Zmiany skórne trądzik na plecach. Młody mężczyzna

5 odpowiedzi
Mam pytanie czy jest Pani w stanie pomóc młodemu mężczyźnie z utrzymującym sie trądzikiem na plecach (w zasadzie wyłącznie tam). Tradzik utrzymuje sie od dłuższego czasu. Pozdrawiam
Staram się pomóc wszystkim pacjentom , którzy do mnie przychodzą.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Szanowny Panie, wśród moich pacjentów - wielu zmaga się z trądzikiem. Serdecznie zapraszam na konsultacje abym mogła dokładnie ocenić stan Pana skóry. Może okazać się, że to wcale nie trądzik, a zupełnie inna choroba.
Dzień dobry,
Oczywiście taki trądzik jest wyleczalny, zapraszam,
Beata Kociemba
tak ale nie jestam Pania tylko Panem...
Dzień dobry,
można leczyć zmiany trądzikowe na plecach u mężczyzny i lekami i pilingami.
pozdrawiam