Zerwane ACL

4 odpowiedzi
Witam. Chciałbym się zorientować jaki koszt byłby rekonstrukcji wiązadeł ACL z tego, co wiem od poprzedniego lekarze trzeba by było użyć jakiś specjalistycznych taśm żeby

je połączyć. Mam jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość wizyty u pana i wypisania refundacji na ortezę sportowa?
Dzień dobry!
Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego to całkowity koszt 10.000 pln. W tym zawiera się całkowity koszt postępowania, wraz z niezbędnymi implantami oraz ortezą pooperacyjną.
Jest możliwość wypisania refundacji na ortezę sportową.
Pozdrawiam
Paweł Sokołowicz

Koszt rekonstrukcji ACL w miejscu gdzie operuję to 7000 zł plus cena implantu (od 500 do 2000 zł). Oczywiście ortezę można wypisać w każdej poradni ortopedycznej mającej podpisaną umowę z NFZ
Witam. Wykonuję rekonstrukcję ACL. Koszty całego zabiegu z implantami to 10000 zł. Tak jeśli jest potrzeba wypisania ortezy na NFZ to mogę to zrobić w trakcie wizyty, w mojej klinice mamy również na miejscu sklep z zaopatrzeniem ortopedycznym i można dobrać ortezę z fachowym personelem.
Taśmy się nie stosuje - używa się własnych ścięgien z m. półścięgnistego lub smukłego lub więzadła własnego rzepki. Decydują oczekiwanie pacjenta i przeferencje ortopedy. Wniosek na ortezę mogę wypisać. Zapraszam do gabinetu. Podrawiam