Życie w ciągłych nerwach, stresie

4 odpowiedzi
Czy jak ktoś miał anoreksje, bulimie,depresje,stany lękowe,długo utrzymujący się stres to czy może pójść do psychologa i ile to kosztuje?
Dzień dobry :) W przypadku opisanych problemów nie tylko można, ale wręcz trzeba szukać pomocy. W zależności od głębokości objawów można iść do psychologa(psychoterapeuta) i/lub psychiatry. Ceny każdy specjalista ustala sam, najczęściej te informacje są na stronach.

Warto rozpocząć w takich stanach terapie psychologiczną, zazwyczaj wizyty odbywają się co tydzień a koszt waha sie w okolicy 100-200 zl w zaleznosci od specjalisty
Dzień dobry,
tyle wskazań które tu wymieniono są z pewnością wystarczająco dużą oznaką cierpień klienta, by skorzystać. Konsultacja specjalistyczna prywatna u psychologa czy psychoterapeuty to koszt ok 100zł stawki są różne ze względu np. na lokalizację czy miasto. W przypadku NFZ kosztem jest czas oczekiwania. Na pewno warto jest skorzystać z którejs opcji i mieć oparcie w specjaliście.
Jak najbardziej. Każda osoba, która chce skorzystać z pomocy psychologa lub psychoterapeuty, może umówić się na spotkanie. Koszty są różne i zależą od wielu czynnikow. Klient ma prawo poszukiwać specjalisty oferującego usługi w odpowiadającej mu cenie. Jest też możliwość korzystania z pomocy psychologicznej w ramach NFZ, w poradniach zdrowia psychicznego. W większości poradni potrzebne jest skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu lub psychiatry. Pozdrawiam.