Zazywam tabletki antykoncepcyjne VIBIN od trzech lat. Zastanawiam się nad zaprzestaniem jej stosowan
1
odpowiedzi
Zazywam tabletki antykoncepcyjne VIBIN od trzech lat. Zastanawiam się nad zaprzestaniem jej stosowania. Przed jej stosowaniem miałam nieregularne cykle, dość bolesne miesiączki - ale nie miałam problemów ze skórą czy włosami.
Chciałam dowiedzieć się - czy problemy skórne są bardzo częstym skutkiem ubocznym odejścia od antykoncepcji hormonalnej? Czy da się temu jakoś zapobiec - i jaka jest najskuteczniejsza metoda antykoncepcji - niehormonalnej - oprócz abstynencji.
Kobieta dwadzieścia trzy lata
Chciałam dowiedzieć się - czy problemy skórne są bardzo częstym skutkiem ubocznym odejścia od antykoncepcji hormonalnej? Czy da się temu jakoś zapobiec - i jaka jest najskuteczniejsza metoda antykoncepcji - niehormonalnej - oprócz abstynencji.
Kobieta dwadzieścia trzy lata
Nie ma pewności czy problemy z cerą powrócą. Żeby to sprawdzić trzeba odstawić tabletki anty.
Najlepsza i najbezpieczniejsza forma antykoncepcji to wkładka domaciczna. Jest wkładka zwykła niehormonalna i hormonalna. Ta druga jest bardziej skuteczna od tabletek i powoduje ze miesiączki są bardzo skąpe i niebolesne
Najlepsza i najbezpieczniejsza forma antykoncepcji to wkładka domaciczna. Jest wkładka zwykła niehormonalna i hormonalna. Ta druga jest bardziej skuteczna od tabletek i powoduje ze miesiączki są bardzo skąpe i niebolesne
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Jak zinterpretować wynik glukozy w ciąży chodzi o obciążenie 75g, Mój wynik naczczo 86mg/dl, po godzinie od wypicia 153mg/dl, a po dwóch godzinach 148mg/dl. Czy to jest cukrzyca ciążowa?
- Czy lek Relaxivum można przyjmować w wieku 16 lat? Lek sprzedano mi w aptece.
- Mój partner regularnie ogląda filmy pornograficzne, ale dopóki tego nie odkryłam, utrzymywał to w tajemnicy, oglądał je np. kiedy zasypiałam. Zdarzało się, że odmawiał mi seksu, po czym nakrywałam go na oglądaniu pornografii. Na moją prośbę udał się do seksuologa, który (jak przekazał mi partner)…
- Czy nutrimex to jest dobry sposób do diety??
- Jeżeli używam system nuvaring i zawsze zakładam jego w sobotę wieczorem, ale tak się stało i załozyłam w poniedziałek To teraz kiedy mam wyjmować w sobotę czy w poniedizałek ? I kiedy teraz następny raz mam zakładać w sobotę jak było zawsze czy w poniedziałek ? Dziękuje!
- Jestem niecałe 3 tygodnie po zabiegu obrzezania. Prawie wszystko przebiega dobrze, natomiast martwi mnie duża wrażliwość na dotyk żołędzia, a nawet ból, co podobno ma minąć z czasem. Większym problemem natomiast jest notoryczne przyklejanie się opatrunku lub bielizny. Głównie do spodniej części…
- Mam problem Doszczętnie złamał mi się ząb i reszta zęba która siedzi w dziąśle ropieje. Wizytę u stomatologa mam dopiero za dwa tygodnie.Czy jest jakiś sposób by powstrzymać ropienie na ten czas ponieważ przeszkadza mi przykry zapach z ust.
- Torbiel powiększył się w ciągu roku o 4 mm czy to coś złego .....
- Chciałbym zasięgnąć opinii odnośnie wykonanego mi zabiegu obrzezania. Zabieg został wykonany prywatnie. Przeciwwskazań do tego nie było żadnych. Chciałem tylko usunąć trochę nadmiaru rozciągniętej skóry ( miałem na myśli zabieg czysto kosmetyczno-estetyczny), a zostało mi wykonane coś takiego.…
- Jestem młodą osobą. Przez ostatnie lata miałam dużo przeciągających się sytuacji związanych ze dużym stresem (takie jak między innymi matury i problemy z dokumentacją dot. wyjazdów). W którymś momencie zauważyłam, że coraz częściej dostaję mroczków czy zawrotów głowy przy każdym wstaniu z siedzenia…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.