Wypadanie włosów po mezoterapii skóry głowy ??
3
odpowiedzi
Witam. Czy po zabiegu mezoterapii igłowej skóry głowy możliwe jest zwiększone, nawet dwa do trzech razy więcej niż przed zabiegiem, wypadanie włosów i ile taki stan może trwać? Czy jest to oznaka tego, że moja skóra głowy nie toleruje tego typu zabiegów? Czy zabieg ten można wykonać źle? Miałam zrobione dwa zabiegi u dermatologa, efekt po obu ten sam zwiększone i to mocno wypadanie włosów, żadnych nowych włosków, żadnego wzmocnienia czy widocznej poprawy. Choruję na łysienie androgenowe, mam 26 lat, nie mam innych problemów zdrowotnych. Włosy wypadają ewidentnie po tym zabiegu, dermatolog bagatelizuje problem twierdząc, że to co mówię jest niemożliwe. Czy należy przerwać terapię, czy może jeszcze poczekać ?
Mezoterapia może być wykonywana różnymi koktajlami.Nie wiem jakimi preparatami był wykonywany zabieg .Efektu poprawy po mezoterapii oczekujemy po serii zabiegów,a nie po dwóch.Wydaje mi się, że bezpośrednio po zabiegu włosy nie powinny wypadać.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Dzień dobry,
proszę jeszcze wykazać się cierpliwością. Po mezoterapii igłowej muszą być efekty!(aczkolwiek każda terapia w łysieniu androgenowym przynosi znakomite efekty w czasie kuracji, później efekty słabną ) Czasami tak bywa, że w pierwszych tygodniach ( ok 4-5 ) mezoterapii nasila się wypadanie, ale to zjawisko ustąpi i zacznie się poprawa owłosienia.
Pozdrawiam
proszę jeszcze wykazać się cierpliwością. Po mezoterapii igłowej muszą być efekty!(aczkolwiek każda terapia w łysieniu androgenowym przynosi znakomite efekty w czasie kuracji, później efekty słabną ) Czasami tak bywa, że w pierwszych tygodniach ( ok 4-5 ) mezoterapii nasila się wypadanie, ale to zjawisko ustąpi i zacznie się poprawa owłosienia.
Pozdrawiam
Wszystko zależy od substancji zastosowanej do mezoterapii oraz sposobu wykonania zabiegu. Pozdrawiam. Katarzyna Kowalska-Górska
Podobne pytania
- Czy ulozy pani dietedietę bezlaktozową dla matki karmiącej?
- Dzień dobry. Chciałabym zapytać czy zajmuje się Pan również osobami, które mają problem z nerkami - konkretnie chodzi o "niesforne kamlotki" uprzykrzające życie. Pozdrawiam Małgorzata
- Czy możliwe jest jednoczesne noszenie soczewek kontaktowych i okularów? Przykładowo: mam wadę -4D i noszę soczewki -3,5D i w codziennym życiu widzę dobrze, natomiast na wykładach tekst na slajdach jest niewyraźny. Czy mogłabym wtedy założyć dodatkowo okulary ze szkłami -0,5D, czy też absolutnie…
- Od którego roku życia osoba może iść do ginekologa bez osoby dorosłej?
- Witam. Mam 46 lat o niedosłuchu dowiedziałem sie mając lat 23,podczas badań wstępnych do pracy, skierowano mnie na audiometr.U mnie linia na wykresie wychodzi w kształcie paraboli tzn,na 250 hz mam 25 db,na 500hz 35 db, a na 1000hz 65db na 2000hz 40db,na 4000 25db.na jednym i drugim uchu jest…
- Dzień dobry. Czy ilość alkoholu w dawce atrederm jest na tyle duża, aby znacząco przyczyniać się do wysuszania skóry?
- Witam, czy następujące wyniki testu nietolerancji glukozy (SIBO): pobranie 0 min - 7, 8 ppm; 15 min - 9, 6 ppm; 30 min - 7, 7 ppm; 45 min - 7, 3 ppm; 60 min - 6, 0 ppm, świadczą o tym, że nie mam problemów na tle choroby SIBO i nie ma konieczności przyjmowania eubiotyku? (zakres referencyjny…
- Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 3.09. Cykle mam nieregularne, między 31-36 dni, czasem nawet po 40 dni. Odbyłam stosunek 13.09 z prezerwatywą. Po około półtorej godziny odbyliśmy stosunek z mężem raz jeszcze, z tym że na kilka początkowych sekund mąż nie założył prezerwatywy. Zrobił to dopiero…
- Czy mając uczulenie na dorsza mogę spożywać tran ?
- Dzień dobry, mam pytanie odnośnie leków czy można łączyć Lamitrin z Convulexem ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.