Zawroty głowy i ból kregosłupa szyjnego

1 odpowiedzi
Od 3 lat borykam się z bólem karku,szyi, zawrotami głowy,
nie mogę spać na lewym boku ze względu na zawroty głowy. Mam 40% deficyt lewego błednika.
Laryngolog stwierdził, że zawroty przyczyną kręgosłupa szyjnego.
Zrobiłam badanie rezonansu kręgów szyjnych.
Widoczne zaawansowane zmiany zwyrodnieniowo-wytórcze na poziomie C5/C6 i C6/C7 z obniżeniem wysokości krążka międzykręgowego, ich odwodnienie oraz zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. widoczna obu poziomach centralno-boczne lewostronne proktruzje krążków międzykręgowych z uciskiem worka oponowego i modelowaniem przedniej powierzchni rdzenia kręgowego. wymiary A-P worka oponowego zmniejszony jest na tych poziomach kolejno do 8mm, 7,5 mm widoczne również na obu poziomach zwężenie lewych zachyłków bocznych kanału kręgowego i umiarkowane przewężenia lewych otworów międzykregowych z modelowaniem odpowiednich korzeni nerwów rdzeniowych.
Na razie neurolog odradza operację, ale doleglowości dokuczają. Czy moze P . doktor pomóc?
dolegliwości zagrażają mi w utrzymaniu pracy. Często chodzę na L4
Witam, jest szansa na pomoc w leczeniu. Aby móc w pełni odpowiedzieć na pytanie muszę przeprowadzić wywiad i badanie. Pozdrawiam, Dominik Zakrzewski