Żylaki na lewej nodze

4 odpowiedzi
Witam serdecznie , mam problem z zylakami na lewej łydce prawa jest wporzadku .Chciałbym sie dowiedziec jakie stosuje pan metody lecznicze i w jakim terminie mozna sie tego pozbyc . Moim zdaniem sa to normalne zylaki .
Witam Panią, przed podjęciem decyzji o sposobie leczenia należy obejrzeć żylaki, wyknać na wizycie USG Doppler żył. Do zamykania niewydolnych pni żylnych - żyła odpiszczewlowa, odstrzałkowa stosuję: w znieczuleniu miejscowym- tumescencyjnym EVLT -laser, RF - fale o częstotliwości radiowej, SVS - parę wodną, klej tkankowy. Żylaki można usunąć z minimalnych nacięć - miniflebektomia, lub wykonać skleroterapię. Zapraszam na wizytę dobierzemy najbardziej optymalną metodę dla Pani i ustalimy dogodny termin zabiegu, choćby przyszły tydzień. Pozdrawiam

Szanowny Panie,
Trudno mi odpowiedzieć na Pana Pytanie bez oglądania kończyny, badania, sprawdzenia badań dodatkowych... Żylaki są skutkami niewydolności żylnej. Celem skutecznego leczenia żylaków należy dokładnie zdiagnozować przyczynę ich powstawania, a następnie zastanawiać się nad leczeniem. Część zmian żylakowatych rzeczywiście wymaga leczenia operacyjnego, ale są i przypadki, kiedy takie leczenie jest przeciwwskazane, albo choroby współistniejące nie pozwalają na jego zastosowanie. Proponuję skonsultować problem z chirurgiem naczyniowym.
W razie czego, służę pomocą.
Z poważaniem
Bohdan Solonynko
Witam Pana, stosujemy wszystkie dostępne techniki niezabiegowe i operacyjne. Czas działania zależy od badania pacjenta i wskazań do użycia danej techniki. Zapraszam na konsultacje.
Sugeruję wizytę: - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam
Stosuje proste wycięcie żylaków, wycięcie żylaków wraz z zaopatrzeniem ujścia żyły odstrzalkowej lub odpiszczelowej, skleroterapie piankowa pod kontrola wzroku lub usg, farmakomechaniczna ablacja żył - Flebogrif lub Clarivein. Oczywiście kwalifikacje do zabiegu poprzedza konsultacja wraz z usg doppler.