Ząb 8 wyżynanie

7 odpowiedzi
Witam, wyżyna mi się ząb 8, na policzku pojawiła się twarda gula, która bardzo boli. Co może pomóc? Czy należy niezwłocznie udać sie do lekrza?
Prawdopodobnie związane jest to z niewłaściwą pozycją zęba ósmego. Utrudnione wyrzynanie najczęściej leczone jest poprzez usunięcie tego zęba i powinno być wykonane szybko, skoro już występują objawy.

Dzień dobry tak trzeba udać się do lekarza prawdopodobnie pojawił się stan zapalny może być potrzebny antybiotyk Pozdrawiam
Witam. Należy skonsultować się z lekarzem.
Witam! Raczej wskazana jest wizyta u stomatologa. Bez interwencji lekarza może skończyć się na znacznym obrzęku i szczękościsku.
Witam! Tak. Oczywiście. Należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza.
Pozdrawiam
Joanna Ziółkowska
tak trzeba iść do doktora żeby ulżyć w bólu
pozdrawiamy rojekdental.pl
Raczej tak,może to być utrudnione wyżynanie zęba mądrości,czasem konieczne jest podanie antybiotyku,lub uwolnienie zęba,pozdrawiam Mariola Jodłowska