Zapytanie o terapię

4 odpowiedzi
Witam. Czy prowadzi Pan Terapię Poznawczo - Behawioralną ? Jak tak, to jaki jest koszt pierwszej sesji diagnostycznej i ile trwa ??
Witam. Pracuje integratywnie to oznacza, że w zależności od różnych potrzeb wykorzystuje dostosowane metody pracy. Jednym z elementów mojego warsztatu są również narzędzia przynależne do terapii poznawczo - behawioralnej. Koszt sesji terapeutycznej zamieszczony jest na naszej stronie w w w.sensica.eu . Czas trwania terapii zależy od indywidualnych potrzeb.

Jestem psychoterapeuta integracyjnym i korzystam z podejść integracyjnego, gestalt oraz poznawczo-behawioralnego. Kazda sesja 50 min i 100 zl. Zaczynam od 2 konsultacji.
Tak prowadzę terapię poznawczo - behawioralną (tj. CBT) koszt pierwszej wizyty diagnostycznej wynosi 160 zł, tak jak w cenniku Zanany Lekarz.
Wizyta trwa 50 minut, Janina Czech
Witam. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym. Kazda konsultacja trwa 50 min, koszt sesji to 100 zl.