Umów wizytę 29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem magistrem fizjoterapii, w 2008 roku ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 2008 jestem uczestnikiem różnego typu szkoleń dodatkowych takich jak: IAOM, NDT… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból dolnej części pleców i nogi

  Po wczorajszej wizycie jestem pełna nadziei, mam wrażenie że jest dużo lepiej mimo niewiarygodnego bólu, nie pozwalającego spać po nocach na który nie działały proszki przeciwbólowe i przeciwzapalne.
  Teraz o samej wizycie, Pan Adam jest świetnym fizjoterapeutą, który przeprowadził bardzo wnikliwy wywiad. Z każdego pytania które mi zadawał składał całość dzięki czemu doskonale wywnioskował co może być przyczyną bólu. Następnie przeszedł do działania, nie ukrywam że nie należało to do najprzyjemniejszych uczuć ale sama sobie zasłużyłam :) Mam nadzieję że po tej wizycie wszystko wróci do normy a jeżeli jeszcze będę musiała się udać na wizytę to doskonale wiem że będzie to zmierzało w dobrym kierunku. Pan Adam zmienił moje podejście do jego profesji. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomoc w bóluUsługa: przewlekłe bóle tkanek miękkich

  Bardzo dobry fizjoterapeuta, rzeczowy, uważnie słucha!!! Jedna terapia postawiła mnie na nogi po wieloletniej męczarni. Przez tyle lat nie trafił się żaden lekarz, który był stanie mi pomóc. Panie Adamie, ogromny szacunek, bardzo dziękuję!!!

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból w stawie skokowym

  Fachowiec z ludzkim podejściem. Rzetelny, budzący zaufanie, z poczuciem humoru, dzięki któremu czas mijał niepostrzeżenie, a wraz z nim ból. Z pewnością tu wrócę.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomoc w bóluUsługa: terapia manualna

  Bardzo polecam.
  Szybka pomoc w bólu karku. Pan Adam przeprowadził dokładny wywiad i przegląd stanu mojego kręgosupa. Po pierwszej wizycie duża ulga.

 • Z
  Lokalizacja: Pomoc w bóluUsługa: fizjoterapia

  Super fizjoterapeuta.Do tego z dużym poczuciem humoru.Byłam narazie raz,ale napewno do niego wroce,ponieważ jeszcze mnie boli,ale mam nadzieje, że po paru wizytach minie.Gorąco polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomoc w bóluUsługa: wizyta

  Zdecydowanie najlepszy fizjoterapeuta jakiego poznałam,zawsze uratuje z opresji bólu i naprawi to co sie zepsuło. Polecam !

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Adam to profesjonalista w każdym calu.Mam problemy z kręgosłupem. I co jakiś czas muszę korzystać z jego umiejętności.Za każdym razem stawia mnie na nogi w mgnieniu oka.Bardzo się przykłada do swojej. Pracy poza tym ciągle się dokształca.Widac,że dla niego to nie tylko praca ale i ogromną pasją.Serdecznie polecam to świetny specjalista ale też bardzo serdeczny i sympatyczny człowiek.Doskonaly fizjoterapeuta ,który posiada ogromną wiedzę i umiejętności.Dorota J

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomoc w bólu

  Serdecznie polecam Adama każdemu kto chce otrzymać profesjonalną i skuteczną "pomoc w bólu". Nazwa gabinetu oddaje w 100% to co Adam robi a dodatkowo każda wizyta u niego jest przyjazna i wesoła pomimo że czasem musi poboleć żeby przeszło. Ja już nie raz wysłałam moich bliskich i znajomych do gabinetu "pomoc w bólu" i Wam też polecam to miejsce!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomoc w bólu

  Byłyśmy na pierwszej i na pewno nie ostatniej wizycie razem z córka. Ona pacjentka ja jako osoba towarzysząca. Córka ma zniesioną lordozę szyjną i problemy z oddychaniem. Po dwóch dniach rehabilitacji już widać poprawę. Pan Adam jest przesympatyczną osobą z niesamowitym poczuciem humoru. Dobrze wie co robi i sprawia że pacjent czuje się wyjątkowy i jest w dobrych rękach. Szczerze i gorąco polecam.

 • D
  Lokalizacja: Pomoc w bólu

  Pan Adam pomógł mi rozwiązać problem z męczącym mnie od ponad miesiąca bólem kręgosłupa. Dodatkowo Pan Adam ma świetne poczucie humoru oraz rewelacyjne podejście do pacjentów. W końcu mogę normalnie funkcjonować i już wiem gdzie powinnam się zgłaszać w razie podobnych problemów. Bardzo Panu dziękuję!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem magistrem fizjoterapii, w 2008 roku ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 2008 jestem uczestnikiem różnego typu szkoleń dodatkowych takich jak: IAOM, NDT Bobath dla dorosłych, Osteopatia Strukturalna i Łagodna Chiropraktyka wg. Dr Ackermanna, Kinesiology Taping, Funkcjonalna Osteopatia i Integracja (FOI), zdobyłem dyplom Master Of Chiropractic . W pracy kieruję się przede wszystkim dobrem chorego, moją misją jest pomaganie innym oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Terapia wykonywana przeze mnie jest objęta gwarancją satysfakcji.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie kierunek: Fizjoterapia

Publikacje

 • -

Nagrody i wyróżnienia

 • -