Zaburzenia miesiączkowania, planowanie ciąży

1 odpowiedzi
Witam,
Od dłuższego czasu mam problemy z miesiączkowaniem, właściwie to bardzo krótko moje miesiączki były prawidłowe, bo już w wieku 17-18 lat zauważyłam zaburzenia, a ostatecznie całkiem zaniknęły (ok. 19 r.ż.). W wieku 20 lat mocno schudłam, najpierw tłumaczyłam to zmianą stylu życia (większa aktywność fizyczna, zmiana diety na "zdrowszą"), ale po zaprzestaniu ćwiczeń nie udało mi się odzyskać wagi. Miesiączkę wywoływałam tabletkami antykoncepcyjnymi, gdy wstrzymałam branie tabletek - miesiączka też się nie pojawiła. Miałam robiony szereg badań, ale żadne z nich nic nie wykazały. Lekarze, u których byłam dotychczas nie potrafili mi pomóc, brałam duphaston, cyclo-progynova, luteinę... Nie ukrywam, że zależy mi na dziecku, ale nie wiem co mam robić w tej sytuacji, bo lekarz, u którego leczę się obecnie raczej nie wykazuje chęci aktywnej pomocy... Zdaję sobie sprawę, że moja niedowaga (45 kg przy wzroście 161cm) ma tutaj ogromne znaczenie, podejrzewam, że może to być ze sobą powiązane.... Czy jest jakiś sposób, żeby dowiedzieć się co mi jest i jak mi pomoc?
Szanowna Pani, potrzebuje Pani troskliwego ginekologa, który zajmie się kompleksowo pani problemem. Może to wymagać wielu wizyt i różnych badań pomocniczych, ale bez tego trudno liczyć na sukces w staraniach o dziecko. Z wyrazami szacunku,
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.