zapoznanie sie nowymi ludzmi,zaprzyjaznienie a zdobycie przyjazni Co do kobiet ora zapytanie czy bylaby by moja dziewczyna

20 odpowiedzi
Gdy poszedlem do szkoly to zaczalem rozmowe na rozne tematy od tego Co rob, czym zajmuje,pszestawilismy sie,rozmawialismy o nauce, pracy I inne tematy. Oczywiscie z kolegami I kolezankami.Jak mam np poznac dziewczyne, aby bylaws kolezanka a zapytac by bylaws mohair kolezanka
Nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym pytaniu.
Proszę jaśniej sprecyzować pytanie, Janina Czech

Z informacji, które zawarł Pan w pytaniu trudno dokładnie ustalić jakie mogą być bezpośrednie przyczyny problemu. Zachęcam do osobistego spotkania z psychologiem. Szczera rozmowa ze specjalistą , ewentualna diagnostyka psychologiczna pozwolą opracować skuteczną formę wsparcia. Proponuję również zapoznanie się z odpowiedzią na pytanie zadane wcześniej --> „Problem zdobycia dziewczyny gdy pytam się o chodzenie”. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam. Maciej Krzymowski – psycholog.
Już odpowiadałam Panu dziś na takie pytanie. Pozdrawiam
Witam,

Proszę udać się osobiście na konsultacje do psychologa. Z pewnością uzyska pan wiele cennych rad.

Pozdrawiam
Mikołaj Terczakowski
Dzień dobry,
Żeby się z kimś zaprzyjaźnić potrzeba na to czasu. Potrzeba też wykazania inicjatywy, że chce się spędzać czas razem, pomocne są wspólne pasje czy zainteresowania czy wspólna nauka czegoś. Dzięki robieniu czegoś wspólnie poznajemy się lepiej i jest większa szansa, że się zaprzyjaźnimy. Powodzenia!
Witam.
Podaje Pan bardzo mało informacji, dlatego ciężko cokolwiek doradzić w tej sytuacji. Proponuję konsultację psychologiczną, może pomóc w rozwiązaniu ewentualnego problemu.
Pozdrawiam
Proszę o powtórzenie pytania, wolałabym być pewna, o co Panu chodzi
Witaj: Nic nie wiem o Tobie i nie wiem jak wyglądają Twoje relacje z rówieśnikami. Jeżeli jest to problem w nawiązaniu znajomości w nowym środowisku to pierwszy krok już zrobiłeś i na pewno z niektórymi osobami rozmawiało ci się lepiej z innymi mniej, jednych lubisz bardziej i z niektórymi osobami masz więcej wspólnych tematów. W ten sposób ludzie dobierają znajomości i przyjaźnie. Teraz możesz wybrać z kim chciałbyś rozwijać swoją znajomość, rozmawiać z tymi osobami, okazywać im swoją sympatię, wspólnie spędzać czas. Jeżeli chcesz zdobyć sympatię jakiejś dziewczyny to działa podobnie, jeżeli dziewczyna Ci się podoba, jest z jakiś powodów dla Ciebie ważna, możesz jej to dyskretnie okazywać i jest szansa na to że z czasem znajomość będzie się rozwijać. Natomiast jeżeli zawsze miałeś problem w relacjach to może przemyśl możliwość skorzystania z pomocy psychologa lub psychoterapeuty, aby lepiej przyjrzeć się swoim trudnościom. Życzę powodzenia Dorota Rychter
Szanowny Panie, jeżeli do którejś z koleżanek poczuje Pan coś więcej warto powiedzieć o swoich uczuciach znajdując odpowiednie miejsce i czas. Może warto zabrać ja w jakieś miłe miejsce i opisać to co sprawiło, ze poczuł Pan coś więcej niż tylko emocje świadczące o relacji koleżeńskiej . Życzę powodzenia.
Witam, trudno jest odpowiedzieć na pytanie, które przypomina porozrzucane puzzle. Świadczy to o braku szacunku i kultury osobistej. Napisz jeszcze raz pytanie, żeby je można było zrozumieć. Pozdrawiam
Witam, z tego co zrozumiałam, pyta się Pan, jak nawiązywać nowe znajomości z kobietami. Myślę, że pomocne byłoby otwarcie się na innych, chodzenie do nowych miejsc, zapisanie się na jakieś zajęcia dodatkowe, są to super okazje do nawiązania nowych relacji. Niekiedy znajomość można rozpocząć od spontanicznego zagadania drugiej osoby, skomentowania bieżącej sytuacji lub od jakiegoś żartu. Z czasem gdy częściej zaczynamy się z kimś spotykać, gdy zaczynamy komuś ufać, wtedy mamy wewnętrzną gotowość do mówienia o swoich planach, zmartwieniach, o swoich sukcesach. W momencie rozwoju znajomości druga strona najczęściej odwdzięczy się tym samym. Proszę postawić na spontaniczność i na pewien" luz" w relacjach:)
Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kabała - Michna
Przepraszam, nie jestem wstanie pomóc , bo nie wiele rozumiem z tej wypowiedzi.
Przepraszam ale nie rozumiem o co Pan pyta.
B.Tubielewicz
Witam,

Rozumiem, że trudność leży w kwestii kontaktu z innymi - bliższego i dalszego? Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, mam bardzo mało informacji, które rozjaśniłby mi sytuację. Jeżeli mogę prosić o rozszerzenie problemu, może uda mi się pomóc...
Tak na szybko i na to co rozumiem, polecam kontakt ze specjalistą, np z psychologiem w celu dokładnego "przegadania" trudności.
Pozdrawiam, Magdalena Pstrągowska
Trudno mi zdrozumieć, o co mnie chcesz zapytać?
Witam Pana. Rozumiem że trudno jest Panu rozmawiać otwarcie o swoich oczekiwaniach, pragnieniach i tęsknotach związanych z innymi, atrakcyjnymi bądź ważnymi dla Pana osobami. Prawdopodobnie w Pana dotychczasowych doświadczeniach interpersonalnych niewiele jest takich, które pozwoliły by Panu przekonać się do tego że jest Pan skuteczny i może osiągać zamierzone cele i spełniać marzenia. Warto zastanowić się czy w Pana sytuacji podjęcie decyzji o uczestnictwie w pracy grupy psychoterapeutycznej nie byłoby korzystnym rozwiązaniem. W grupie psychoterapeutycznej mógłby Pan przyjrzeć się swoim reakcją, poznać reakcję innych, lepiej zrozumieć dynamikę która towarzyszy procesowi nawiązywania relacji międzyludzkich. Zachęcam do poszukiwania i pozdrawiam serdecznie Maria Kruczek
Szanowny Panie,
bardzo przepraszam ale nie bardzo rozumiem jaki ma Pan problem. Relacje z dziewczynami, kobietami są dość skomplikowane ale nie da się ich wyuczyć na pamięć. Nie da się też pewnych rzeczy przyspieszyć. Z pewnością jeśli będzie Pan cierpliwy i zainteresowany drugą osobą wszystko się ułoży .
Życzę powodzenia
Magda Synowska
Witam pana:]
Polecam, aby poszedł pan na warsztaty psychologiczne z komunikacji. Proszę tak wpisać w wyszukiwarkę, na pewno coś pan dla siebie znajdzie.
Jeśli nie to proszę o kontakt osobisty
Pozdrawiam

Robert Turek
Sugeruję wizytę: - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Nie rozumiem pytania.
Niestety nie rozumiem Twojego pytania. Proszę abyś je jeszcze raz w bardziej zrozumiały sposób. Najlepiej jednak by było, abyś z kimś o tym porozmawiał. To może być rodzić, przyjaciel albo psycholog. Wydaje mi się, że musiałbyś podać więcej informacji o sobie, by ktoś mógł Ci pomóc.