Zapytanie o terapię

Witam . Czy prowadzi Pani terapię poznawczo-behawioralną?? Jak tak, to ile kosztuje pierwsza sesja diagnostyczna i ile trwa ??

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

Joanna Kalembka

Dzień dobry,
Tak prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Koszt pierwszego spotkania jest zgodny z cennikiem na stronie czyli wynosi 90 zł. Pozdrawiam serdecznie,

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

Karolina Makowiecka

Dzień dobry. Prowadzę terapię w nurcie integracyjnym, co oznacza, że w zależności od problemu, jaki zgłasza klient stosuję różne techniki terapeutyczne. W ramach swojej pracy stosuję również zadania i techniki wywodzące się z terapii poznawczo behawioralnej ale najbliższe jest mi podejście humanistyczne nastawione na relację z klientem.
Pierwsza sesja diagnostyczna trwa 50 min i kosztuje 120 zł. Najczęściej odbywają się trzy spotkania konsultacyjne, podczas których zbierany jest wywiad oraz określany jest cel terapii, czyli co klient chce osiągnąć dzięki spotkaniom terapeutycznym.

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

Wojciech Kopytek

Wizyta kosztuje 120 PLN.

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

Dzień dobry, w chwili obecnej przebywam na rocznym urlopie. Mogę polecić osoby pracujące w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ale pytanie- dla kogo- osoby dorosłej czy dziecka? I w jakiej miejscowości- Wrocław czy Trzebnica?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Twoje pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

* Internet nie może być substytutem profesjonalnej opieki medycznej.

Dodaj pytanie

Już prawie gotowe! Wypełnij jeszcze pozostałe dane. Dzięki nim będziemy w stanie precyzyjnie rozwiązać Twój problem.

Wybierz specjalizację lekarską, do której chcesz skierować pytanie

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji będziemy mogli przesłać pytanie w pierwszej kolejności do najlepszych specjalistów z Twojej okolicy