Wystający odcisk

8 odpowiedzi
Dzień dobry. Od ok 2lat zmagam się z powracającym problemem, mianowicie odciskiem na pięcie. Nie jest to jednak zwyczajny odcisk, bardziej wystające zgrubienie skórne, które niestety powoduje ból podczas chodzenia w niektórych butach. Ból ten ustępuje zazwyczaj latem, kiedy nosze odkryte obuwie. Robiłam prześwietlenie stopy, nie wyszły żadne zmiany. Do jakiego specjalisty powinnam się zgłosić z tym problemem? Z góry dziękuje za odpowiedź
ta dziedzina to podologia a więc ze stopą - do podologa

Zapraszam do siebie na usunięcie odcisku.
Niestety nie jestem specjalistą z zakresu statyki i dynamiki stopy. Proszę o kontakt z podologiem, lub ortopedą zainteresowanym tymi zagadnieniami.
Proszę udać się do ortopedy lub chirurga.
Do chirurga lub dermatologa
Hmmm... trudno powiedzieć...
Zmianę trzeba obejrzeć a pierwsze wizyta chirurga ogólnego to w sumie niezły pomysł.
Zapraszam do chirurga.
Proponuję spróbować najpierw u dermatologa. Jeśli on nie pomoże to wówczas wizyta u chirurga może okazać się nieodzowna.