Umów wizytę 47 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem magistrem fizjoterapii, w 2008 roku ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 2008 jestem uczestnikiem różnego typu szkoleń dodatkowych takich jak: IAOM, NDT… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
80 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomoc w bóluUsługa: terapia manualna

  Bardzo polecam.
  Szybka pomoc w bólu karku. Pan Adam przeprowadził dokładny wywiad i przegląd stanu mojego kręgosupa. Po pierwszej wizycie duża ulga.

 • Z
  Lokalizacja: Pomoc w bóluUsługa: fizjoterapia

  Super fizjoterapeuta.Do tego z dużym poczuciem humoru.Byłam narazie raz,ale napewno do niego wroce,ponieważ jeszcze mnie boli,ale mam nadzieje, że po paru wizytach minie.Gorąco polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomoc w bóluUsługa: wizyta

  Zdecydowanie najlepszy fizjoterapeuta jakiego poznałam,zawsze uratuje z opresji bólu i naprawi to co sie zepsuło. Polecam !

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Adam to profesjonalista w każdym calu.Mam problemy z kręgosłupem. I co jakiś czas muszę korzystać z jego umiejętności.Za każdym razem stawia mnie na nogi w mgnieniu oka.Bardzo się przykłada do swojej. Pracy poza tym ciągle się dokształca.Widac,że dla niego to nie tylko praca ale i ogromną pasją.Serdecznie polecam to świetny specjalista ale też bardzo serdeczny i sympatyczny człowiek.Doskonaly fizjoterapeuta ,który posiada ogromną wiedzę i umiejętności.Dorota J

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomoc w bólu

  Serdecznie polecam Adama każdemu kto chce otrzymać profesjonalną i skuteczną "pomoc w bólu". Nazwa gabinetu oddaje w 100% to co Adam robi a dodatkowo każda wizyta u niego jest przyjazna i wesoła pomimo że czasem musi poboleć żeby przeszło. Ja już nie raz wysłałam moich bliskich i znajomych do gabinetu "pomoc w bólu" i Wam też polecam to miejsce!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomoc w bólu

  Byłyśmy na pierwszej i na pewno nie ostatniej wizycie razem z córka. Ona pacjentka ja jako osoba towarzysząca. Córka ma zniesioną lordozę szyjną i problemy z oddychaniem. Po dwóch dniach rehabilitacji już widać poprawę. Pan Adam jest przesympatyczną osobą z niesamowitym poczuciem humoru. Dobrze wie co robi i sprawia że pacjent czuje się wyjątkowy i jest w dobrych rękach. Szczerze i gorąco polecam.

 • D
  Lokalizacja: Pomoc w bólu

  Pan Adam pomógł mi rozwiązać problem z męczącym mnie od ponad miesiąca bólem kręgosłupa. Dodatkowo Pan Adam ma świetne poczucie humoru oraz rewelacyjne podejście do pacjentów. W końcu mogę normalnie funkcjonować i już wiem gdzie powinnam się zgłaszać w razie podobnych problemów. Bardzo Panu dziękuję!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomoc w bóluUsługa: masaż głęboki

  Wchodząc nie byłam w stanie się podnieść,ból pleców był ciągły nie moglam spać. Po godzinie z Panem Adamem mam problem z głowy. Bardzo profesjonalny i do tego miły i rozmowny specjalista.polecam gorąco.

 • Lokalizacja: Pomoc w bóluUsługa: rwa kulszowa

  U Adama byłem już wiele razy. Dla mnie jest jednym z najlepszych fizjoterapeutow, a byłem u wielu. Jego pomoc jest nieodzowna w moim powrocie do normalnego życia. Jest wspaniałym człowiekiem i znakomitym fachowcem. Bol doprowadził mnie na samo dno i wpłynął nie tylko na moje ciało,ale i umysł, wizyty u Adama byly lekiem, który naprawdę działał. Jak już ktoś wcześniej napisal- terapia śmiechem gratis, i to było wspaniałe, ponieważ każda wizyta u Adama nie tylko leczyła moje cialo, ale również umysł. Dziękuję niezmiernie za wszystko. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomoc w bóluUsługa: rehabilitacja

  dokładny wywiad, bardzo profesjonalne podejście, poczucie humoru. Z czystym sumieniem polecam Pana Adama

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem magistrem fizjoterapii, w 2008 roku ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 2008 jestem uczestnikiem różnego typu szkoleń dodatkowych takich jak: IAOM, NDT Bobath dla dorosłych, Osteopatia Strukturalna i Łagodna Chiropraktyka wg. Dr Ackermanna, Kinesiology Taping, Funkcjonalna Osteopatia i Integracja (FOI), zdobyłem dyplom Master Of Chiropractic . W pracy kieruję się przede wszystkim dobrem chorego, moją misją jest pomaganie innym oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Terapia wykonywana przeze mnie jest objęta gwarancją satysfakcji.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie kierunek: Fizjoterapia

Publikacje

 • -

Nagrody i wyróżnienia

 • -