Witam . Czy prowadzi Pani terapię poznawczo-behawioralną?? Jak tak, to ile kosztuje pierwsza sesja diagnostyczna i ile trwa ??
 Joanna Kalembka
Joanna Kalembka Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta Toruń
Dzień dobry,
Tak prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Koszt pierwszego spotkania jest zgodny z cennikiem na stronie czyli wynosi 90 zł. Pozdrawiam serdecznie,

mgr Karolina Makowiecka
mgr Karolina Makowiecka Seksuolog, Psychoterapeuta, Psycholog Warszawa
Dzień dobry. Prowadzę terapię w nurcie integracyjnym, co oznacza, że w zależności od problemu, jaki zgłasza klient stosuję różne techniki terapeutyczne. W ramach swojej pracy stosuję również zadania i techniki wywodzące się z terapii poznawczo behawioralnej ale najbliższe jest mi podejście humanistyczne nastawione na relację z klientem.
Pierwsza sesja diagnostyczna trwa 50 min i kosztuje 120 zł. Najczęściej odbywają się trzy spotkania konsultacyjne, podczas których zbierany jest wywiad oraz określany jest cel terapii, czyli co klient chce osiągnąć dzięki spotkaniom terapeutycznym.

 Wojciech Kopytek
Wojciech Kopytek Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta Skierniewice
Wizyta kosztuje 120 PLN.

mgr Iwona Rumińska (Grzeżułkowska)
mgr Iwona Rumińska (Grzeżułkowska) Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta Trzebnica
Dzień dobry, w chwili obecnej przebywam na rocznym urlopie. Mogę polecić osoby pracujące w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ale pytanie- dla kogo- osoby dorosłej czy dziecka? I w jakiej miejscowości- Wrocław czy Trzebnica?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

Wybierz specjalizację lekarską, do której chcesz skierować pytanie

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.