Założenie aparatu

5 odpowiedzi
Witam czy istnieje możliwość założenie aparatu w okresie 4 dni ? Ponieważ mieszkam w Angli bardzo by mi zależało na czasie.
O jakim aparacie mówimy?

Witam zanim będzie założony aparat potrzebne jest zrobienie wycisk ów i zdjęć rentgenowskich- pantomogramu i zdjęcia telerentgenowskiego, na podstawie których wykonuję plan leczenia na piśmie. Jeśli Pacjent zaakceptuje plan wówczas przystępujemy do montażu - czyli montaż wykonywany jest na 2 lub 3 wizycie.
Ciężko będzie zrobić to w 4 dni....
Jeśli nie ma Pan/ Pani skierowania na te zdjęcia to proszę podejść jutro do gabinetu na ul. Przyjaźni 56 w godzinach mojej pracy czyli od 14- 19 to może uda się też pobrać wycisk.
Pozdrawiam Beata Bielicka
Dzień dobry, tak jest taka możliwość. Jednak potrzebuję (tak jak i Pacjent) wiedzieć co jest do leczenia - czasami krzywe zęby nie oznaczają wady zębowej. Jak trafia Pacjent do gabinetu to czasem jest (poza leczeniem ortodontycznym) potrzeba wyleczenia przysłowiowej "dziury w zębie". Pytanie - czy Pani/Pan jest na założenie w przeciągu 4 dni gotowa? Wizyta w gabinecie, badanie wewnątrzustne i radiologiczne da odpowiedź...
Witam. Tak, pierwszego dnia konsultuje pacjenta, stawiam diagnozę następnie daje pacjentowi informacje na temat leczenia i wszystkiego co z tym związane i kosztorys leczenia. Jeżeli pacjent jest zdecydowany wypisuje skierowanie na dwa zdjęcia rentgenowskie, na drugi dzień jeżeli pacjent doniesie zdjęcia rtg, wykonuje zdjęcia aparatem fotograficznym następny krok to zrobienie analizy cefalometrycznej i fotograficznej i już trzeciego dnia można założyć aparat. To jest tempo ekspresowe, ale w wypadku pacjentów z zagranicy jak najbardziej możliwe. Wizyty kontrolne są co dwa miesiące i ten wymóg pacjent powinien spełnić. Pozdrawiam.
Bardzo dziękuje za pytanie. Niestety nie ma takiej możliwości w naszym gabinecie.pozdrawiam serdecznie