Zsuwanie skórki z penisa

5 odpowiedzi
Witam mam pytanie o zsuwanie skóry wokół penisa. Nie znam fachowego nazewnictwa. Postaram się jak najlepiej to wytłumaczyć. O zsuwanie tej skórki wokół penisa. Bo mam 27 lat,a jeszcze tego nigdy nie robiłem. Po prostu nie przykładałem do tego wagi wcześniej. Czy to jest konieczne muszę ją spróbować ściągnąć? I jak to zrobić jak nigdy tego jeszcze nie robiłem? Pozdrawiam serdecznie i poproszę o odpowiedz. Ja się nazywam Michał
Tak. Jak się nie uda- urolog.

Wymaga Pan konsultacji urologa bo prawdopodobnie ma pan stulejkę.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam. Dbając o higienę narządów płciowych, należy zsuwać napketek, celem prawidłowego umycia tej części prącia. Jeżeli jednak ma Pan problem z zsunięciem, to potrzebna jest wizyta u urologa. Oceni on co jest przyczyną Pańskiego problemu oraz zaproponuje odpowiednie leczenie. Pozdrawia.
Dzień dobry. To dość rzadko spotykane, żeby w tym wieku nie spróbować odsłonić zoledzi. Proponuję udać się do Urologa na wizytę w celu ogólnej oceny narządów płciowych i układu moczowego. Pozdrawiam
Jeżeli jest to stulejka i nie można odciągnąć napletka należy zgłosić się do urologa