zaparacia przelewanie

1 odpowiedzi
witam od 2 lat mam problemy jelitowe przelewanie, zaparcia, stany zapalne ucha leczone audiologiczne byly poprawy ale krotko czasowe, posmak kwasny w ustach po posilkach, mam 24 lata waze 63kg wzrost 172, USG brzucha poprawne , proby watrobowe tez, od pol roku jestem leczony debutirem2x1 san probi1x1 i lanzulem na gastroskopi wyszlo hp silne dodatni, leki troche pomogly ale nie zawiere ale lekarze wspominali o glutenie zaczelem ograniczac ten produkt i widze spore poprawy mam wyniki na gluten mogl by pan je zweryfikowac- immunoglobuliny kl. A (Iga) wynik 1.42 g/l, P\c. p. transglutaminazie tkankowej (anty-tGT) w kl. ˂2.00, ˂=20 RU\ml- wynik ujemny, ˃=20RU\ml-wynik dodatni, zakres referencyjny 070-4.00 mam bardzo duzy apetyt przy mojej posturze, czy te wyniki badan o czyms swiadcza prosze o odpowiedź.
Witam, wyniki nie świadczą o chorobie trzewnej, myślę że należy kontynuować leczenie gastrologiczne. Pozdr.