Zły stan zdrowia
1
odpowiedzi
Witam,
jestem mamą Dominika, który jest Pana pacjentem.
Dzisiaj od rana syn dziwnie się zachowuje,czegoś się boi,nie może spać.Podaliśmy synowi Tritico 150mg jedną tabletkę i Olanzapine 10 mg jedną tabletkę. Jeżeli syn jutro będzie się nadal źle czuł, czy moglibyśmy się zgłosić do Pana? Na stronie prawie wszystkie godziny są zarezerwowane.
jestem mamą Dominika, który jest Pana pacjentem.
Dzisiaj od rana syn dziwnie się zachowuje,czegoś się boi,nie może spać.Podaliśmy synowi Tritico 150mg jedną tabletkę i Olanzapine 10 mg jedną tabletkę. Jeżeli syn jutro będzie się nadal źle czuł, czy moglibyśmy się zgłosić do Pana? Na stronie prawie wszystkie godziny są zarezerwowane.
W sytuacjach nagłych ja powyższa proszę o kontakt telefoniczny przez rejestrację. Rejestratorka w takich sytuacjach przełączy wizytę bezpośrednio do mnie. Zazwyczaj da się ustalić dodatkowy termin na wizytę tego samego dnia. zapraszam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam! Moja roczna córka ma już 10 ząbków. Jak i czym je pielęgnować aby zapobiec próchnicy? Pozdrawiam.
- Witam, chciałem się zapytać jak jeść przy przeciążonej wątrobie przez złe nawyki żywieniowe, i czy da się z tego wyleczyć w 100%
- Witam. mam 35 lat. Już od 7 lat zawsze mam podwyższone ciśnienie ,jednak nigdy nie przekraczało 150/100. Od kilku dni mam cisnienie najwyższe 180/ 121 a najniższe 150/112 puls 80 , 90. Puls zawszw miałam wyższy powyzej stu, teraz nizszy. Byłam u lekarz pierw kontaktu. Kazała mi pomierzyc cisnienie…
- Kilka lat temu uszkodził nerwy w prawej dłoni ( rozcięcie nadgarstka )czy jest możliwa rekonstrukcja nerwów chyba też ścięgień ( czuje ciągłe mrowienie,nie mam całkowitego czucia w 3 palcach ).
- Witam serdecznie, chciałem się zapytać jak mogę zrobić żeby moją wątroba i cąły układ pokarmowy wrócił do pełnej sprawności, Dodam że mam wzdęty brzuch, i nie mogę się wypróżnić. Chciałbym też się umówić na konsultację żeby pani mnie prowadziła
- Czy specjalizuje się pani w leczeniu dzieci?Mój syn ma tiki jest leczony u Neurologa .Z powodu tików jest bardzo nerwowy.
- trafiłam do endokrynologa-ginekologa z podejrzeniem PCO - objawy nieregularne miesiączki, nadmierne owłosienie. Dostałam skierowanie do szpitala na dokładne badania. Nadmierne owłosienie jest na tyle uciążliwe, że chciałabym się go pozbyć depilacją laserową. Czy jest szansa powodzenia takiej…
- witam,od blisko dwoch lat codziennie boli mnie głowa-nie pomagaja zadne leki ,miałam tk głowy nic nie wykazało.jestem po wycieciu tarczycy.miewam dni bez bolu-ale rzadko
- A gdy się ma problemy finansowe ..gdy czuję się tylko strach, lęki dzień w dzień, że nie poradzę sobie z sytuacją, gdy lęk jest tak wielki że aż wstyd własnym dzieciom pokazywać się na oczy ... gdy każdy następny dzień jest męczarnią ? Co wówczas ? Pod pociąg ? to tchórzostwo ... ale lęki o przyszłość…
- Witam. Czy zabieg Tympanopunkcji jest/powinien być standardowo wykonywany przy wycięciu 3 migdała/ podcinania bocznych? Jeżeli pacjent jest zakwalifikowany do wycięcia to czy nie jest to tez automatyczne wskazanie do wykonania Tympanopunkcji? Przykład mój: od pol roku płaskie wykresy przy badaniach…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.