Zajście w ciąże

1 odpowiedzi
Witam Pani doktorze. Mam 29 lat. W poprzednim cyklu starałam się o dziecko od ostatniego dnia miesiączki codziennie do 19 dnia cyklu. Niestety miesiączka przyszła dziś. Cykle 29-32 dniowe. USg ze stycznia wszystko ok. Jestem umówiona do Pana doktora na wizytę 24 maja będzie to 8 dzień cyklu. Czy to dobra data aby sprawdzić czy wszystko ze mną ok? może zapisać się później bliżej owulacji. Czy jakieś badania z krwi zrobić przedtem (TSH, Prolaktyna). Mam TSH z grudnia wynik 2,28. Bardzo zmartwiło mnie, że za pierwszym razem się nie udało i niestety doszukuje się chorób za pomocą internetu. Naczytałam się o problemach z tarczycą, policystycznych jajnikach, endometriozie i zgłupiałam. Proszę o poradę.
Szanowna Pani!
Temat - rzeka!!! Zapraszam na konsultację. Jestem do dyspozycji w Gabinecie w poniedziałki i czwartki, więc z tym 24 maja to chyba pomyłka.
Serdecznie zapraszam -
Maciej Lewandowski