zrosty po operacji

4 odpowiedzi
Czy po operacji usuwania kamienia z moczowodu endoskopem mogą zrobić się zrosty? Operację miałam rok temu i wyczuwam pewne zgrubienie, najbardziej jest to wyczuwalne przy napiętych mięśniach, od czasu do czasu odczuwam ból w tym miejscu? jeśli tak to czy coś z tego powodu mi grozi, jakaś operacja usuwania albo problemy bólowe?
Wskazane usg w celu oceny nerek. Po zabiegu URS jesli nie było perforacji moczowodu nie powinny robić się zrosty. Pozdrawiam

Dzień dobry.
Najlepiej udać się do lekarza wykonującego operację i on na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości
Takie pytanie można zadać tylko doktorowi, który wykonywał zabieg, bo on tylko wie, jak przebiegła operacja. Dlatego proszę się umówić na wizytę do Poradni Przyszpitalnej.
Dzień dobry sugeruje wykonanie badania ogólnego moczu i konsultację najlepiej u tego lekarza który wykonywał zabieg, pozdrawiam

buckwheat-linden honey

東京都港区三田2丁目1番28号 パークマンション三田綱町ザ・フォレスト307

2-1-28, Mita, Minato-ku, Tokyo, Park Mansion Mita Tsunamachi the Forest 307 Post code - 1080073