Wyprysk plecy ,biust ,skóra głowy

6 odpowiedzi
Witam
Od jakiegoś czasu mam wypryski na plecach ,klatce piersiowej i na linii skóry włosów .Stosuje żele antybakteryjne lecz wysypka nie ustępuje .Proszę o poradę co to jest i jaki będzie koszt leczenia?
Pozdrawiam
Dzień dobry.
Z przedstawionego opisu trzeba wziać pod uwagę w różnicowaniu kilka jenostek chorobowych, dlatego nie obędzie się bez konsultacji.
Koszt wizyty we Wrocławiu to 140 zł.
Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: - 140 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Podejrzewam,że niestety samodzielnie Pan/Pani sobie z tym nie poradzi- prawdopodobnie przydatne byłyby elki dostępne na receptę, być może antybiotyk. Wizyta u dermatologa (prywatna) to w Warszawie koszt ok. 150-200PLN.
Do postawienia diagnozy a co za tym idzie zaplanowania leczenia i oszacowania jego potencjalnych kosztow niezbedna jest wizyta dermatologiczna zebranie wywiadu chorobowego i zbadanie pacjenta
Na odległość trudno ocenić, ale najprawdopodobniej łojotokowe zapalenie skóry. Trzeba napisać leki na receptę.
Szanowny Pacjencie, proszę udać się do lekarza dermatologa w celu zdiagnozowania zmian. Pozdrawiam
Postawienie prawidłowego rozpoznania bedzie możliwe po dokładnym zebraniu wywiadu oraz badaniu. Proszę zgłosić się do specjalisty. Pozdrawiam. Katarzyna Kowalska-Górska