ziarniniak

3 odpowiedzi
Mojemu 11 miesiecznemu synkowi utworzył sie pod noskiem ziarniniak , rósł przez 1 miesiac po czym pekł i zaczeły sie problemy typu krwawienie .. co sie pod goił to znowu maluszelk sobie podrażnił i znowu , pojechaliśmy na izbę przyjec po czym został załozony szew w nadziei , ze ziarniniak zniknie a naczynko krwionośne sie zamnkie , jednak tak sie nie stało , strupek wraz ze szwem odpadł po 8 dniach a pod spodem rośnie nowy ziarniniak i co prawda ju,z tak nie krwawi,. co robic w takim porzypadku , gdzie mozna to usunąc , prywatnie u prawdziwego specjalisty czy laserowo tak aby dzieko nie miało sladu .
Zeby cos poradzić trzeba zobaczyć dziecko ale zabieg będzie konieczny a o jego rodzaju należy rozmawiać z lekarzem który będzie wykonywał usunięcie ziarniniaka

Dzień dobry. Najlepiej aby zmianę usunął chirurg dziecięcy albo chirurg plastyczny. Najlepiej zabieg wykonać w szpitalu gdyż dziecko powinno być operowane w znieczuleniu ogólnym.
Pozdrawiam
Dobry wieczór.Takiego ziarniniaka można usunąć chirurgicznie stosując metody mikrochirurgii. Pozostanie niewielka blizna, która z czasem nie będzie praktycznie widoczna. Zapraszam na oględziny zmiany i omówienie sposobu leczenia.
Pozdrawiam,
Janusz Sulisławski.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.