złe samopoczucie

5 odpowiedzi
Dzień dobry, mam 24 ,lata. Od kilku dni doskwiera mi wrażenie ciężkiej, obrzmiałej głowy. Jest mi duszno a za chwilę odczuwam powiem chłodu. Mam wrażenie pełności w żołądku oraz biegunkę. Czuję też ogólne osłabienie. Jestem senny, mam ciężki oddech, doskwiera mi złe samopoczucie. Czy to objawy jakiejś choroby?

Marian, 24 lata
Może to być przeziębienie, lub , co bardziej prawdopodobne ze względu na objawy jelitowe - infekcja wirusowa.

Objawy są niecharakterystyczne. Proszę zwrócić się do lekarza rodzinnego o wykonanie panelu badań laboratoryjnych, w tym: morfologii krwi, TSH,
Wydaje się że mogą być to objawy infekcyjne. Należy zgłosić się do lekarza , wykonać badania.
Może być to nawet zwykła infekcja jelitowa, która ustąpi samoistnie,ale dla pewności trzeba się przebadać.
Najprawdopodobniej tak, być może jakaś choroba przewodu pokarmowego , może niestrawność pokarmowa.Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego
pozdrawiam Czesław Drozd
Witam serdecznie .
Pana objawy są bardzo niespecyficzne
Mogą sugerować przemijającą infekcję jelitową .
Mogą również świadczyć o zaburzeniach lękowych pod postacią objawów somatycznych .
Wskazana jest konsultacja lekarska celem dokładnego badania fizykalnego oraz uzupełnienia wywiadu.
Proszę uwierzyć, że nic nie zastąpi obecności pacjenta w gabinecie lekarskim.
Proszę traktować odpowiedź na pytanie jako element drobnej edukacji i nakłonienia do bezpośredniej wizyty u lekarza.
Pozdrawiam.