zaczerwienienie na zoładziu

2 odpowiedzi
Witam
Od jakiegos czasu mam problem z penisem. Zaczelo sie od odczucia pulsowania na zoładziu, pozniej przestało a pojawilo sie zaczerwienienie i
i to to mi urosło na żoładziu(jakby sie tam cos zebralo) od spodu. Doktor porobil mi badania krwi na rozne choroby , nic nie wyszlo. Pozniej nakazal nie uzywac penisa przez 2 tyg i przytykac to miejsce recznikiem polanym ciepla woda...doszlo do miesiaca , troche zmalalo ...to doktor przypisal mi Daktocort. Martwi mi to ze jest juz to mniejsze ale po jednym uzyciu penisa znowu sie pojawilo wieksze.. jak penis odpoczywa widac ze cos tam sie zmiejsza, powoli znika ,ale gdy tylko penis jest w wzwodzie to sie pojawia zaczerwienienie wieksze . Stosuje 2 razy dziennie krem przez ok 3 tyg ..Czy mozna uzyc czegos innego aby szybciej pozbyc sie problemu ?Czy uzywac tego kremu dopoki problem nie zniknie?
ze zmiany na żołędzi należy pobrać wymaz w kierunku bakterii i grzybów.

Witam
bez badania ciężko coś konkretnie powiedzieć. Może to żylak, zapalenie, Bowens papulosis.. może maść Triderm będzie skuteczniejsza
pozdrawiam
MW