Zaburzenia erekcji

5 odpowiedzi
Dzień dobry,
Czy można uzyskać u Pani pomoc w zakresie skutecznego leczenia zaburzeń erekcji? Czy w przypadku zdiagnozowania konieczności zastosowania dłuższej terapii, jest też możliwość zastosowania działań doraźnych (tabletki, inne medykamenty) aby choć "sztucznie" przywrócić dyspozycję od razu ?
Dzień dobry,

Zajmuję się leczeniem zaburzeń erekcji wyłącznie od strony psychologicznej. Tabletki i inne środki farmakologiczne przepisuje lekarz pierwszego kontaktu, urolog lub lekarz seksuolog.

Pozdrawiam

To pytania do seksuologa, przyczyn i terapii jest wiele-zależy od wieku, chorób towarzyszących jak cukrzyca czy inne ogólne schorzenia, nieodpowiedni styl życia jak i od stanu psychicznego /lęk i brak komfortu blokują możliwości/oraz od zainteresowania partnerki/partnera. Największym narządem seksualnym jest mózg! Istnieją liczne możliwości poprawy stanu najpewniejsza najszybsza jest niebieska pigułka i jej pochodne /Viagra/. Jednak można i bez farmakologii i szybko lecz to raczej metoda dla stałych związków gdzie pomocna jest druga osoba. W sytuacjach gdzie brak erekcji powoduje lęk przed inicjacją zbliżeń i wycofanie się lub istnieją inne psychiczne problemy pomoże biofeedback. Oczywiście z treningiem biofeedback może być stosowana tabletka lub inne bezfarmakologiczne sposoby doraźnie.
Sugeruję wizytę u seksuologa , tam uzyska Pan fachową pomoc w zakresie zaburzeń erekcji.
Witam serdecznie. Z pełnym zrozumieniem natury i ważkości zgłaszanych trudności, muszę jednak przekierować Pana i zasugerować kontakt ze specjalistą w zakresie seksuologii. Sądzę że tam znajdzie Pan właściwą pomoc i wskazówki, jak postępować ze zgłaszanym problemem.
Z noworocznym pozdrowieniem ...
Dzień dobry,
nie zajmuję się zaburzeniami seksualnymi, trzeba szukać psychoterapeuty - seksuologa. Seksuologiem może być lekarz i on może prowadzić badania fizykalne lub psychologa, który nie prowadzi takich badań.