszłyśmy w ten sam dzień późnym popołudniem, dostałyśmy zalecenia, córka otrzymała dyplom. Mogłam zadzwonić do Pani doktor z każdym pytaniem. Na każdy sms była odpowiedź, na drugi dzień doktor odezwała się pierwsza z pytaniem o samopoczucie córki. Czułam się bezpiecznie i pewnie, bo dla rodzica to potężny stres, gdy chodzi o dziecko.
  Jestem bardzo zadowolona, chciałabym by wszyscy lekarze mieli takie podejście do dzieci i do każdego pacjenta. Nic złego nie mogę powiedzieć, tylko dobre słowa:)
  Mama Zuzi

 • A

  Pani Dr Garstecka jest świetnym specjalistom z ludzkim podejściem do człowieka. Jest osobą niezwykle przyjemną i kompetentną. Przeprowadziła operację wycięcia migdałka gardłowego mojego niespełna 5-letniego synka. Zabieg w Citomedzie trwał ok.30 min. Po nim mój syn nie miał żadnego krwawienia, bólu ani powikłań. Opieka rewelacyjna . Pragnę nadmienić, że zabieg został wykonany na koszt NFZ, a nie prywatnie.
  Przyznam szczerze, że nie spotkałem na swojej drodze równie życzliwego i przyjaznego lekarza.
  Z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę .

 • D

  Pani dr Agnieszka Garstecka to wspaniały lekarz i cudowny, wrażliwy na cierpienie człowiek.
  Od kilku miesięcy nie potrafiono zdiagnozować i pomóc mojej mamie. Pani Agnieszka przy pierwszej wizycie zdiagnozowała i podczas tej wizyty też pomogła. Dolegliwości ustąpiły. Mama jest szczęśliwa. Wszystko w ramach NFZ. Mama jest już osobą w podeszłym wieku i często każdą dolegliwość tłumaczy się wiekiem a tutaj jedna wizyta i cierpienie wielu miesięcy minęło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Pani doktor dziękujemy!

 • pani dr.kiedys przyjmowała w Grudziadzu chodziłam z córką niema lepszego laryngologa teraz jestesmy pod opieką innego lekarza i niema wogule o czym mówi bo tylko pani Agnieszka konkretnie badała i wiedzielismy co się dzieje

 • Właśnie wróciłam od Pani Doktor. Oby w naszym kraju było więcej takich lekarzy. Miła, rzeczowa, a przede wszystkim zaangażowana w problem pacjenta.

 • Pani Agnieszka jest świetnym lekarzem. Trafiłam do niej przez "przypadek" i bardzo się z tego cieszę. Chorobę zdiagnozowała już po kilku minutach badania, a wyniki szczególowych badań ją potwierdziły. Bardzo dokładnie i zrozumiale :-) opowiada o ewentualnych chorobach, ich przyczynach i skutkach. (Nie bylam prywatnie).
  Męża z bólem zatok przjęła prywatnie z dnia na dzień (była równie miła i kompetentna).
  Polecam każdemu kto szuka DOBREGO laryngologa.

 • Polecam Dr.Agnieszkę Garstecką to bardzo dobry lekarz.Moja córka miała usunięty 3 migdałek i podcięte 2 boczne.Zabieg odbył się w Citomedzie,bardzo chciałabym podziękować Pani Dr.Garsteckiej,lekarzowi anestezjologowi,oraz całemu personelowi obecnemu na oddziale przed,w trakcie i po zabiegu.Dziękuje!

 • Według mnie pani doktor pasuje do pacjentów, którzy lubią dyscyplinę wojskową - dziecko ma wykonywać polecenia, kiedy boli - nie mają racji, no bo przecież badanie nie boli :-(. Odniosłam wrażenie, że dziecko nie jest człowiekiem tylko materiałem do badań. Brak podejścia do dziecka, mało delikatne badanie, brak umiejętności rozmowy z małym pacjentem. Przykro mi to pisać, ale był to najgorszy kontakt z lekarzem w naszej historii. Aha - byliśmy prywatnie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Do Pani dr. Garsteckiej dostałam się z polecenia i naprawde nie żałuję. Jest to specjalistka- otolaryngolog godna tej nazwy. Lekarz bez rutyny i wynoszenia się ponad pacjenta.Rewelacyjne podejscie do pacjentów "niestandardowych".Mojego synusia powierzyłam własciwej osobie(oczywiści całemu zespołowi należą się podziękowania). SZkoda, że kilka lat wcześniej nie znałam Pani Doktor, wówczas moja córka nie musiałaby przeżywać koszmaru wycinania migdałów bez ogólnego znieczulenia. Gorąco polecam!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

286

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

480

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.