Adam Jarmak, okulista Łódź

dr n. med. Adam Jarmak

Okulista

22 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Snycerska 5 (wejście od ul. Zgierskiej), Śródmieście, Łódź
Gabinety Lekarskie Ekovisus

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Okulistyka

Usługi i ceny

Badania okulistyczne


Snycerska 5 (wejście od ul. Zgierskiej), Łódź

Gabinety Lekarskie Ekovisus


USG


Snycerska 5 (wejście od ul. Zgierskiej), Łódź

Gabinety Lekarskie Ekovisus

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Okulistyczna "EKOVISUS" spółka z o.o. zmiana na powiece dolnej i rutynowe badanie wzroku

Świetny lekarz i cudowny człowiek! Bez wahania odpowiada na każde pytanie, rozwiewa wszelkie wątpliwości! Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się trafić na drugiego takiego Doktora. :)


I
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz. Chodzę do niego już od ponad 10 lat. Ogromna pozytywna energia, wszystko wytłumaczy i wyjaśni bez problemu. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały, bezinteresowny lekarz- pasjonat.Świetny fachowiec - okulista i psycholog,
z ciepłym podejściem do wystraszonego pacjenta.. Leczyłam się u innych okulistów
i straciłam widzenie w jednym oku.On uratował mi drugie. Dzięki Niemu widzę.
Jestem Mu bardzo wdzięczna.


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłem z ojcem u dr. Jarmaka na kliku wizytach. Podejście do pacjenta oraz rzetelność z jaką udziela wszelkich porad zasługują na najwyższe uznanie. Co prawda w przypadku mojego ojca na uratowanie wzroku jest już zbyt późno ale jestem pewien, że gdybyśmy trafili do dr. Jarmaka kilka lat wcześniej wzrok zostałby uratowany. Z racji tego, że jestem narażony genetycznie na chorobę oczu na jaką choruje mój ojciec, już teraz okresowo zaczynam się badać u dr. Jarmaka. Wielką sztuką jest operowanie oczu lecz ważne jest również leczenie farmakologiczne, dlatego jeden z łódzkich szpitali przy ul Kopcińskiego będę omijał z daleka, ponieważ tamtej wiedzy zabrakło niektórym lekarzom z tego szpitala.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz z powołania ! Bardzo dobry specjalista . Życzliwy i sympatyczny.Operował moją mamę.
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia w czasie pobytu w szpitalu i podczas dalszej opieki.
Wspaniałe podejście do pacjentów, również tych najstarszych a także do ich rodzin.Pogoda i optymizm doktora udzielają się pacjentom.


P
Użytkownik zweryfikowany

Niesamowity lekarz, cudotwórca!!!!!! Niesamowity człowiek, może się pochwalić niesamowitą wiedzą, prawdziwy lekarz z powołania, wcześniej miałam 4 zabiegi u innych lekarzy, dopiero za 5tym razem ten sam zabieg udał się u pana Jarmaka, naprawdę polecam, niesamowity lekarz!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się całkowicie z poprzednimi opiniami. Pan dr Adam Jarmak jest bardzo dobrym specjalistą w dziedziny okulistyki. Ja przez kilka lat szukałam pomocy u innych lekarzy, żadnych z nich nie potrafił leczyć moje schorzenie. Dopiero Pan Doktór pomógł mi, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Dzięki zastosowanego przez niego leczenia nie straciłam wzrok.
Jest nie tylko świetnym lekarzem ale i WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM który potrafi bezinteresownie pomóc i wspierać psychicznie pacjenta nękanego chorobą. Gorąco polecam tego lekarza.

Jadwiga S.O.


G

Jest to lekarz u którego leczę się od 6 roku życia. Od 21 lat dba o to, żeby moje oczy były sprawne, jedno uratował mi przed całkowitą ślepotą. Jest to fantastyczny człowiek i doskonały lekarz. Nie podoba mi się, że ktoś napisał, że trzeba długo czekać w poczekalni. Jeśli ludzie byliby odpoweidzialni i sytawiali się na wyznaczone godziny, na które z resztą do Pana doktora umawia się konkretnie, nikt nigdy by nie czekał 2-3 godziny. Nigdy, podkreślam, nigdy od 21 lat nie czekałam na wizytę dłużej niż 20 minut. Polecam wszystkim lekarza

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia niższej oceny.


G

Jest doskonalym lekarzem i w okulistyce jest najlepszym!
Zeby byc dobrym lekarzem,trzeba spelnic warunek bycia dobrym,uczciwym i potrafiacym wyobrazic sobie cierpienie pacjenta czlowiekiem.On taki jest.Poznalem Pana Doktora bo los dal mi taka sposobnosc.Kilkakrotnie bardzo pomogl moim oczom w sposob bardzo profesjonalny.Spotkalem w swoim zyciu wielu lekarzy i chyba nie mialem szczescia do takich jak P.DR JARMAK ADAM.On jest godny polecenia szczegolnie tym pacjentom ktorzy potrzebuja pomocy i nie maja szczescia do PRAWDZIWYCH LEKARZY.
Ciesze sie,ze wielu pacjentow widzi w Panu Doktorze to co ja = swojego Najlepszego PRZYJACIELA.
Ta droga pozdrawiam WIELKIEGO LEKARZA


B

WYBITNY FACHOWIEC I WSPANIAŁY CZŁOWIEK.MÓJ MĄŻ LECZY SIE U DR.JARMAKA JUŻ PARĘ LAT.KIEDY INNI LEKARZE OPÓCZ DROGICH BADAŃ I JESZCZE DROŻSZYCH LEKÓW NIE POTRAFILI WYMTŚLIĆ NICZEGO KONSTRUKTYWNEGO PAN DOKTOR SZYBKO OCENIŁ CAŁOKSZTAŁT SYTUACJI USTAWIŁ WŁAŚCIWE LEKI I DZIĘKI TEMU MÓJ MĄŻ JESZCZE WIDZI.POLECAM GORĄCO TO NAPRAWDĘ MĄDRY I PRZEUROCZY CZŁOWIEK.I PIENIĄDZE NIE SĄ DLA NIEGO NAJWAŻNIEJSZE.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Okulistyka

Powiązane wyszukiwania