Życie w ciągłych nerwach, stresie

4 odpowiedzi
Czy jak ktoś miał anoreksje, bulimie,depresje,stany lękowe,długo utrzymujący się stres to czy może pójść do psychologa i ile to kosztuje?
Dzień dobry :) W przypadku opisanych problemów nie tylko można, ale wręcz trzeba szukać pomocy. W zależności od głębokości objawów można iść do psychologa(psychoterapeuta) i/lub psychiatry. Ceny każdy specjalista ustala sam, najczęściej te informacje są na stronach.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Warto rozpocząć w takich stanach terapie psychologiczną, zazwyczaj wizyty odbywają się co tydzień a koszt waha sie w okolicy 100-200 zl w zaleznosci od specjalisty
Dzień dobry,
tyle wskazań które tu wymieniono są z pewnością wystarczająco dużą oznaką cierpień klienta, by skorzystać. Konsultacja specjalistyczna prywatna u psychologa czy psychoterapeuty to koszt ok 100zł stawki są różne ze względu np. na lokalizację czy miasto. W przypadku NFZ kosztem jest czas oczekiwania. Na pewno warto jest skorzystać z którejs opcji i mieć oparcie w specjaliście.
Jak najbardziej. Każda osoba, która chce skorzystać z pomocy psychologa lub psychoterapeuty, może umówić się na spotkanie. Koszty są różne i zależą od wielu czynnikow. Klient ma prawo poszukiwać specjalisty oferującego usługi w odpowiadającej mu cenie. Jest też możliwość korzystania z pomocy psychologicznej w ramach NFZ, w poradniach zdrowia psychicznego. W większości poradni potrzebne jest skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu lub psychiatry. Pozdrawiam.

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.