Zdiagnozowano u mnie w poniedziałek zapalenie płuc. Jestem obecnie na 3antybiotyku (wcześniej niby j
Zdiagnozowano u mnie w poniedziałek zapalenie płuc. Jestem obecnie na 3antybiotyku (wcześniej niby jakaś tylko infrkcja)biorę obecnie LEBOXA 500mg co 12h. Mam bardzo boleści i kucia po prawej stronie klatki piersiowej przy kaszlu i oddychaniu. Czy to tak ma wyglądać ? Nie mogę normalnie funkcjonować przez ten ból ... Co mam dalej robić . Proszę o pomoc .
3 odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Zgłosić się na kontrolę do lek. rodzinnego, być może lek. orzeknie o konieczności wykonania rtg kl. piersiowej bądź badań dodatkowych
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.



