Źle samopoczucie

Witam serdecznie,od jakiegoś czasu mam problem z nerwami sama nie wiem z jakiego powodu się denerwuje. Ostatnio zdenerwowałam się jak byłam na weselu i zemdlalam i nie wiem dlaczego. Gdzie kolwiek wyjdę strasznie się denerwuje chociaż nie ma czym. Biorę od niedawna visanne i Pabi-dexamethason czy to możliwe że tabletki maja taki wpływ. Czy mogę brać jakiś lek uspakajacy. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

3 odpowiedzi


Witam. Nie wiem czy to nie nerwica, jakaś fobia? Zapraszam na wizytę, to porozmawiamy i zbadam, może uda się zdiagnozować co się dzieje. Z jakiego powodu Pani przyjmuje Dexametazon?

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.


Żeby odpowiedzieć na te pytania , niezbędna jest wizyta lekarska , wywiad i badanie pacjenta. Zapraszam.


Ggranicach

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.