Zaburzenia odżywiania

19 odpowiedzi
Od 3 lat cierpię na zaburzenia odżywiania ... nie wiem na czym stoję ,potrzebuje konsultacji online ponieważ mieszkam za granica. Czy z takiej rozmowy dowiem się na jakim etapie jestem czy muszę pofatygować sie osobiście do specjalisty ?
Dzien dobry, mysle ze nic nie zastapi bezposredniego kontaktu ze specjalista. Sama wiedza na jakim etapie jest zaburzenie wg mnie nie wystarczy w procesie leczenia.Trzymam kciuki.Pozdrawiam cieplo.

Dzień dobry,
Podczas rozmowy on line z pewnością dowie się Pani na jakim etapie jest Pani zaburzenie i jak można je leczyć. Możliwa jest również terapia on line. Oczywiście zazwyczaj najlepsze efekty przynosi osobisty, "twarzą w twarz", kontakt z terapeutą, ale jeśli jest to niemożliwe, bądź utrudnione, terapia przez internet jest dobrym rozwiązaniem.
Mogę Pani zaproponować konsultację on-line. Zapraszam do kontaktu bądź do umówienia wizyty.
Pozdrawiam serdecznie
Aneta Bielejec
Witam serdecznie! W sprawie konsultacjo online polecam gorąco panią Małgorzatę Kapałę.
Witam. Mogé przeprowadzic taká konsultacjé. Proszé o kontakt osobisty, najlepiej telefoniczny. Pozdrawiam
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Najlepszym rozwiązaniem zawsze jest praca z terapeutą "na żywo", jednak przynosi to najlepsze efekty jeśli można posługiwać się językiem z pełną swobodą. W wielu krajach mieszkają też psychoterapeuci - Polacy świadczący usługi dla rodaków. Gdy żadne z tych rozwiązań nie jest możliwe, pozostają sesje online - te również mogą być skuteczne. W razie potrzeby służę pomocą.
To zależy o co w tej sytuacji chodzi, o diagnozę, czy o leczenie. Kontakt osobisty jest zawsze dużo bardziej korzystny dla Pacjenta. Pozdrawiam
Witam, są psychoterapeuci, którzy świadczą takie usługi poprzez Skype. Jeśli nie ma innej możliwości, to rzeczywiście dobrze jest poszukać takiej konsultacji on-line.
Dzień dobry, konsultacje jak najbardziej mogę się odbyć metodą poprzez Skype. Jednak przy zaburzeniach odżywiania raczej na konsultacji samej się nie skończy. Na pierwszej konsultacji terapeuta pewnie zaproponuje sposób pracy i wyjaśnij setting. Ja mogę zaproponować terapię hipnozą lub psychoterapie psychodynamiczną.
Pozdrawiam serdecznie,
M.K.
Witam,
jeśli to tylko możliwe lepiej odbyć taką konsultacje osobiście, gdyby jednak zamiast tego miała Pani zwlekać zachęcam do spotkania online. Konsultacja ze specjalistą pomoże popatrzeć na problem odżywiania od innej strony, terapeuta poznając Panią zaproponuje możliwe rozwiązania, dostosowane do Pani sytuacji. Życzę powodzenia, Beata Szulik -Bomba
Dzień dobry. Myślę, że będzie potrzebna osobista konsultacja ze specjalistą oraz podjęcie długoterminowej psychoterapii. Zaburzenia odżywiania są poważnym problemem, który należy leczyć. Ja nie prowadzę terapii on-line, ale myślę, że można znaleźć osoby, które tym się zajmują. Być może również można znaleźć polskiego psychoterapeutę za granicą. Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Agnieszka Walczak - Maciocha.
Witam serdecznie, najlepiej skorzystać z sesji online (prowadzę takie sesje), a potem raczej zacząć terapie, która wskazuje przyczyny i pomaga rozwiązać problem, serdecznie pozdrawiam
Witam serdecznie.
Zaburzenia odżywiania są poważnym problemem. Myślę, że najlepiej skontaktować się osobiście z psychiatrą lub psychoterapeutom. Niewykluczone, że będzie potrzebna pomoc obu specjalistów. Bardzo proszę pamiętać, że wywiad lekarski stanowi tajemnicę zawodową, dlatego wskazane jest by konsultacja odbywała się osobiście. Pozdrawiam.
Witam.
Nie ma problemu można kontaktować się przez Skype. zapraszam i pozdrawiam
Witam. Jeżeli podejrzewa Pani zaburzenia odżywiania to będzie potrzebna nie tylko diagnoza, ale również psychoterapia. Warto poszukać specjalisty na miejscu. Jest wielu polskich psychoterapeutów, którzy pracują za granicą. Nic nie zastąpi relacji terapeutycznej.
Pozdrawiam
Jadwiga Wojnicka
Dzień dobry! Sam fakt, że Pani/Pan pisze w tej sprawie pokazuje, że ta pomoc jest potrzebna. Konsultacja może być ważna ze względu na określenie charakteru tego problemu.Wszelkie działania terapeutyczne będą od tego uzależnione. Istnieją różne formy terapii sprzyjające rozwiązaniu tego problemu. Wiem, że istnieją terapeuci proponujący wizyty online. Ja takiej działalności nie prowadzę. Zachęcam do kontaktu ze specjalistą.
Szanowna Pani,
jeśli nie ma Pani możliwości osobistego spotkania, konsultacja z wykorzystaniem internetu jest możliwa. Zapraszam do indywidualnego kontaktu przez stronę piciekontrolowane.com.

Pozdrawiam serdecznie,
Jeśli potrzebuje Pani konsultacji, ponieważ niepokoi się Pani swoim sposobem odżywiania, to najlepiej byłoby od razu poszukać specjalisty, który zajmuje się takimi problemami. Szkoda tracić czas i własną energię na rozmowy z osobami, które mogą Panią błędnie zdiagnozować po prostu z braku wiedzy.
Taka konsultacja może się odbyć poprzez komunikator Skype. Otrzyma Pani podczas jej trwania wstępne informacje o problemie, z którym się Pani boryka i sposobach jego leczenia. Przy zaburzeniach, o których Pani pisze konsultacja prawdopodobnie może być jedynie wstępem do leczenia.
Niestety nie jestem w stanie pomóc Ci on line ponieważ nie jest to moim sposobem pracy.
Zbyt mało podajesz informacji na temat swojego zaburzenia aby stwierdzić jaki " to etap". Jeżeli jednak pojawiła Ci się w głowie myśl ze może czas na konsultację ze specjalistą, to polecałabym posłuchać swojej intuicji.
Życzę Ci powodzenia
M.C.