Zaburrzenia odżywiania

8 odpowiedzi
Witam, Od lat mam problemy z zaburzeniem odżywiania, nie są mi obce tematy anoreksji i bulimii. Potrzebuje pomocy psychologa, żeby uparć się z tymi problemami oraz dietetyka, który pomoże mi wrócić do normalnego trybu odżywiania. Czy może mi Pani pomóc ??
Dzień dobry, zajmuję się problemami zaburzeń odżywiania, w trakcie pierwszej konsultacji można będzie zaplanować dalsze działania, zarówno w obszarze związanym z dietą, jak i psychoterapią.

Dzień dobry dziękuję za zapytanie. Zaburzenia odżywiania są złożonym problemem, w którym ważna jest zarówno normalizacja wagi ciała jak i nawyków żywieniowych oraz psychoterapia badająca źródła problemu. Nie mogę jednak występować tu w podwójnej roli, jako psychoterapeutka oraz dietetyczka, gdyż oba te podejścia wymagają innego typu współpracy. Chciałabym zaprosić Panią na wizytę by określić formę współpracy, która będzie dla Pani najodpowiedniejsza.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam, tak mogę pomóc ale bez psychologa niestety nic same nie zrobimy, dlatego, że problem głównie leży w głowie. Ja mogę Panią nauczy i pokazać jak powinno wyglądać prawidłowe żywienie. Oczywiście w pewnym stopniu psychologicznie też działam, ale nie jestem psychologiem.
Zapraszam
Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk
Tak oczywiście, ale warunek jest taki by była miedzy nami dobra współpraca i stały kontakt oraz szczerość. A pomoc ze strony psychologa rownież jest bardzo istotna, ponieważ dobry psycholog pomoze w tej sytuacji bardzo przynajmniej na początku.. Zapraszam????
Zapraszam na terapię indywidualną zaburzeń odżywiania.
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Oczywiście. Pracowałam już z osobami z tymi zaburzeniami. Zapraszam na wizytę w przyszłym tygodniu.
Pozdrawiam
Tak, prowadzę terapię zaburzeń odżywiania. Zapraszam do gabinetu. Wizytę można umówić przez portal Znany lekarz, w zakladce umów wizytę lub telefonicznie.
Pozdrawiam
Tak, w naszej klinice kompleksowo leczymy pacjentów