Zazwyczaj mam dosyć obfity okres i bardzo bolesny (czasami mniej) i tym razem okres jest praktycznie
1
odpowiedzi
Zazwyczaj mam dosyć obfity okres i bardzo bolesny (czasami mniej) i tym razem okres jest praktycznie nie widoczny, zaczął się jednego dnia na wieczór a drugiego dnia praktycznie go nie ma. Czy to faktycznie jest okres czy nie? Krwawienie zaczęło się w dzień kiedy powinien zacząć się okres.
Dzień dobry. W przypadku wystąpienia nietypowej (skąpej, krótszej) miesiączki w pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę - zalecane jest zatem wykonanie testu ciążowego.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.