Zaburzenie czynności żył na dłoni
1
odpowiedzi
Witam. Ostatnio po niesieniu torby z zakupami zauważyłam na wierzchniej części lewej dłoni zielone plamy (największa jakby rozchodziła się od najwiekszej żyły, pozostałe mniejsze widoczne były przy innych żyłach, w okolicach knykci, jak również wzdłuż palca serdecznego - zielona smuga). Widziałam je już pare dni wcześniej (ręka nie była wówczas obciążona), ale zignorowałam to, sądząc że się czymś pobrudziłam (pod koniec tamtego dnia już tego nie miałam). Tym razem plamy były większe niż poprzednio i ciemniejsze. Pytalam czy nie popękały mi naczynia, ale lekarz ogólny skreślił taką możliwość (plamy nie miały odcieni niebieskich, nie pozostawiały siniaka - były zielone i stopniowo znikały). Określił to jako nieokreślone zaburzenie czynności żył i skierował do chirurga. Postanowiłam spytać więc Pana - czy wie Pan czym jest i co może oznaczać ten symptom?
Witam,
Trudno odpowiedziec jednoznacznie przez maila. Należałoby obejrzeć te zmiany. Zapraszam do gabinetu.
Pozdrawiam M.Garbień
Trudno odpowiedziec jednoznacznie przez maila. Należałoby obejrzeć te zmiany. Zapraszam do gabinetu.
Pozdrawiam M.Garbień
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Do 17 roku życia mieszkałam z mamą. Poza domem byłam towarzyską osoba ale w domu płakałam codziennie. Były to sytuacje patologiczne - przez matkę. Miałam ataki płaczu, przez 1h nie mogłam się uspokoić, odczuwałam lęk, byłam też często zła, czasami uderzałam głową w ścianę, okaleczałam się. Rok…
- długotrwałe krwawienia maciczne 2xHSIL CIN2/3CIS kolejne kroki w leczeniu .Brak kolposkopi z powodu krwawienia.Co dalej mam robić lekarze nie maja diagnozy.
- Dzień dobry, jestem mamą 14 latka, który jest bardzo nieśmiały, małomówny, ma trudności w normalnym uczestniczeniu w życiu społecznym. Gdzie szukać pomocy, czy Pani zajmuje się takim przypadkiem?
- Witam, od grudnia przyjmuję izotek (w obecnej dawce 20 mg co dwa dni - ponieważ kończę leczenie) i przyjmuję jeanine. Od wczoraj kaszlę krwią. Wizytę u ginekologa mam za miesiąc, a internista nie odbiera i nie wiem co mam zrobić. Pozdrawiam
- Witam piszę w sprawie takiej czy do wizyty u Pani potrzeba dyskietki NFZ... Wizyty są darmowe, czy płatne... I co trzeba zabrać np. Badania, skierowanie... Z góry dziękuję za odpowiedź
- Czy mogę st9sować Hascovir pro będąc w 18 tygodniu ciąży? Już przed ciążą miewałam opryszczkę . Proszę o pilną odpowiedź gdyż bardzo się denerwuje h
- witam czy można się umówić na wizytę u Panstwa z 7letnim synem czy konsultacje odbywają się tylko dla osob dorosłych? pozdrawiam serdecznie Daria
- Witam. Mam 21 lat. Od roku jestem uzależniony od nadmiernej masturbacji. Masturbuję się nawet 2 do 4 razy dziennie. Gdy zobaczę jakaś piękną dojrzała kobietę odrazu mam wzwod i chce mi się masturbowac. Co można zrobić w tej sytuacji?. Jakie środki podjąć by zapobiec dalszej masturbacji ? Czy…
- Już drugi raz na tydzień przed miesiączką mam zaczerwienione wargi sromowe i swędzi mnie w okolicach intymnych. W ciągu dnia jest ok, natomiast wieczorem znów czuję dyskomfort. Smarowałam Clotrimazolem, ale wcale nie pomógł. Co mogłabym zakupić jak na razie z apteki, jesli z pewnych powodów na…
- Czy to już insulinoopornosc? Czy przy takich wynikach krzywej cukrowej potrzebna jest dieta? Glukoza na czczo 84mg/dl Glukoza po 1h po obciążeniu 75g glukozy 121mg/dl Glukoza po 2h po obciążeniu 75g glukozy 116 mg/dl Insulina na czczo 4,2 uIU/ml Insulina po 1h po obciążeniu glukoza 41,9…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.