za duża ilosc sluzu

5 odpowiedzi
Odkąd zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne przed stosunkiem wypływa ze mnie ogromna ilość śluzu, nie jest to zwykła fizjologiczna reakcja, jest jej zdecydowanie za dużo, przez co nie może dojść do stosunku. Nawet jeśli się podetre po 2 minutach znowu jej jest tyle, że wraz z partnerem rezygnujemy. Byłam prywatnie u Pani ginekolog okazalo się wszystko w porządku, więc tak na prawdę niczego się nie dowiedziałam, proszę o pomoc
Może to niemądra wątpliwość, ale czy ciąża jest na pewno wykluczona? Jeżeli wiąże to Pani z tabletkami antykoncepcyjnymi, koreluje w czasie, to proszę je zmienić. To najprostsze. Sądzę, że problem jest raczej fiziologiczny. W województwie Śląskim mogę polecić bardzo dobrego ginekologa i seksuologa Panią Violettę Skrzypulec, która zaradzi.

Proszę do mnie napisać maila, znajdzie go Pani na mojej stronie internetowej pozdrawiam
Antykoncepcja hormonalna czasem wpływa na ilość śluzu pochwowego. Nie jestem jednak ginekologiem i nie wiem, jaki preparat Pani stosuje, więc sugeruję kontakt z innym ginekologiem, który sprawę potraktuje bardziej serio.
Witam Panią.
Proszę skonsultować się z innym ginekologiem niż ten u którego Pani była. Jak Pani zauważyła problem pojawił się po rozpoczęciu przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Świadczy to o zależności przyczynowo-skutkowej tzn. o przyczynie problemu. Możliwe że zmiana rodzaju tabletek w porozumieniu ze specjalistą wyeliminuje problem. Jeżeli byłby to problem dotyczący psychiki to wówczas objawiałby się pomimo braku przyjmowanych wyżej wymienionych tabletek. W takiej sytuacji występowałby już znacznie wcześniej. Proszę również sprawdzić czy w ulotce która znajduje się w opakowaniu od tabletek w pozycji "działania niepożadane" wymieniono możliwy skutek uboczny który Pani opisuje.

pozdrawiam
Mikołaj Terczakowski
Jeśli nie otrzymała Pani pomocy od ginekolog, to proponuję wizytę u seksuolog-ginekolog.
Być może będzie konieczne udanie się do miejscowości, gdzie jest tacy specjaliści są osiągalni.
Pozdrawiam Panią Noworocznie. JW, 31.12.16